بانی پاک : 09125148782 - 09121191202 - 02188754228 - 02188754229

02188754229

محصولات بدون سرنشین


محصولات با سرنشین


FLVAC 3 Industrial

دارای سه موتور مکنده
مجهز به مدار الکتریکی
مجهز به سیستم میکروفیلترینگ

FLVAC 3 Turbine

دارای موتور وکیوم توربینی
دارای قابلیت استفاده به عنوان مکنده مرکزی (سانترال)
طراحی دو خروجی جهت استفاده دو کاربر همزمان

مکنده صنعتی

مکنده صنعتی یا جاروبرقی صنعتی یکی از انواع دستگاه نظافتی است که برای نظافت سطوح مختلف از آلودگی و گرد و غبار استفاده می‌شود. مکنده صنعتی یکی از انواع دستگاه‌های نظافتی در مقیاس صنعتی و بزرگ می‌باشد که انواع مختلفی دارد. از مکنده صنعتی و مکنده نیمه صنعتی بسته به متراژ محیط و میزان آلودگی محیط برای نظافت و جمع آوری گرد و غبار و زباله‌های مختلف استفاده می‌کنند. برای محیط هایی که نیاز به نظافت بی وقفه دارند از مکنده توربینی که به این مدل مکنده صنعتی، مکنده دائم کار نیز گفته می‌شود استفاده می‌کنند. مکنده‌های صنعتی قدرت مکش بسیار بالایی دارند و برای نظافت سطوح بسیار زیادی استفاده کرد. این دستگاه در انواع مختلفی دسته بندی می‌شود. خرید انواع مکنده صنعتی باید با توجه به مولفه‌های موجود مانند قدرت مکش، نوع دستگاه، سرعت مکش، کم صدا بودن و دیگر مولفه‌های مورد نیاز خریداری شوند.
هرچه کارایی یک دستگاه مکنده صنعتی بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر می‌رود، در نتیجه طبیعی است که قیمت مکنده سه فاز از قیمت مکنده صنعتی تک فاز بیشتر باشد و یا قیمت مکنده صنعتی خارجی از قیمت مدل ایرانی بیشتر باشد. هم چنین قدرت مکش، سرعت مکش، مخزن و جنس مخزن در قیمت مکنده موثر است.

انواع مکنده صنعتی

مکنده صنعتی شامل انواع تک فاز و دو فاز می‌باشد. هرکدام از این مکنده صنعتی دارای مدل‌های متنوعی نیز می‌باشند که هرکدام دارای ویژگی‌های خاص و منحصر به خود هستند. یکی از این انواع می‌توان به مکنده تک فاز اشاره کرد. انواع مکنده‌های موجود در بازار با توجه به کارایی و راندمانشان دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. یکی از دلایلی که باعث تفاوت قیمت انواع مکنده‌ها می‌شود می‌توان به نوع برند و کشور سازنده آن اشاره کرد. مثلا قیمت مکنده صنعتی ایرانی با قیمت مکنده خارجی متفاوت است. هر شرکتی براساس نوع بودجه تصمیم می‌گیرد که کدام نوع مناسب است. 

ویژگی‌های مکنده صنعتی

 • از مزایای استفاده از مکنده صنعتی قابلیت تمیز کردن سریع سطوح مورد نظر می‌باشد.
 • این مکنده قوی هیچ گونه گرد و غباری را در محیط پخش نمی کند و باعث آلوده شدن محیط نمیشود. 
 • برای نیروی خدماتی که با آن کار می‌کند و باقی افراد حاضر در محیط ایمن است. 
 • مکنده صنعتی کار مکش انواع زباله‌ها و دیگر ضایعات ایجاد شده در انواع انبار و کارخانجات انجام می‌دهد. 
 • انواع مکنده صنعتی دارای قدرت مکندگی متفاوت هستند. 
 • باعث صرفه جویی در زمان میشوند.
 • بواسطه سرعت مکشی که دارند باعث بالا رفتن کیفیت کار می‌گردند. 
 • از مزایای استفاده از انواع مکنده صنعتی کمک به حفظ سلامتی نیروی انسانی است.

