بانی پاک : 09125148782 - 09121191202 - 02188754228 - 02188754229

02188754229

جاروی صنعتی

جاروی Lavor در انواع دستی و خودرویی در دو نوع با سرنشین و بدون سرنشین جاروی صنعتی Lavor با تکنولوژی روز اروپا با تخلیه زباله مکانیزه مجهز به سـیستم میکروفیلترینـگ Lavor یکی از شرکت های ارائه دهنده انواع جاروی صنعتی و اسکرابر است و شرکت نوین پاک عرضه کننده این محصولات در ایران است
جاروی صنعتی

جاروی صنعتی

جاروی صنعتی یا سوییپر برای نظافت سطوح با متراژهای بسیار بالا از آلودگی و گرد و غبار است. برای نظافت محیط‌های بزرگ و معابر شهری هم میتوان از جاروی صنعتی یا جاروی محوطه استفاده کرد. هم چنین برای مکش انواع مواد و برای محیط های صنعتی که دارای آلودگی های بسیار زیادی هستند نیز استفاده می شود. آلودگی و گرد و غبار حاصل از مکش را به دلیل سیستم فیلتراسیون قوی وارد محیط نمی کند. جاروی صنعتی را می توان در انواع و مدل های مختلفی دسته بندی کرد که باید با توجه به مدل موردنظر خریداری شود.  افراد می توانند با استفاده از این دستگاه ها در انواع محیط های نظافتی و صنعتی خود به کار نظافتی خود بپردازند و استفاده از این دستگاه ها باعث افزایش کارایی و سهولت در کارها شده است بطوری که برای نیروی انسانی هیچ خستگی در بر ندارند و همچنینی کیفیت کار را بطور قابل توجهی در مقایسه با روش های سنتی بالا می برند.

عوامل تاثیرگذار برقیمت جاروی صنعتی

قیمت این نوع جاروی مکانیزه با توجه به نوع برند، نوع مدل و خصوصیاتی که داراست متغیر است. برای مثال قیمت جاروی بنزینی و جاروی توربینی متفاوت هستند و یا جاروی صنعتی دستی مشخصا از جاروی صنعتی خودرویی ارزانتر است.همچنین قدرت موتور و مکش و مخزن انواع جارو می تواند در تعیین قیمت آن مثمر ثمر باشد. برند و کشور سازنده از مواردی که بر قیمت جاروی صنعتی تاثیر دارد. مواردی از قبیل مدل جارو و قدرت موتور و مکش آن نیز تاثیر بسزایی در قیمت انواع جاروی صنعتی دارد. 
شاید فکر کنید که قیمت جاروی صنعتی بالاست، اما باید بدانید که از آن برای نظافت شهری استفاده می‌شود در مقایسه با کارایی که دارد قیمت آن بسیار ناچیز است و از این رو می‌توان با قاطعیت گفت قیمت دستگاه اقتصادی است. برای اطلاع از قیمت انوع جاروی صنعتی و خرید آن‌ها با بهترین شرایط موجود در بازار با کارشناسان نوین پاک در تماس باشید.

طرز کار جاروی صنعتی

به طور کل امروزه در شهرهای بزرگ استفاده از جاروی صنعتی برای پاکیزه کردن معابر بسیار رایج است و به همین خاطر مدل‌های مختلفی از جاروی صنعتی تولید و بازار عرضه می‌شود. جاروی صنعتی با استفاده از برس هایی که در اطراف خود دارد می تواند زباله و گرد و غبار را به قسمت میانی هدایت می کند و قسمت های میانی با استفاده از برسی که دارند می توانند گرد و غبار را به داخل دستگاه هدایت کرده و سبب تمیز شدن می شوند. همچنینی جاروی صنعتی به علت مکشی که در دستگاه وجود دارد باعث می شود که گرد و غبار و آلودگی باعث صدمه و آسیب به افراد وارد نشود و همچنینی مکان را برای افراد دیگر در ایمنی بالایی از نظر آلودگی نگه می دارد. جاروی صنعتی در محیط هایی که دارای قابلیت های بسیار بالای تولید زباله هستند استفاده می شود. 

انواع جاروی صنعتی 

مدل های مختلفی از جاروی صنعتی در صنعت نظافت صنعتی وجود دارد. مثلاً جاروی صنعتی بنزینی، جاروی صنعتی دیزلی، جاروی صنعتی شارژی.

