نوین پاک : 09125148782

واترجت صنعتی

واترجت صنعتی

بنزینی


Thermic 6.5

مجهز به سیستم خنک کننده آب
مجهز به پیستون های سرامیکی
شلنگ 10 متری بافته شده
مجهز به قرقره شلنگ

Thermic 9 L

دارای موتور مجهز به سیستم خنک کننده آب
مجهز به پیستون های سرامیکی
دارای شلنگ 10 متری

سه فاز


HKA 1409 XP

واتر جت صنعتی آب سرد
مجهز به پیستون‌های از جنس استیل
دارای مخزن مواد شوینده
مجهز به سیستم Total Stop

HNR 1509 LP

واتر جت آب سرد صنعتی
دارای موتور ۴ پل
مجهز به پیستون‌های سرامیکی
دارای مخزن مواد شوینده

COLOMBIA R 2015 LP

واتر جت صنعتی اب سرد
دارای موتور ۴ پل
مجهز به پیستون‌های سرامیکی
مجهز به سیستم Total Stop

HCR 2515 LP

واتر جت صنعتی اب سرد
دارای موتور ۴ پل
مجهز به سیستم Total Stop

DAKOTA R 1509 XP

واتر جت آب گرم
دارای موتور ۴ پل
مجهز به پیستون‌های سرامیکی
مجهز به سیستم Total Stop

LKX 2015 LP

دارای موتور 4 پل مجهز به سیستم خنک کننده آب
مجهز به پیستون های سرامیکی
مجهز به قرقره شلنگ جمع کن
مجهز به سیستم Totl Pass

واترجت یا کارواش صنعتی

واترجت صنعتی (Industrial Waterjet) یک دستگاه قدرتمند است که از آب تحت فشار بالا برای شستشو و تمیزکاری سطوح و محیط‌های مختلف استفاده می‌شود. این دستگاه با استفاده از یک پمپ قدرتمند آب را به فشار بالا می‌آورد و از دهانه‌ای کوچک جت آبی با سرعت بالا خارج می‌کند.

واترجت های صنعتی

واترجت‌های صنعتی به دلیل فشار بالا و سرعت جت آب، قادر به از بین بردن کثیفی‌ها، رسوبات، گرد و غبار، رنگ و روغن، لکه‌ها و آلودگی‌های مختلف از سطوح مختلف هستند. این دستگاه‌ها معمولاً در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند، از جمله:
1. صنایع نفت و گاز: برای تمیزکاری لوله‌ها، تانک‌ها، سطوح بتنی و دستگاه‌های صنعتی.
2. صنایع خودروسازی: برای شستشوی خودروها، تمیزکاری قطعات خودرو و حذف رنگ اضافی.
3. صنایع معدنی: برای شستشوی سنگ‌ها، تمیزکاری دستگاه‌ها و حذف رسوبات و گرد و غبار.
4. صنایع فلزی: برای تمیزکاری و حذف زنگ و روغن از قطعات فلزی.
5. صنایع خدمات شهری: برای شستشوی خیابان‌ها، پیاده‌روها و محیط‌های عمومی.
6. صنایع خدماتی: برای شستشوی سطوح دیواری، پنجره‌ها و سایر مساحت‌های ساختمان‌ها.

واترجت‌های صنعتی می‌توانند با استفاده از مواد شیمیایی مناسب نیز به کارآیی خود اضافه شوند و در صورت نیاز به حذف لکه‌ها و آلودگی‌های سخت‌تر، از این مواد استفاده می‌کنند. با توجه به کاربردهای متنوع و کارآیی بالای واترجت صنعتی، آنها به عنوان یکی از ابزارهای اساسی در صنایع مختلف شناخته می‌شوند.
واترجت صنعتی چیست؟ دستگاهی است که از آن برای شستشوی محیط‌های بسیاری استفاده می‌گردد. این دستگاه در مقیاس‌ها و متراژ‌های بسیار بالا نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این دستگاه برای نظافت انواع سطوح و کف‌ها استفاده می‌شود. طرز کار دستگاه کارواش صنعتی به گونه ای است که می توان از آن برای پاک کردن انواع آلودگی‌ها از روی ماشین آلات و وسایل دیگر استفاده می‌شود. بنابراین اگر از شما بپرسند واترجت یا کارواش صنعتی چیست؟ می توانید بگویید دستگاهی است که لایه‌های آلودگی عمیق را به وسیله فشار بسیار قوی جریان آبی که از آن خارج می‌شود، از روی انواع وسایل تمیز می کند. واترجت صنعتی را می‌توان به انواع مختلفی دسته بندی کرد.
کارواش صنعتی چیست:یک نوع دستگاه پاک‌کننده واترجت قدرتمند است که به منظور تمیزکردن و شستشوی سطوح و تجهیزات در کاربردهای صنعتی و حرفه‌ای استفاده می‌شود

