بانی پاک : 09125148782 - 09121191202 - 02188754228 - 02188754229

02188754229

واترجت صنعتی

واترجت Lavor یا کارواش صنعتی Lavor در انواع آب سرد و آب گرم واترجت صنعتی Lavor دارای مخزن مواد شوینده واترجت های Lavor دارای پیستون‌های سرامیکی در 6 مدل متنوع و دارای امکانات منحصر به فرد بانی پاک ماشین ارائه کننده محصولات نظافت صنعتی (اسکرابر ، جاروی صنعتی و ... )
واترجت صنعتی

واترجت صنعتی

واترجت صنعتی چیست؟ دستگاهی است که از آن برای شستشوی محیط‌های بسیاری استفاده می‌گردد. این دستگاه در مقیاس‌ها و متراژ‌های بسیار بالا نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این دستگاه برای نظافت انواع سطوح و کف‌ها استفاده می‌شود. طرز کار دستگاه کارواش صنعتی به گونه ای است که می توان از آن برای پاک کردن انواع آلودگی‌ها از روی ماشین آلات و وسایل دیگر استفاده می‌شود. بنابراین اگر از شما بپرسند واترجت یا کارواش صنعتی چیست؟ می توانید بگویید دستگاهی است که لایه‌های آلودگی عمیق را به وسیله فشار بسیار قوی جریان آبی که از آن خارج می‌شود، از روی انواع وسایل تمیز می کند. واترجت صنعتی را می‌توان به انواع مختلفی دسته بندی کرد.

انواع واترجت صنعتی

واترجت صنعتی دارای مدل‌های مختلفی می‌باشد. در اینجا قصد داریم با انواع کارواش صنعتی آشنا شویم. این مدل‌ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند از مدل‌های خانگی تا انواع مدل‌های صنعتی که آن‌ها هم دارای تنوع زیادی هستند. باید بستگی به کار و انواع مدل‌های مورد واترجت صنعتی را انتخاب کرد.
دو مدل مختلف واترجت آب سرد و واترجت آب گرم تولید و عرضه می‌شود. واترجت برقی، واترجت تک فاز و واترجت سه فاز نیز از دیگر انواع واترجتهای صنعتی هستند که تمامی این مدل‌ها دارای فشار قوی در پاشش آب هستند، به همین خاطر توانایی بسیاری در پاک کردن سطوح مختلف دارند. 

ویژگی‌های واترجت صنعتی

 • استفاده از واترجت صنعتی به دلیل قدرت بسیار زیاد پاشش آب و فشاری که وارد می‌گردد سبب تمیز شدن سطح از انواع جرم‌ها و آلودگی‌ها می‌گردد که این امر به تمیز شدن هرچه بیشتر از انواع الودگی‌ها می‌گردد. 
 • دستگاه واترجت قوی با سرعت بسیار بالایی کاری که دارد می‌تواند باعث افزایش کارایی و راندمان کاری و صرفه جویی در زمان می‌شود. 
 • به نیروی انسانی فشار بسیار کمی وارد میکند و باعث خستگی و آسیب نیروی انسانی نمی شود.
 • در دستگاه‌های واترجت صنعتی عامل فشار از جمله مواردی است که بسیار مهم است. 
برای خرید دستگاه واترجت صنعتی و یا کسب اطلاعات درباره ویژگی‌های بهترین واترجت صنعتی قوی و قیمت خرید انواع دستگاه واترجت با کارشناسان نوین پاک در تماس باشید.

طرز کار واترجت

نحوه عمل واترجت اینگونه است که با استفاده از آبی که از یک منبع بیرونی دریافت می‌کند و یک فشار بسیار قوی به آن می‌دهد باعث از بین رفت پیوندهای شیمیایی بین مولکول‌ها و از هم جدا شدن آن‌ها می‌شود که در نتیجه باعث از بین رفتن آلودگی می‌شود. هنگام خرید واترجت به این نکته دقت کنید که هرچه فشار خروج آب بیشتر باشد تمیزی با شدت و سرعت بیشتری صورت می‌گیرد. همچنین افزایش دبی آب نیز در بالاتر رفتن این سرعت عملکرد و پاکیزگی نقش دارد. 

انواع واترجت

 • واترجت‌ها بر اساس عملکرد به دونوع واترجت فشار قوی و واترجت فوق فشار قوی تقسیم بندی می‌شوند. از واترجت قوی برای انجام انواع شستشو استفاده می‌شود و انواع نظافت‌های صنعتی را نیز انجام دهید. واترجت فوق فشار قوی را برای انجام لایه برداری‌های تخصصی و در مقیاس بسیار بزرگ و خراب کردن لایه هایی مانند بتن نیز می‌توان استفاده کرد. 
 • واترجت‌ها بر اساس دمای آبی که استفاده می‌شوند نیز تقسیم بندی می‌شوند یکی از این انواع واترجت‌ها را میتوان به واترجت آب سرد و واترجت آب گرم اشاره کرد.