جاروی صنعتی سرنشین دار

جاروی صنعتی سرنشین‌دار را می‌توان برای استفاده در فضاهای مختلف شهری و بین شهری جهت نظافت صنعتی استفاده کرد.  جاروی خیابانی نیز از این نوع جاروهای صنعتی است. اگرچه انواع مختلفی از جاروی صنعتی وجود دارد، اما جاروی صنعتی سرنشین دار از آن دسته محصولات است که استفاده از آن را توصیه می‌کنیم، زیرا در روند کار با جاروی صنعتی سرنشین دار، امر نظافت صنعتی بهتر از دیگر مدل‌ها صورت می‌گیرد.

مزایای استفاده از جاروی صنعتی

یکی از مزایای استفاده از جاروی صنعتی صرفه جویی در زمان است که می توان در زمان کم به حداکثر کیفیت تمیزی ممکن رسید. یکی از مزایای استفاده از دستگاه جاروی صنعتی می توان به پخش نشدن گرد و غبار در هوا اشاره کرد و همچنینی یکی دیگر از این موارد می توان در استفاده از جاروی صنعتی می توان به صرفه جویی در زمان به سبب بالا بودن سرعت در نظافت با دستگاه جاروی صنعتی با توجه به روش سنتی اشاره کرد. 
یکی دیگر از این مزایا می توان به کیفیت کار بسیار بالای استفاده از جاروی صنعتی اشاره کرد. از جاروی صنعتی برای نظافت و جمع آوری انواع الودگی ها و گرد و غبارهای موجود استفاده می شود. جاروبرقی صنعتی را باید با توجه کارکرد و نوع مدل آن استفاده کرد. 

برای مشاوره در مورد خرید انواع جاروبرقی صنعتی و اطلاع از قیمت جاروی صنعتی نوین پاک می توانید از طریق تماس با راه های ارتباطی موجود در سایت نوین پاک با مشاورین مادر تماس باشید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

جاروی بنزینی (سوییپر بنزینی)

جاروی بنزینی نوعی جاروی مکانیزه است برای جارو زدن و جمع آوری زباله در مقیاس های بزرگ و فضاهای بزرگ و معابر بدون سقف و سرپوشیده استفاده می شود. این دستگاه برای جمع آوری زباله های حجیم و خشک استفاده می شود. جاروی بنزینی دارای یک طراحی ساده است که کاربر بتواند به را حتی و با تنظیمات اولیه از آن استفاده کند و در وقت و انرژی صرفه جویی نماید. برای پاک کردن زباله در مقیاس وسیع، دستگاه نظافت صنعتی جاروی بنزینی از بهترین گزینه‌هاست. همانطور که از نامش پیداست، برای کار کردن از سوخت بنزین استفاده می‌کند و همین امر باعث می‌شود تا جارو در فضاهای باز و بدون دسترسی به برق به راحتی مورد استفاده قرار بگیرد. انواع مختلفی از این جاروی بنزینی پیشرفته با ظرفیت مخزن زباله مختلف وجود دارند. 

جاروی صنعتی بنزینی یا سوییپر بنزینی نوعی دستگاه برای نظافت سطوح و معابر شهری و فضاهای باز مانند خیابان ها و کارخانجات و شرکت هایی که دارای متراژ بالایی هستند مورد استفاده قرار می گیرد. سوییپر بنزینی با توجه نوع کارکرد آن و نوع مورد استفاده دارای یک محفظه برای نشستن کاربر و یا یک محفظه برای هدایت آن به سمت جلو می باشد. با استفاده از برس های چرخانی که دارند قابلیت تمیز کردن و نظافت انواع سطوح موکت و فرش را دارا هستند. سوییپر بنزینی را می‌توان یکی از بهترین مدل‌های سوییپر دانست، چرا که به خاطر استفاده از بنزین همچون یک ماشین نظافت صنعتی مستقل عمل کرده و همچون مدل‌های ساده‌تر دستگاه‌های نظافت صنعتی نیازی به برق برای کار کردن ندارد. سوییپر بنزینی را می‌توان از شرکت‌های تولیدکننده مختلفی تهیه کرد. شرکت نوین پاک نماینده فروش انواع سوییپر بنزینی در ایران و نماینده شرکت‌های خارجی بسیار برای فروش سوییپر بنزینی است. برای اطلاع از قمیت دستگاه سوییپر با راننده با مشاورین ما در تماس باشید.