.انواع دستگاه واترجت صنعتی

دستگاه واترجت صنعتی درواقع دستگاه کارواش صنعتی است که در واقع داریم انواع کارواش صنعتی صحبت میکنیم
واترجت صنعتی و کارواش صنعتی دارای مدل‌های مختلفی می‌باشد. در اینجا قصد داریم با انواع کارواش صنعتی آشنا شویم. این مدل‌ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند از مدل‌های خانگی تا انواع مدل‌های صنعتی که آن‌ها هم دارای تنوع زیادی هستند. باید بستگی به کار و انواع مدل‌ها واترجت صنعتی را انتخاب کرد.
دو مدل مختلف واترجت آب سرد و واترجت آب گرم تولید و عرضه می‌شود. واترجت برقی، واترجت تک فاز و واترجت سه فاز نیز از دیگر انواع واترجتهای صنعتی هستند که تمامی این مدل‌ها دارای فشار قوی در پاشش آب هستند، به همین خاطر توانایی بسیاری در پاک کردن سطوح مختلف دارند.
واترجت‌ها بر اساس عملکرد به دونوع واترجت فشار قوی و واترجت فوق فشار قوی تقسیم بندی می‌شوند. از واترجت قوی برای انجام انواع شستشو استفاده می‌شود و انواع نظافت‌های صنعتی را نیز انجام دهید. واترجت فوق فشار قوی را برای انجام لایه برداری‌های تخصصی و در مقیاس بسیار بزرگ و خراب کردن لایه هایی مانند بتن نیز می‌توان استفاده کرد. 
واترجت‌ها بر اساس دمای آبی که استفاده می‌شوند نیز تقسیم بندی می‌شوند یکی از این انواع واترجت‌ها را میتوان به واترجت آب سرد و واترجت آب گرم اشاره کرد.
الان چند نوع از انواع کارواش صنعتی  معرفی میکنیم.
 نام محصول مدل
 Thermic 6.5 بنزینی
 Thermic 9 L بنزینی
 HKA 1409 XP سه فاز
 HNR 1509 LP سه فاز
 COLOMBIA R 2015 LP سه فاز
 HCR 2515 LP سه فاز
 DAKOTA R 1509 XP سه فاز

واترجت صنعتی 

ویژگی‌های واترجت صنعتی

 • استفاده از واترجت صنعتی به دلیل قدرت بسیار زیاد پاشش آب و فشاری که وارد می‌گردد سبب تمیز شدن سطح از انواع جرم‌ها و آلودگی‌ها می‌گردد که این امر به تمیز شدن هرچه بیشتر از انواع الودگی‌ها می‌گردد. 
 • دستگاه واترجت قوی با سرعت بسیار بالایی کاری که دارد می‌تواند باعث افزایش کارایی و راندمان کاری و صرفه جویی در زمان می‌شود. 
 • به نیروی انسانی فشار بسیار کمی وارد میکند و باعث خستگی و آسیب نیروی انسانی نمی شود.
 • در دستگاه‌های واترجت صنعتی عامل فشار از جمله مواردی است که بسیار مهم است. 
برای خرید دستگاه واترجت صنعتی و یا کسب اطلاعات درباره ویژگی‌های بهترین واترجت صنعتی قوی و قیمت خرید انواع دستگاه واترجت با کارشناسان نوین پاک در تماس باشید.

طرز کار واترجت

نحوه عمل واترجت اینگونه است که با استفاده از آبی که از یک منبع بیرونی دریافت می‌کند و یک فشار بسیار قوی به آن می‌دهد باعث از بین رفت پیوندهای شیمیایی بین مولکول‌ها و از هم جدا شدن آن‌ها می‌شود که در نتیجه باعث از بین رفتن آلودگی می‌شود. هنگام خرید واترجت به این نکته دقت کنید که هرچه فشار خروج آب بیشتر باشد تمیزی با شدت و سرعت بیشتری صورت می‌گیرد. همچنین افزایش دبی آب نیز در بالاتر رفتن این سرعت عملکرد و پاکیزگی نقش دارد. 
طرز کار دستگاه کارواش صنعتی به طور کلی عبارتند از:

تهیه آب و محلول‌های شوینده: قبل از شروع به کار، دستگاه کارواش صنعتی باید با آب تأمین شود. برخی از مدل‌ها می‌توانند از منابع آب مستقل خود (مخزن آب داخلی) استفاده کنند، در حالی که برخی دیگر به شبکه آب شهری متصل می‌شوند. همچنین، محلول‌های شوینده مورد نیاز نیز برای شستشو بعضی سطوح اضافه می‌شود.

انتخاب نازل‌ها: دستگاه کارواش صنعتی دارای انواع نازل‌ها است که برای شستشوی سطوح مختلف مناسب هستند. نازل‌ها بسته به نیاز می‌توانند فرکانس و شدت آب را تنظیم کنند.

تنظیم فشار آب: اکثر دستگاه‌های کارواش صنعتی از پمپ‌های قدرتمند برای ایجاد فشار بالای آب استفاده می‌کنند. فشار آب معمولاً قابل تنظیم است تا بهترین نتیجه برای هر کاربردهای خاص حاصل شود.

شروع عملیات شستشو: کاربر باید دستگاه را روشن کند و سپس با نازل‌های مناسب، شروع به شستشوی سطوح کند. آب با فشار بالا از دستگاه خارج شده و آلودگی‌ها و زباله‌ها را از سطح جدا می‌کند.

تمیزکاری و جمع‌آوری آب: در حین شستشو، آب آلوده و آلودگی‌ها جمع‌آوری می‌شوند. بعضی از دستگاه‌ها دارای سیستم‌های خودکار برای جمع‌آوری و تصفیه آب هستند.

خاموشی و تمام‌شدن کار: پس از انجام عملیات شستشو، دستگاه کارواش صنعتی خاموش می‌شود و فرآیند تمیزکاری به پایان می‌رسد.

استفاده از دستگاه کارواش صنعتی به دلیل قدرت بالا و کارآیی در تمیزکاری سطوح صنعتی و تجاری، کارهای تمیزکاری را آسان‌تر و موثرتر می‌کند و به بهبود بهداشت و تمیزی محیط‌های کاری کمک می‌کند.
ویژگی‌های واترجت
 • واترجت صنعتی در فضاهای مختلف همچون صنایع سبک و صنایع سنگین و حتی مراکز تجاری، پزشکی و... کاربرد دارد.
 • استفاده از واترجت به ویژه واترجت فشار قوی می‌تواند موجب سهولت در انجام بسیاری از کارها همچون شستشوی لکه‌های سرسخت و مانده شود. 