می توانید برای اطلاع از قیمت مکنده صنعتی نوین پاک و هم چنین مشاوره در مورد انواع دستگاه‌های نظافت صنعتی و همچنینی انواع مکنده صنعتی با مشاورین نوین پاک در ارتباط باشید و سوالات خود در این زمینه را با مشاورین ما در میان بگذارید. مکنده صنعتی هایی که در شرکت نوین پاک موجود است تنوع بسیاری در قیمت و ویژگی‌ها دارند. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب دستگاه مد نظرتان ابتدا در بخش مکنده صنعتی سایت تصاویر و توضیحات مربوطه را مطالعه کرده و سپس برای انتخاب و خرید نهایی با کارشناسان فروش ما تماس گرفته تا با توجه به نیاز شما بهترین و مناسبت ترین گزینه را معرفی کنند.

مکنده

دستگاه مکنده یا جارو برقی صنعتی یکی از با اهمیت‌ترین دستگاه‌‌ها در صنعت نظافت صنعتی است که برای مکیدن زباله‌های مایع و جامد از سطوح مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه مکنده صنعتی آلودگی ها را پاک می کند این آلودگی ها می تواند آلودگی های مایع جامد و یا هر نوع آلودگی دیگر باشند. دستگاه های مکنده نیمه صنعتی و صنعتی در انواع فضاهای صنعتی و دیگر مکان ها کار مکش انواع زباله ها را انجام می دهد. عموما برای کارهای نظافتی سنگین استفاده می شوند، تفاوت مکنده های صنعتی در کارایی محیطی است که کاربران برای تمیز کردن از آن استفاده می کنند. مکنده ها بر اساس مولفه هایی مانند سرعت مکش، قدرت مکش، نوع موتور، اندازه و دیگر مولفه ها تقسیم بندی می شود که می توان آن ها را با توجه به نیاز انتخاب کرد. اصلی ترین اجزای مکنده پمپ، موتور، فیلتر و مخزن آن هستند.

انواع مکنده

انواع مکنده به انواع مکنده تک فاز و مکنده سه فاز تقسیم بندی می شوند. مکنده صنعتی سه فاز از قدرت بالاتری نسبت به مکنده تک فاز یا مکنده‌ خانگی برخوردار است، به همین دلیل برای استفاده در صنایع بیشتر از دستگاه مکنده صنعتی سه فاز استفاده می‌شود. قیمت مکنده ها بسته به نوع آن متفاوت است. مکنده های مختلف با توجه به کارایی و راندمانشان دارای قیمت های متفاوت هستند. هرچه قدرت مکش مکنده ای بیشتر باشد قیمت آن بالاتر می رود و با توجه به آپشن هایی که به آن اضافه می شود قیمت مکنده بیشتر می شود. 

ویژگی‌های مکنده

 • تمیزی و نظافت بسیار عمیق محیط وراندمان کاری بالا را به همراه دارد. 
 • صرفه جویی در زمان و هزینه یکی دیگر از مواردی است که در استفاده از مکنده ها مزیت بسیار بزرگی محسوب می شود. 
 • نیروی انسانی کمتر و دیرتر خسته شده و از صدمه و آسیب وی به مقدار زیادی جلوگیری شود.
 • از موارد مهم در دستگاه های مکنده قدرت و سرعت مکش است که باید به آن توجه کرد و در محیط های بزرگ صنعتی این دو پارامتر برای سرعت عمل داشتن کار بسیار مهم و ضروری است. 
 • مورد مهم دیگر در مکنده ها بخش فیلتراسیون آنهاست. اگر سیستم فیلتراسیون خوب نباشد گرد و غبار به محیط باز می گردد. 
 • جنس مخزن و مقاومت آن و سهولت جدا کردن به منظور تخلیه زباله ها نیز از دیگر موارد مهم و ضروری در انتخاب و خرید مکنده است.
 • امکان مکش مواد سمی و منفجره را دارد.

شرکت نوین پاک ارائه کننده انواع مکنده صنعتی , اسکرابر , سوییپر و کلیه تجهزارت نظافت صنعتی است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در تمام زمینه های  از جمله آشنایی و کسب اطلاع در خصوص بهترین انواع مکنده آب و خاک ایرانی و خارجی، قیمت خرید انواع مکنده آب و خاک قوی و همچنین مشاوره و تست دستگاه حتی اگر از نمایندگی دیگر خریداری شده باشد با ما در ارتباط باشید و از مشاورین ما کمک بگیرید. قیمت مکنده صنعتی با توجه به انواع آن متفاوت است اما به شما اطمینان می دهیم که قیمت مکنده نوین پاک نسبت به سایر مکنده های موجود در بازار به صرفه تر است.