سوییپر دوگانه

از دستگاه سوییپر دوگانه برای مکان های بزرگ صنعتی سرپوشیده و همچنین فضاهای باز استفاده می شود. این دستگاه برای برای جارو زدن و جمع آوری زباله استفاده می شود. معابر، خیابان ها و پارک ها موارد خوبی برای استفاده از این سوییپر هستند. این دستگاه از پخش شدن آلودگی و ذرات گرد و غبار در هوا جلوگیری می کند.
 برای انتخاب یک سوییپر دوگانه مناسب باید درباره کاربرد آن اطلاعات کافی داشت. زیرا در محل‌هایی خاص قابل استفاده است و برای نظافت صنعتی همه فضاها نمی شود از آن استفاده کرد. در صورتی که نمی‌دانید برای محیط شما سوییپر دوگانه مناسب است یا نه، می‌توانید با کارشناسان فروش نوین پاک در مورد انواع سوییپر دوگانه، بهترین سوییپر دوگانه، بهترین سوییپر دوگانه ایرانی، بهترین سوییپر دوگانه خارجی، یا خرید سوییپر دوگانه ایرانی و خرید سوییپر دوگانه خارجی صحبت کرده و توضیحات لازم را جویا شوید.

جاروی شهری

جاروی شهری یک دستگاه نظافت زباله و گردوغبار و آلودگی می باشد که در مقیاس های بزرگ و معابر و خیابان ها و در مکان های بدون سقف و همچنین مسقف مورد استفاده می باشد. با رشد جمعیت و گسترده شدن انواع فضاهای مختلف و گسترده شدن نیازهای انسان استفاده از دستگاه های نظافت شهری نیز به یک نیاز اساسی تبدیل شد.

جاروی خیابانی

دستگاه نظافت صنعتی جاروی خیابانی باطری‌دار و دستگاه نظافت صنعتی جاروی خیابانی دیزلی دو مدل از بهترین و پرفروش‌ترین دستگاه‌های جاروی خیابانی هستند.

جاروی محوطه 

جاروی محوطه چیست؟ دستگاهی که برای تمیز نمودن و نظافت سطوح و محوطه های باز استفاده می شود. در حال حاضر می توانید در بازار دستگاه های نظات صنعتی، انواع سوییپر با راننده ایرانی یا سوییپر با راننده خارجی هم چنین انواع سوییپر بدون راننده ایرانی یا خارجی را پیدا کنید. از دیگر دستگاه هایی که در محوطه های مختلف استفاده میشود اسکرابرها هستند

جاروی محوطه بزرگ

جاروی محوطه بزرگ یکی دیگر از انواع دستگاه های صنعتی است که برای نظافت مکان های با مساحت بالا و برای مکش انواع زباله های حجیم بکار می رود. وظیفه جاروی محوطه بزرگ مکش زباله از سطح زمین‌های بزرگ است. از این جارو می‌توان در انواع فضاهای شهری و تجاری استفاده کرد. جاروی محوطه بزرگ در فضاهای شهری، دارای قابلیت‌هایی بیشتری نسبت به فضاهای صنعتی است.

انواع جاروی محوطه

برای فضاهای رو باز مانند محوطه انواع کارخانجات و دیگر مکان ها می توان از جاروی محوطه استفاده کرد. استفاده از جاروی محوطه مزایای چون کم شدن هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها و همچنینی آسیب کمتر به نیروی انسانی را دارد. یکی دیگر از مزایای استفاده از جاروی محوطه بالا رفتن راندمان و کیفیت کار است. جاروی محوطه سرنشین دار و جاروی محوطه بدون سرنشین، دو مدل از انواع جاروی محوطه موجود در بازار هستند که جهت نظافت صنعتی به کار گرفته می‌شوند. برای نظافت صنعتی محوطه‌های کوچک و بزرگ می‌توان از یکی از این دو مدل جاروی محوطه استفاده کرد.