شرکت نوین پاک که یکی از ارائه کنندگان انواع دستگاه‌های نظافت صنعتی در ایران است، برای ارائه مشاوره رایگان برای خرید انواع واترجت و اسکرابر همچون واترجت ایرانی و واترجت خارجی در خدمت شما عزیزان است. واترجت نوین پاک از بهترین واترجت‌های موجود در بازار است که در عین حال با بهترین قیمت واترجت سه فاز و قیمت واترجت آب سرد تک فاز  به مصرف کنندگان محترم عرضه می‌کند.

واترجت آب سرد

واترجت آب سرد چیست؟ یکی از انواع دستگاه های واترجت صنعتی می باشد که کاربرد فراوانی دارد. این دستگاه با استفاده از فشار بسیار بالای آب به از بین بردن انواع آلودگی کمک می کند. واترجت ها در صنایع مختلف استفاده می کنند. یکی از این صنایع مانند شستشوی دستگاه های کارخانه ای و دیوارها و از بین بردن انواع آلودگی های عمیق استفاده کرد. قبل از خرید واترجت آب سرد حتما نیازمندی های محیط خود را به دقت بررسی کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

انواع واترجت آب سرد

واترجت انواع مختلفی دارد و از نظر دمایی به دو نوع واترجت آب گرم  و واترجت آب سرد تقسیم بندی می شود. موتور دستگاه واترجت آب سرد معمولا از نوع الکتریکی بوده بنابراین این دستگاه در دسته واترجت برقی قرار می گیرد. هم چنین اگر قرار باشد واترجت آب سرد مصرف خانگی یا تجاری داشته باشد زیر دسته واترجت تک فاز خواهد بود اما اگر قرار است طراحی آن به گونه ای باشد که مصرف صنعتی داشته باشد با توجه به موتوری که در طراحی تولید آن استفاده خواهد شد در دسته واترجت سه فاز قرار خواهد گرفت.

ویژگی های واترجت آب سرد

 • دستگاه واترجت آب سرد یکی از دستگاه‌های پیشرفته در نظافت صنعتی است. 
 • کاربردهای مختلفی از شستشو گرفته تا پاک کردن چسبندگی‌ها از سطوح را دارد، به همین خاطر در صنایع مختلف کارایی بسیار دارد.
 • کارایی واترجت آب سرد به گونه ای است که برای شستشوی انواع سطوح صنعتی مانند ماشین آلات صنعتی، ماشین های حمل و نقل و محیط های صنعتی به کار می رود. 
 • برای از بردن لکه های ایجاد شده در انواع وسایل و دستگاه ها و سطوحی مثل نما، کف دیوار و غیره  کاربرد دارد. 

مقایسه واترجت آب گرم و واترجت آب سرد

کاربرد واترجت آب سرد را اگر بخواهیم با واترجت آب گرم مقایسه کنیم باید به این موضوع توجه کنیم که واترجت آب سرد با استفاده از فشار مورد نیاز کار تمیزی و از بین بردن آلودگی را انجام می دهد. این واترجت به دلیل اینکه دمای بالای آب ندارد برای از بین بردن انواع لکه ها و چربی ها استفاده از واترجت آب گرم مناسب تر است. قدرت از بردن آلودگی در واترجت آب سرد بستگی به فشار آب خروجی از آن دارد و به همین دلیل است که به دمای بالای  کاری ندارد و از آب سرد استفاده می کند. واترجت آب سرد همچنینی در مقایسه با واترجت آب گرم دارای سادگی و قابلیت کمتری است.

شرکت نوین پاک یکی از معتبر ترین شرکت هایی است که در زمینه فروش واترجت آب سرد فعالیت دارد و شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در مورد واترجت آب سرد نوین پاک از مشاوران ما کمک بگیرید. هم چنین می توانید انواع واترجت آب سرد یا دیگر ماشین آلات نظافت صنعتی نظیر اسکرابر را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید، همچنین می توانید هرگونه سوال خود را در مورد قیمت واترجت آب سرد تک فاز ایرانی و خارجی با مشاورین و کارشناسان نوین پاک مطرح کرده و از راهنمایی های ایشان بهره های لازم را ببرید.

واترجت آب گرم

واترجت آب گرم از بهترین وسایل شستشوی نظافت صنعتی و یکی از انواع واترجت صنعتی است که در فضاهای با آلودگی بالا استفاده می شود. همچنین واترجت آب گرم را می‌توان مکملی برای دیگر وسایل نظافت صنعتی دانست. این دستگاه برای نظافت سطوح از قدرت پاشش آب و گرمای آن بهره می‌جوید.

انواع واترجت آب گرم

واترجت آب گرم در دو مدل واترجت آب گرم صنعتی و واترجت آب گرم خانگی تولید می شود. موتور دستگاه دیزلی یا الکتریکی است که نوع دیزلی آن پر قدرت تر عمل می کند. بنابراین منبع انرژی مدل صنعتی این دستگاه اغلب از نوع دیزلی است. اما اگر قرار باشد واترجت برقی از نوع آب گرم طراحی شود نوعی قرار است مصرف صنعتی داشته باشد قطعا از انواع واترجت سه فاز خواهد بود. نوع خانگی یا تجاری-اداری این محصول نیز در دسته واترجت تک فاز قرار می گیرد.
شما با انواع واترجت آب گرم آشنا شدید