مکنده توربینی

مکنده توربینی، مکنده مداوم کار یا مکنده دائم کار، نوع ویژه ای از دستگاه های مکنده صنعتی یا جاروبرقی صنعتی است که به واسطه استفاده از تجهیزات خاص مثل موتور های توربینی و پمپ های قدرتمند ساید چنل توانایی مضاعفی در جمع آوری ذرات آلاینده دارند. این دستگاه توانایی کار 24 ساعته را بدون اینکه دچار خرابی، مشکل یا استهلاک سریع شود، دارد. دستگاه مکنده توربینی قدرت مکش و کارایی بسزایی در حتی در مسئله نظافت صنایع شیمیایی، فولاد و ... دارد. موتورهای توربینی از فناوری القای مغناطیسی به منظور انتقال نیرو استفاده می کنند و نیاز به مراقبت خاصی ندارند. انواع مکنده توربینی را بسته به نیاز خود می توانید تهیه نمایید.

ویژگی‌های مکنده صنعتی توربینی

مکنده تک فاز مناسب نظافت مکانهای با متراژ متوسط و کمی بزرگتر از فضای خانگی است. مکنده صنعتی توربینی سه فاز یا به طور خلاصه مکنده سه فاز مناسب فضاهای با متراژ بالا و آلودگی زیاد هستند. اما سوای متراژ و نوع و شدت آلودگی، فضاهایی هستند که به طور مداوم نیاز به نظافت دارند. بنابراین باید از دستگاهی استفاده شود که نیاز به استراحت یا خنک شدن نداشته باشد. مکنده های توربینی به دلیل تجهیزات و قطعات خاصی که دارند چنین ویژگی ای را دارا هستند.
 • دارای سه موتور مکنده با قابلیت مکش آب و خاک و با طول عمر و راندمان کاری بالا که در دراز مدت تاثیر بسزایی در کاهش هزینه‌های تعمیراتی خواهد داشت. 
 • مجهز به مدار الکتریکی جهت تعویض خودکار موتورها که با قرارگیری در حالت اتومات، قابلیت کارکرد به صورت مستمر دو موتور همزمان را فراهم می‌کند.
 • مجهز به سیستم تخلیه زباله مکانیکال، که با کشیدن اهرم مربوطه مخزن از بدنه دستگاه جدا و بروی ۴ چرخ قرار می‌گیرد.
 • طراحی منحصر به فرد محفظه لوازم جانبی در راستای متمرکزسازی دستگاه و متعلقات مربوطه 
 • دارای مخزن زباله استیل جهت جلوگیری از زنگ زدگی و نیز ایجاد مقاومت در برابر خوردگی
 • مجهز به سیستم میکروفیلترینگ با قابلیت جذب ذرات گرد و غبار
 • در ساخت بدنه آن ها از فولاد استفاده گردیده تا مناسب انجام امور نظافتی سنگین باشد. 
 • پوشش رنگ اپوکسی و چرخ های مستحکم دارد تا مناسب استفاده در فضاهای کاری صنعتی باشد.
 • سیستم های فیلتراسیون این مکنده بسیار قدرتمند هستند تا مانع از انتشار و بازگشت ذرات آلاینده به محیط می شود.
 • سطح صدای دستگاه و هزینه های تعمیر و نگهداری این دستگاه به دلیل موتورهای توربینی پایین است.

نوین پاک یکی از قدیمی ترین شرکت های ارائه دهنده انواع مکنده های صنعتی از جمله مکنده توربینی است. شما می توانید برای دیدن انواع مختلف مکنده صنعتی به وبسایت نوین پاک مراجعه کنید. همچنین می توانید برای هرگونه مشاوره در زمینه قیمت خرید انواع دستگاه مکنده صنعتی توربینی ایرانی و خارجی و اسکرابرهای خارجی با مشاورین نوین پاک در تماس باشید و از راهنمایی های لازم بهره ببرید.
لوگو بانی پاک ماشین تهران - خیابان شهید مطهری - خیابان سهروردی شمالی - کوچه تهمتن - پلاک 6 - واحد 20 تلفن : 09125148782 - 09121191202 - 02188754228 - 02188754229 تلفن : 09125148782 - 09121191202
02188754228 - 02188754229
ایمیل : info@banipak.com
footer curve
طراحی و بهینه سازی سایت آرتیت