جاروی محوطه بدون راننده

دستگاه نظافتی جاروی محوطه بدون راننده کاربردهای مختلفی دارد. برای مثال می‌توان جهت نظافت محوطه‌های بزرگ و کوچک استفاده شود و فرقی هم نمی‌کند که محوطه مذکور دارای چه کاربری‌ باشد، زیرا در هر حال می‌توان از جاروی محوطه بدون راننده استفاده کرد. 

جاروی محوطه با راننده

دستگاه نظافتی جاروی محوطه با راننده یا سوییپر خودرویی یکی از راحت‌ترین روش‌های نظافت صنعتی در بین کلیه روش‌های ممکن است. زیرا راننده می‌تواند در صورت استفاده از جاروی محوطه با راننده، با تسلطی که بر این مدل خاص از جاروی صنعتی دارد باعث هرچه تمیزتر شدن محوطه و پاک شدن آن از هرچه جرم و آلودگی شود. در ایران انواع مختلفی از جاروی محوطه با راننده از کمپانی‌های مختلف موجود است. شرکت نوین پاک نیز یکی از نمایندگی‌های چندین شرکت معتبر در زمینه فروش جاروی محوطه با راننده است. قیمت سوییپر با راننده یکی از مهمترین پارامترهای تصمیم گیری برای خرید آن است.

در صورتی که شما نیز برای مجموعه‌‌تان نیازمند تهیه جاروی بنزینی هستید، باید به تولیدکننده‌ها یا نمایندگی‌های اصلی فروش جاروی شهری مراجعه کنید. برای اطلاع از ویژگی ها، کاربرد و قیمت سوییپر خارجی با راننده، مجموعه نوین پاک یکی از معتبرترین نمایندگان فروش جاروی بنزینی در ایران است و در خدمت شماست.

جاروی خیابانی

جاروی خیابانی یا جاروی شهری چیست؟ این جاروی مکانیزه در واقع نوعی جاروی محوطه است که به منظور نظافت محیط و جمع آوری زباله و گردوغبار و آلودگی در مقیاس های بزرگ، معابر، خیابان ها و در مکان های بدون سقف و همچنین مسقف مورد استفاده می باشد. با رشد جمعیت و گسترده شدن انواع فضاهای مختلف و گسترده شدن نیازهای انسان استفاده از دستگاه های نظافت شهری نیز به یک نیاز اساسی تبدیل شد. کم کم استفاده از وسایل نظافت صنعتی به امری عادی و بی بدیل تبدیل شد و اکثر فضاهای بزرگ و گسترده در استفاده از وسایل شستشوی صنعتی را برای نظافت خود جایگزین روش های سنتی کردند. در ادامه بیشتر با این جاروی صنعتی آشنا می شویم.

انواع جاروی خیابانی

دستگاه نظافت صنعتی جاروی خیابانی باطری‌دار و دستگاه نظافت صنعتی جاروی خیابانی دیزلی دو مدل از بهترین و پرفروش‌ترین دستگاه‌های جاروی خیابانی هستند که  توسط شرکت نوین پاک در ایران به دست خریداران محترم می‌رسند. جاروی خیابانی را می توان در دسته جاروی بنزینی هم قرار داد و از آنجا که معمولا موتور توربینی دارند در دسته جاروهای توربینی نیز قرار می گیرند.

ویژگی‌های جاروی خیابانی

  • کاربرد جاروی شهری در تمیز کردن انواع سطوح تعریف می شود. از این جارو می توان به راحتی و سرعت استفاده کرد و مشکلات و سختی های روش نظافت سنتی را ندارد. 
  • با استفاده از جاروی شهری می توان دقت و سرعت عمل را بسیار بالا برد و فرسودگی استفاده از نیروی انسانی که به شدت آسیب می بینند را نداشت.
  • جاروی شهری کاربردهای گوناگونی دارد و بر اساس نوع مدل آن در محیط های کوچکتر هم مورد استفاده است.
  • از مزایای استفاده از جاروی شهری یا خیابانی می توان به صرفه جویی در هزینه ها اشاره کرد.

برای خرید انواع جاروهای خیابانی  ودیگر دستگاه های نظافتی مورد نیاز نظیر اسکرابر می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با مشاورین نوین پاک در تماس باشید و سوالات خود را در این زمینه مطرح نمایید.