ویژگی‌های واترجت آب گرم

 • نسبت به واترجت آب سرد ابعاد بزرگتر و وزن سنگین تری داشته و قیمت واترجت سه فاز و قیمت واترجت آب سرد تک فاز  و هزینه نگهداری بیشتری نیز دارد.
 • دستگاهی برای شستشو و نظافت صنعتی سطوح است که با استفاده از قدرت پخش کردن آب و همچنین گرم کردن آن این کار را انجام می دهد.
 • منبع تغذیه واترجت آب گرم فشار قوی انرژی الکتریکی بوده و از این رو دستگاهی سازگار با محیط زیست است.
 • دمای آب را تا حدود 95 درجه سانتیگراد بالا می برد که باعث می شود از بردن لکه‌ها و چربی‌ها بسیار خوب انجام شود. 
 • واترجت آبگرم آب ورودی را گرفته و با استفاده از فشار با قدرت های مختلفی پخش میکند. 
 • به دلیل استفاده از آب گرم دستگاه مناسبی برای حلال انواع آلودگی می باشد.
 • کاربرد واترجت خانگی به گونه ای است که برای شستشوی دیوارها و لکه بری به راحتی می توان از آن استفاده کرد.
 • برای از بین بردن آلودگی های بسیار عمیق کاربرد دارد.
 • برای شستشوی ماشین آلات کارخانه‌ای استفاده می شود.
 • دو قسمت اصلی این دستگاه پمپ و دینام آن هستند.

چنانچه قصد خریدانواع واترجت آب گرم را دارید شرکت نوین پاک در خدمت شماست. همچنین برای مشاوره درباره انواع واترجت و اسکرابر می توانید با مشاورین نوین پاک سوالات خود را مطرح کنید.

واترجت برقی

از جمله رایج ترین دستگاه های واترجت صنعتی، واترجت های برقی هستند. این دستگاه نظافت صنعتی مزایا و ویژگی های زیادی نسبت به محصولات هم ردیف خود دارد که در ادامه بیشتر با آنها آشنا خواهیم شد. واترجت برقی در مدل های واترجت آب گرم و واترجت آب سرد طراحی می شوند که متناسب با نوع آلودگی می توان از آنها استفاده کرد.

انواع واترجت برقی

دستگاه واترجت برقی در دو مدل واترجت تک فاز و واترجت سه فاز طراحی و تولید می شود. هریک مناسب نوع خاصی از محیط و نوع خاصی از حجم و چگونگی آلودگی هستند. بهتر از قبل از خرید با ویژگیهای هریک به خوبی آشنا شده و سپس اقدام به خرید کنید تا بهترین استفاده را از مبلغ پرداختی و دستگاه خریداری شده داشته باشید.

ویژگی های واترجت برقی

 • بسته به نوع آن می توان از آن هم در مصارف خانگی و هم مصارف صنعتی استفاده کرد.
 • خرید واترجت برقی باید با توجه به نوع و میزان آلودگی صورت بگیرد.
 • نسبت به واترجت های بنزینی و دیزلی کوچک تر و سبک وزن تر است و حمل آن ساده تر است چرا که مخزن سوخت ندارد.
 • منبع تغذیه آن برق است بنابراین آلودگی زیست محیطی ایجاد نمی کند و امکان استفاده در فضاهای سرپوشیده را دارد.
 • نسبت به واترجت های بنزینی یا دیزلی آلودگی صوتی نیز ایجاد نمی کند بنابراین از این جهت نیز مناسب استفاده در فضاهای کوچک یا پرتردد است.
 • قیمت واترجت سه فاز و قیمت واترجت آب سرد تک فاز و هزینه تعمیر و نگهداری کمتری نسبت به انواع بنزینی و دیزلی دارد.
 • عمده هزینه آن، همان هزینه اولیه ای است که بابتش می پردازید.
 • دقت داشته باشید که فشار و دبی دو پارامتر مهم دستگاه های واترجت هستند که با توجه به نوع موتور و پمپ دستگاه متفاوت می باشند.
 • اکثر دستگاه های واترجت خانگی از این نوع هستند. اما موتورهای الکتریکی برای دستگاه‌های واترجت صنعتی با قابلیت پاشش آب با فشار بیش از 1000 بار نیز ساخته می شوند.
فضاهای صنعتی بزرگ که دارای مساحت و متراژ بزرگ هستند و یا حتی فضاهای کوچکتر به دلیل صرفه جوی در وقت، هزینه و انرژی نیاز به استفاده از دستگاه های شستشوی صنعتی مثل انواع واترجت صنعتی یا واترجت برقی دارند. شرکت نوین پاک یکی از بهترین و قدیمی ترین شرکت ها در زمینه ارائه انواع دستگاه های نظافت صنعتی است که می توانید برای انتخاب و خرید نوع دستگاه مورد نیاز خود نظیر اسکرابر با مشاورین ما صحبت کنید.

واترجت تک فاز چیست

واترجت تک فاز چیست؟ نوعی دستگاه واترجت صنعتی است که با استفاده از برق تک فاز شهری برای تامین نیروی مورد نیاز خود برای شستشو استفاده می کنند. واترجت تک فاز از قدرت بسیار بالایی برای از بین آلودگی ها استفاده می کند. موتورهای آن به شکلی طراحی شده اند که از صدای خروجی کمی برخوردار بوده و از مزاحمت برای دیگران جلوگیری می‌کنند. همچنین وجود چرخ در طراحی آن باعث سهولت جا به جایی آن شده است. مصرف برق کمی دارد. کار با آن برای کاربر آسان است و احتمال آسیب دیدن نیروی  انسانی بسیار کم است.
واترجت تک فاز چیست: (Single-phase Pressure Washer) (پمپ فشار قوی که از طریق ایجاد فشار بالا، آب را برای تمیز کردن و شستشوی سطوح استفاده می‌کند) است که با استفاده از برق تک فاز عمل می‌کند. سیستم تک فاز به معنای این است که این دستگاه برق مورد نیاز خود را از یک فاز برق می‌گیرد.
واترجت‌های تک فاز به عنوان دستگاه‌های خانگی و کاربردهای کم حجم‌تر و سبک‌تر طراحی شده‌اند. آن‌ها معمولاً با فشار کمتر از واترجت‌های سه فاز عمل می‌کنند و برای تمیز کردن خودروها، حیاط‌ها، تراس‌ها، مبلمان و کارهای خانگی دیگر مناسب هستند.

انواع واترجت تک فاز

واترجت برقی در دو مدل واترجت سه فاز و تک فاز قابل طراحی و تولید است. واترجت تک فاز انواع بسیاری دارد. واترجت تک فاز برقی، واترجت تک فاز باطری دار، واترجت تک فاز اتوماتیک، واترجت تک فاز هیدرولیک و... از مدل‌های مختلف واترجت تک فاز هستند. هم چنین اگر قرار باشد واترجت آب سرد برای مصرف خانگی یا تجاری طراحی و تولید شود، موتور آن حتما از نوع تک فاز خواهد بود. واترجت آب گرم با کاربرد خانگی نیز به همین صورت است.

ویژگی‌های واترجت تک فاز

 • واترجت تک فاز با استفاده از فشار آب می تواند آلودگی را تمیز نماید.
 • کاربرد واترجت تک فاز به گونه ای است که می توان از آن برای نظافت و از بین بردن انواع آلودگی هایی که کم و سبک هستند استفاده کرد.
 • این واترجت در مقیاس صنعتی نیز استفاده می شود. 
 • از واترجت تک فاز می توان برای از بین بردن لایه های آلودگی عمیق نیز استفاده کرد.
 • برای شستن نماهای ساختمانی، انواع دیوارها و دیگر لایه های عمیق آلودگی استفاده می شود.
می توانید برای خرید انواع دستگاه های نظافتی و همچنین واترجت تک فاز نوین پاک از طریق سایت نوین پاک مراجعه کرده و با مشاورین ما در تماس باشید و هرگونه سوالی در مورد انواع دستگاه های نظافتی نظیر اسکرابر و همچنین خرید انواع دستگاه واترجت مثل خرید واترجت آب سرد تک فاز ایرانی و خارجی داشتید را مطرح نمایید. واترجت تک فاز نیز مانند دیگر واترجت ها و دستگاه های دیگر دارای خدمات پس از فروش می باشد.

واترجت سه فاز

واترجت سه فاز چیست؟ واترجت ها براساس نیروی برق شهری که به آن نیازمندند، به دونوع واترجت تک فاز و واترجت سه فاز تقسیم می شوند. واترجت سه فاز نیز از انواع واترجت صنعتی است که برای شستشو انواع سطوح پیشرفته به کار می رود. این دستگاه حرفه ای برای شستشوی مناطق و آلودگی هایی است که امکان شستشوی آنها به روش سنتی وجود ندارد و یا بشدت طاقت فرساست. این محصول یکی از حرفه ای ترین و بهترین نمونه های واترجت موجود در بازار است. 

انواع واترجت سه فاز

در دو مدل واترجت آب گرم و واترجت آب سرد طراحی و تولید می شود. هم چنین واترجت سه فاز در انواع واترجت برقی، بنزینی و دیزلی موجود است که می توانید با توجه به نیاز و کاربرد واترجت سه فاز از آنها استفاده کنید. 

ویژگی‌های واترجت سه فاز

 • برای تمیز کردن و از بین بردن انواع آلودگی نظیر آلودگی های رسوبی مختلف در سطح های پیشرفته می توانید از این دستگاه استفاده کنید.
 • امکان اتصال مستقیم به برق شهری را ندارد. با ابزار های خاص به برق متصل شده و با نیروی محرکه الکتریکی کار می کند.
 • نسبت به واترجت تک فاز از برق بیشتری برای انجام فرایند شستشو و پمپاژ آب استفاده می کند.
 • دستگاه واترجت سه فاز برای شستشوی تجهیزات، لایه برداری و زنگ بری از سطوح نیز قابل استفاده است.
 • استفاده از قطعات با کیفیت تاثیر بسزایی در کارایی نظافتی دستگاه و همچنین قیمت واترجت سه فاز دارد. 
 • به دلیل توان بالاتر موتور و فشار کاری بیشتر، احتمال سایش قطعات داخلی افزایش می یابد. برای پیشگیری از این موضوع و بهبود طول عمر مفید دستگاه مهم است که کیفیت و جنس قطعات درست انتخاب شوند.
 • مجهز به سیستم قطع کن اتوماتیک است؛ در صورتی که از دستگاه کارواش صنعتی سه فاز با آن قدرت بالای موتور برای مدتی بدون استفاده روشن بماند، حتما دچار آسیب می شود. 
 • مجهز به سیستم راه انداز موتور الکتریکی است؛ این سیستم کمک می کند تا دور موتور به آرامی افزایش یابد و از ایجاد صدای شدید و صدمه زدن به موتور جلوگیری شود. شروع ناگهانی به کار با توجه به قدرت بالای موتور، هم ایجاد صدای ناهنجار خواهد کرد و هم باعث فشار به موتور و در نتیجه آسیب دیدن و کاهش طول عمر آن خواهد شد.
 • سرعت و کیفیت نظافت را بشدت افزایش می دهد.
 • هزینه های فرایند شستشوی را کاهش خواهد داد. 
 • از هدر رفت انرژی نیروی انسانی و زمان جلوگیری می کند.
 • راندمان مفید کاری و طول عمر بسیار بیشتری نسبت به مدل تک فاز دارد.
 • امکان شستشوی تجهیزات صنعتی را دارد.