جاروی مکانیزه

جاروی مکانیزه از دستگاه هایی است که برای نظافت شهری مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه کار نظافت را با مکش انواع زباله های خیابانی و شهری انجام می دهد. این جارو قابلیت مکش انواع گرد و غبار و زباله های حجیم و ریز را داراست. برای خرید جاروی مکانیزه باید به موارد مختلفی همچون ویژگی‌های انواع جاروی مکانیزه، قیمت جاروی مکانیزه، گارانتی جاروی مکانیزه، و میزان قطعات و خدمات پس از فروش جاروی مکانیزه توجه داشت. زیرا هر مدل جاروی مکانیزه برای نظافت فضایی خاص طراحی شده و توانایی‌هایی دارد که مخصوص به همان فضا هستند. برای مثال جاروی خیابانی نوعی جاروی مکانیزه است. در ادامه با چند مدل از این جاروی صنعتی بیشتر آشنا می شویم. 

جاروی محوطه

برای فضاهای رو باز مانند محوطه انواع کارخانجات و دیگر مکان ها می توان از جاروی محوطه استفاده کرد. استفاده از جاروی محوطه مزایای چون کم شدن هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها و همچنینی آسیب کمتر به نیروی انسانی را دارد. جاروی محوطه سرنشین دار و جاروی محوطه بدون سرنشین، دو مدل از انواع جاروی محوطه موجود در بازار هستند که جهت نظافت صنعتی به کار گرفته می‌شوند. برای نظافت صنعتی محوطه‌های کوچک و بزرگ می‌توان از یکی از این دو مدل جاروی محوطه استفاده کرد. مشابه این دستگاه ها میتوانید از اسکرابر های محوطه استفاده کنید

جاروی بنزینی

جاروی بنزینی دستگاهی است برای جارو زدن و جمع آوری زباله در مقیاس های بزرگ و فضاهای بزرگ و معابر بدون سقف و سرپوشیده استفاده می شود. این دستگاه برای جمع آوری زباله های حجیم و خشک استفاده می شود. جاروی بنزینی دارای یک طراحی ساده است که کاربر بتواند به را حتی و با تنظیمات اولیه از آن استفاده کند و در وقت و انرژی صرفه جویی نماید. برای پاک کردن زباله در مقیاس وسیع، دستگاه نظافت صنعتی جاروی بنزینی از بهترین گزینه‌هاست. همانطور که از نامش پیداست، برای کار کردن از سوخت بنزین استفاده می‌کند و همین امر باعث می‌شود تا جارو در فضاهای باز و بدون دسترسی به برق به راحتی مورد استفاده قرار بگیرد.
More

محصولات بدون سرنشین


SWL 700

مناسب جهت استفاده در فضاهای کوچک مثل پارکینگ
مجهز به سـیستم میکروفیلترینـگ با قابلیت جـذب ذرات گرد و غبار
دارای قابلیت تنظیم فشار مکانیکی برس میانی

SWL 900

مناسب جهت استفاده در فضاهای کوچک مثل پارکینگ
مجهز به سـیستم میکروفیلترینـگ با قابلیت جـذب ذرات گرد و غبار
دارای قابلیت تنظیم فشار مکانیکی برس میانی

محصولات با سرنشین


SWL R 950

جاروی محوطه صنعتی سرنشین دار
مناسب جهت استفاده در فضاهای بزرگ
مجهز به سـیستم میکروفیلترینـگ
مجهز به سیستم قطع و وصل فرآیندها

SWL R 1000

جاروی محوطه صنعتی سرنشین دار
مناسب جهت استفاده در فضاهای بزرگ
مجهز به سـیستم میکروفیلترینـگ
مجهز به سیستم تخلیه زباله مکانیزه

SWL R 1100

جاروی محوطه صنعتی سرنشین دار
مناسب جهت استفاده در فضاهای بزرگ
مجهز به سـیستم میکروفیلترینـگ
مجهز به سیستم تخلیه زباله مکانیزه

لوگو بانی پاک ماشین تهران - خیابان شهید مطهری - خیابان سهروردی شمالی - کوچه تهمتن - پلاک 6 - واحد 20 تلفن : 09125148782 - 09121191202 - 02188754228 - 02188754229 تلفن : 09125148782 - 09121191202
02188754228 - 02188754229
ایمیل : info@banipak.com
footer curve
طراحی و بهینه سازی سایت آرتیت