 خرید واترجت

 خرید واترجت ابتدا باید انواع مختلف و مشخصات مورد نیاز خود را بررسی کنید و نیازهای خود را مشخص کنید. در ادامه مراحلی را که می‌توانید برای خرید واترجت دنبال کنید، آورده‌ام:
1. بررسی نیازها: تعیین نیازهای خود برای استفاده از واترجت بسیار مهم است. اندازه و قدرت مورد نیاز، نوع واترجت (صنعتی، تجاری، خانگی)، امکانات مورد نیاز مانند قابلیت برش با گریت و امکانات کنترلی می‌تواند بر اساس نیازهای شما تغییر کند.
2. مقایسه مدل‌ها: مقایسه واترجت‌های مختلف از نظر قدرت، فشار آب، ابعاد، قیمت واترجت و قابلیت‌ها به شما کمک می‌کند تا مدل مناسبی را انتخاب کنید. در این مرحله، می‌توانید از اطلاعات موجود در سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین استفاده کنید و نظرات کاربران را بخوانید.
3. بودجه: محدودیت بودجه خود را مشخص کنید. هزینه واترجت‌ها بسته به مدل، نوع و کیفیت آنها متفاوت است، بنابراین مهم است که بودجه‌ای که می‌توانید صرف خرید کنید را مشخص کنید.
4. اطلاع از گارانتی و خدمات پس از فروش: مطمئن شوید که فروشنده گارانتی معتبری روی واترجت ارائه می‌دهد و خدمات پس از فروش مطمئن و مناسبی دارد.
5. مشاوره: در صورت نیاز، با کسانی که تجربه خرید و استفاده از واترجت دارند، مشورت کنید تا از تجربه‌ها و نکات آنها بهره‌مند شوید.
6. خرید از فروشگاه معتبر: مطمئن شوید که از فروشگاه‌های معتبر و معروف برای خرید واترجت استفاده کنید. انتخاب فروشگاه‌های معتبر می‌تواند از جنبه‌های قیمت، کیفیت و خدمات به شما کمک کند.
همچنین، در هنگام خرید واترجت به امکانات و قابلیت‌های اضافی آن نیز توجه کنید. برخی واترجت‌ها دارای امکاناتی مانند تنظیم فشار آب، قابلیت برش با گریت، صفحه نمایش LCD و سیستم‌های ایمنی هستند که می‌توانند کاربرد آنها را بهبود بخشند.
در نوین پاک که یکی از بهترین و قدیمی ترین شرکت های موجود در زمینه ارائه انواع وسایل نظافتی است می توانید واترجت مورد نیاز خود را با توجه به فضای موردنظر و متراژ و محیط موردنظر تهیه کرده  و در مورد انواع وسایل نظافتی نظیر اسکرابر مشاوره لازم را انجام دهید. می توانید با خرید این وسایل نظافتی از خدمات پس از فروش نیز بهره مند شوید.
واترجت قوی
واترجت‌ها قوی‌ترین نوع دستگاه‌های شستشوی سطح هستند که از آب تحت فشار بالا برای از بین بردن کثیفی‌ها، رسوبات و آلودگی‌های مختلف استفاده می‌کنند. قدرت یک واترجت معمولاً به واحد فشار آب آن (پوند بر اینچ مربع یا PSI) بستگی دارد. واترجت‌های با فشار آب بالا قادر به تمیزکاری سطوح بسیار مستحکم و سخت، حذف رنگ، لکه‌ها، رسوبات و حتی برش مواد مختلف هستند.
برای تعیین واترجت‌های قوی و با فشار آب بالا، عموماً برای مصارف صنعتی و تجاری استفاده می‌شوند که نیاز به تمیزکاری و برش مواد مقاوم و سخت‌تر دارند. قدرت این دستگاه‌ها بسته به نوع مدل و برند مختلف متفاوت است. برخی از واترجت‌های صنعتی و تجاری می‌توانند فشار آبی تا 90,000 PSI یا بیشتر داشته باشند که این عدد بسیار بالاست و توانایی تمیزکاری و برش مواد سخت را فراهم می‌آورد.
برای خرید واترجت قوی، می‌توانید به مشخصات فنی هر مدل دقت کنید و نوع واترجتی را که نیاز دارید انتخاب کنید. همچنین، می‌توانید از نظرات کاربران و مشتریانی که از این نوع واترجت استفاده کرده‌اند، استفاده کنید تا تجربیات و نظرات آنها را در مورد کارایی و قدرت واترجت‌ها بدانید. همچنین، انتخاب برند‌های معتبر و معروف می‌تواند به شما در خرید واترجت‌های با کیفیت و قوی کمک کند.

بهترین دستگاه واترجت 

برای انتخاب بهترین دستگاه واترجت به این نکات باید توجه فرمایید:
بهترین واترجت صنعتی بستگی به نیاز شما دارد اماباید به این نکات توجه فرمایید
 • فشار آب: بهتر است دستگاهی با فشار آب قوی انتخاب کنید که بتواند با موفقیت روی سطوح مختلف مانند اتومبیل‌ها، پیاده‌روها، سنگ‌ها و موارد دیگر استفاده شود. اغلب مدل‌های حرفه‌ای فشار آب بالاتری دارند که بهترین نتیجه را ارائه می‌دهند.
 • دبی آب: دبی آب نشان‌دهنده حجم آبی است که دستگاه واترجت مصرف می‌کند. دستگاه‌هایی با دبی بالا برای کاربردهای سنگین و حرفه‌ای مناسب‌تر هستند، در حالی که برای کاربردهای خانگی ممکن است دستگاه‌هایی با دبی کمتر کفایت کنند.
 • قدرت موتور: موتور قدرتمند، کارایی و کاربرد دستگاه واترجت را تحت تأثیر قرار می‌دهد. موتورهای قوی توانایی پاک‌کردن رسوبات و کثیفی‌ها را بهبود می‌بخشند.
 • وزن و حمل و نقل: اگر قصد دارید دستگاه را از یک محل به محل دیگر حمل کنید، وزن و قابلیت‌های حمل و نقل دستگاه مهم است. دستگاه‌هایی با طراحی مناسب و چرخ‌ها برای حمل آسان تر انتخاب کنید.
 • امکانات اضافی: برخی از دستگاه‌های واترجت ممکن است دارای امکانات اضافی مانند تنظیم فشار، شوت‌آف، نازل‌های مختلف و غیره باشند که می‌تواند استفاده آسان‌تر و موثرتر را تضمین کند.
 • برند و نظرات مشتریان: بررسی برندها و خواندن نظرات مشتریان قبل از خرید به شما کمک می‌کند.
در اطلاعاتی که به شما داده ایم یک دستگاه واتر جت قوی میباشد که شما برای خرید یک دستگاه واترجت قوی حتما باید به نکات بالا توجه فرمایید.

خرید دستگاه واترجت صنعتی

خرید دستگاه واترجت صنعتی، انتخاب مهمی است که نیازمند دقت و شناخت خوبی از نیازها و مشخصات مورد نیاز در کاربرد صنعتی است. در زیر چند نکته کلیدی برای خرید واترجت صنعتی را بررسی می‌کنیم:
کاربردها و نیازها: ابتدا نیازها و کاربردهای خود را مشخص کنید. از جمله مواردی که باید در نظر داشته باشید، می‌توان به تمیز کردن سطوح بزرگ و پرتوانه‌ها، پاکسازی معدنی و محیط زیستی، حمل و نقل صنعتی، پالایشگاه‌ها و تصفیه‌خانه‌ها و موارد دیگر اشاره کرد.
فشار آب و دبی آب: در کاربردهای صنعتی، اغلب نیاز به فشار آب و دبی آب بالا و توان بالا است. دستگاه‌های واترجت صنعتی با فشار آب قوی‌تر و دبی بالاتر قادر به انجام کارهای سنگین‌تر هستند.
مصرف سوخت و نوع موتور: برای دستگاه‌های صنعتی، مصرف سوخت مهم است. معمولاً دستگاه‌های واترجت صنعتی با موتورهای دیزلی یا گازوئیلی به‌کار می‌روند. موتورهای دیزلی از پرقدرت‌ترین واترجت‌ها هستند.
قابلیت‌های خاص: برخی از دستگاه‌های واترجت صنعتی ممکن است دارای قابلیت‌های خاصی مانند سیستم خنک‌کننده، تنظیم فشار، سیستم ترمز کاری و... باشند. این امکانات می‌توانند در کاربردهای خاص مفید باشند.
ایمنی و محافظت: در دستگاه‌های واترجت صنعتی، ایمنی بسیار مهم است. مطمئن شوید که دستگاه انتخابی شما دارای ایمنی‌های لازم مانند قفل کودکانه، سیستم خاموشی اضطراری و... می‌باشد.
برند معتبر: از برندهای معتبر و با تجربه خرید کنید، زیرا کیفیت و عملکرد دستگاه‌های این برندها اغلب از برندهای ناشناخته بهتر است.
خدمات پس از فروش: بررسی کنید که آیا برند انتخابی شما خدمات پس از فروش قوی دارد و آیا قطعات یدکی و سرویس‌های لازم برای دستگاه آسان‌تر در دسترس هستند یا خیر.
بررسی نظرات مشتریان: نظرات و تجربیات مشتریان پیشین می‌توانند به شما در انتخاب بهتر کمک کنند.

قیمت دستگاه واترجت

قیمت دستگاه واترجت هروز درحال افزایش یا کاهش است نمیتوان قیمت دقیقی اعلام کرد. اما قیمت دستگاه واترجت به نوع برند ، کیفیت فشار آب، دبی آب و قدرت دستگاه دارد. همچنین، تعداد و ویژگی‌های اضافی مانند اتصالات، نازل‌ها، قطعات یدکی و امکانات خاص نیز می‌تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد.

کاربرد واترجت آب سرد

کاربرد واترجت آب سرد (Cold Water Jet) یک دستگاه تمیزکننده قدرتمند است که از آب سرد برای ایجاد فشار بالا و پاشش آب استفاده می‌کند. این دستگاه برای تمیز کردن و شستشوی سطوح مختلف، حذف زباله‌ها، گرد و غبار، روغن، لکه‌های رنگ و کثیفی‌های مختلف به کار می‌رود. برخی از کاربرد واترجت آب سرد عبارتند از:
تمیز کردن خودروها: واترجت‌های آب سرد به عنوان ابزاری موثر برای تمیز کردن خودروها و از بین بردن گرد و غبار، زباله‌ها، لکه‌های روغن و لکه‌های رنگ استفاده می‌شوند.
تمیز کردن مسیرها و پیاده‌روها: این دستگاه‌ها برای تمیز کردن مسیرهای پیاده‌روها، پل‌ها، سنگ‌فرش‌ها و کاشی‌ها از گرد و غبار و کثیفی استفاده می‌شوند.
تمیز کردن محوطه‌های صنعتی: در محیط‌های صنعتی که با کثیفی‌ها و زباله‌های سنگین مواجه هستند، واترجت‌های آب سرد می‌توانند به عنوان ابزاری مناسب برای تمیز کردن این محیط‌ها عمل کنند.
شستشوی ساختمان‌ها و نمای ساختمان‌ها: واترجت‌های آب سرد می‌توانند به راحتی از روی سطوح ساختمان‌ها مانند نمای ساختمان‌ها، پنجره‌ها، حیاط‌ها و بام‌ها گرد و غبار و کثیفی‌ها را پاک کنند.
تمیز کردن ابزار و تجهیزات صنعتی: واترجت‌ها می‌توانند به عنوان ابزاری موثر برای تمیز کردن ابزارها و تجهیزات صنعتی از جمله ماشین‌آلات، تانک‌ها و مخازن استفاده شوند.
تمیز کردن محیط‌های خارجی: از جمله مزایای استفاده از واترجت‌های آب سرد این است که به عنوان یک ابزار پاک‌سازی خارجی موثر و کارآمد عمل می‌کنند.
نکته مهم: هنگام استفاده از واترجت آب سرد باید مراقب باشید که از فشار مناسب استفاده کنید تا از آسیب به سطوح یا اشیاء حساس جلوگیری شود. همچنین، برای کاربردهای خاص و حذف کثیفی‌های سخت‌تر، ممکن است نیاز به واترجت آب گرم باشد.
کاربرد واترجت آب گرم
کاربرد واترجت آب گرم (Hot Water Jet) دستگاهی است که علاوه بر فشار بالا، آب گرم را نیز برای تمیز کردن و شستشوی سطوح مختلف استفاده می‌کند. آب گرم در این دستگاه‌ها به عنوان عامل اصلی تمیز کننده به کار می‌رود و مزیت‌های خاص خود را نسبت به واترجت آب سرد دارد. برخی از کاربردهای واترجت آب گرم عبارتند از:
1. تمیز کردن روغن و چربی: آب گرم با اثر گرمایی‌اش می‌تواند بهترین کارایی را در حذف روغن‌ها، چربی‌ها و لکه‌های دیگر از سطوح مختلف ارائه دهد.
2. تمیز کردن لکه‌های مقاوم: واترجت آب گرم می‌تواند به خوبی با لکه‌های مقاوم‌تری مانند لکه‌های رنگ، روغن، مواد رزینی و مواد چسبناک کار کند.
3. ضدعفونی کردن: آب گرم می‌تواند در کنار فشار بالا، باعث اثر ضدعفونی‌کنندگی شود و برای تمیز کردن سطوحی که نیاز به ضدعفونی دارند، ایده‌آل باشد.
4. تمیز کردن اجسام چدنی: برخی از قطعات و اجسام صنعتی مانند قطعات چدنی به خوبی با آب گرم قابل تمیز کردن هستند.
5. کاربرد‌های صنعتی: در صنایع مختلف مانند خودروسازی، صنعت نفت و گاز، صنایع شیمیایی و ...، واترجت‌های آب گرم برای تمیز کردن و نگهداری تجهیزات و تانک‌ها استفاده می‌شوند.
توجه داشته باشید که با وجود مزیت‌های واترجت آب گرم، باید مراقب درستی استفاده از این دستگاه باشید. در صورت استفاده نادرست از فشار و حرارت آب، ممکن است باعث آسیب‌رساندن به سطوح حساس یا اشیاء مورد استفاده شود. همچنین، باید از جنس و مواد مناسبی برای لوله‌ها و قطعات داخلی واترجت آب گرم استفاده شود تا از خرابی و سوء‌استفاده جلوگیری شود.

واترجت آب گرم خانگی

دستگاه‌های واترجت آب گرم خانگی، نسخه‌های کوچکتر و سبک‌تر از واترجت‌های صنعتی هستند که برای استفاده در خانه و کارهای خانگی طراحی شده‌اند. این دستگاه‌ها از آب گرم برای تمیز کردن سطوح مختلف استفاده می‌کنند و معمولاً با فشار کمتری نسبت به واترجت‌های صنعتی عمل می‌کنند.
برخی از کاربردهای واترجت آب گرم خانگی عبارتند از:
1. تمیز کردن خودرو: واترجت آب گرم خانگی می‌تواند به عنوان ابزاری موثر برای تمیز کردن خودرو، پاک کردن گرد و غبار، لکه‌ها و زباله‌ها استفاده شود.
2. تمیز کردن تراس و حیاط: این دستگاه می‌تواند برای تمیز کردن تراس، حیاط و مسیرهای پیاده‌رو در خانه مورد استفاده قرار بگیرد.
3. شستشوی مبلمان و پارچه‌ها: با توجه به فشار و حرارت کمتر آب گرم، واترجت آب گرم خانگی مناسب برای شستشوی مبلمان، فرش‌ها و پارچه‌های خانه است.
4. تمیز کردن پنجره‌ها و نمای خانه: این دستگاه می‌تواند برای تمیز کردن پنجره‌ها، نمای خانه و سطوح شیشه‌ای مورد استفاده قرار گیرد.
5. تمیز کردن اسباب‌بازی‌ها و ابزارهای خانگی: واترجت آب گرم خانگی می‌تواند برای تمیز کردن اسباب‌بازی‌ها، ابزارهای خانگی و وسایل مختلف خانه استفاده شود.
واترجت آب گرم خانگی اغلب از طریق برق عمل می‌کند و به عنوان یک ابزار قدرتمند و کم‌صدا برای تمیز کردن و شستشوی محیط خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به محدودیت‌های ابعاد و قدرت کمتر نسبت به واترجت‌های صنعتی، این دستگاه‌ها مناسب برای کاربردهای خانگی و کارهای سبک‌تر می‌باشند.
footer curve
طراحی و بهینه سازی سایت آرتیت