ویژگی‌های واترجت

 • واترجت صنعتی در فضاهای مختلف همچون صنایع سبک و صنایع سنگین و حتی مراکز تجاری، پزشکی و... کاربرد دارد.
 • استفاده از واترجت به ویژه واترجت فشار قوی می‌تواند موجب سهولت در انجام بسیاری از کارها همچون شستشوی لکه‌های سرسخت و مانده شود. 

شرکت نوین پاک که یکی از ارائه کنندگان انواع دستگاه‌های نظافت صنعتی در ایران است، برای ارائه مشاوره رایگان برای خرید انواع واترجت و اسکرابر همچون واترجت ایرانی و واترجت خارجی در خدمت شما عزیزان است. واترجت نوین پاک از بهترین واترجت‌های موجود در بازار است که در عین حال با بهترین قیمت به مصرف کنندگان محترم عرضه می‌کند.

واترجت آب سرد

واترجت آب سرد چیست؟ یکی از انواع دستگاه های واترجت صنعتی می باشد که کاربرد فراوانی دارد. این دستگاه با استفاده از فشار بسیار بالای آب به از بین بردن انواع آلودگی کمک می کند. واترجت ها در صنایع مختلف استفاده می کنند. یکی از این صنایع مانند شستشوی دستگاه های کارخانه ای و دیوارها و از بین بردن انواع آلودگی های عمیق استفاده کرد. قبل از خرید واترجت آب سرد حتما نیازمندی های محیط خود را به دقت بررسی کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

انواع واترجت آب سرد

واترجت انواع مختلفی دارد و از نظر دمایی به دو نوع واترجت آب گرم  و واترجت آب سرد تقسیم بندی می شود. موتور دستگاه واترجت آب سرد معمولا از نوع الکتریکی بوده بنابراین این دستگاه در دسته واترجت برقی قرار می گیرد. هم چنین اگر قرار باشد واترجت آب سرد مصرف خانگی یا تجاری داشته باشد زیر دسته واترجت تک فاز خواهد بود اما اگر قرار است طراحی آن به گونه ای باشد که مصرف صنعتی داشته باشد با توجه به موتوری که در طراحی تولید آن استفاده خواهد شد در دسته واترجت سه فاز قرار خواهد گرفت.

ویژگی های واترجت آب سرد

 • دستگاه واترجت آب سرد یکی از دستگاه‌های پیشرفته در نظافت صنعتی است. 
 • کاربردهای مختلفی از شستشو گرفته تا پاک کردن چسبندگی‌ها از سطوح را دارد، به همین خاطر در صنایع مختلف کارایی بسیار دارد.
 • کارایی واترجت آب سرد به گونه ای است که برای شستشوی انواع سطوح صنعتی مانند ماشین آلات صنعتی، ماشین های حمل و نقل و محیط های صنعتی به کار می رود. 
 • برای از بردن لکه های ایجاد شده در انواع وسایل و دستگاه ها و سطوحی مثل نما، کف دیوار و غیره  کاربرد دارد. 

مقایسه واترجت آب گرم و واترجت آب سرد

کاربرد واترجت آب سرد را اگر بخواهیم با واترجت آب گرم مقایسه کنیم باید به این موضوع توجه کنیم که واترجت آب سرد با استفاده از فشار مورد نیاز کار تمیزی و از بین بردن آلودگی را انجام می دهد. این واترجت به دلیل اینکه دمای بالای آب ندارد برای از بین بردن انواع لکه ها و چربی ها استفاده از واترجت آب گرم مناسب تر است. قدرت از بردن آلودگی در واترجت آب سرد بستگی به فشار آب خروجی از آن دارد و به همین دلیل است که به دمای بالای  کاری ندارد و از آب سرد استفاده می کند. واترجت آب سرد همچنینی در مقایسه با واترجت آب گرم دارای سادگی و قابلیت کمتری است.

شرکت نوین پاک یکی از معتبر ترین شرکت هایی است که در زمینه فروش واترجت آب سرد فعالیت دارد و شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در مورد واترجت آب سرد نوین پاک از مشاوران ما کمک بگیرید. هم چنین می توانید انواع واترجت آب سرد یا دیگر ماشین آلات نظافت صنعتی نظیر اسکرابر را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید، همچنین می توانید هرگونه سوال خود را در مورد قیمت خرید واترجت آب سرد تک فاز ایرانی و خارجی با مشاورین و کارشناسان نوین پاک مطرح کرده و از راهنمایی های ایشان بهره های لازم را ببرید.

واترجت آب گرم

واترجت آب گرم از بهترین وسایل شستشوی نظافت صنعتی و یکی از انواع واترجت صنعتی است که در فضاهای با آلودگی بالا استفاده می شود. همچنین واترجت آب گرم را می‌توان مکملی برای دیگر وسایل نظافت صنعتی دانست. این دستگاه برای نظافت سطوح از قدرت پاشش آب و گرمای آن بهره می‌جوید.

انواع واترجت آب گرم

واترجت آب گرم در دو مدل واترجت آب گرم صنعتی و واترجت آب گرم خانگی تولید می شود. موتور دستگاه دیزلی یا الکتریکی است که نوع دیزلی آن پر قدرت تر عمل می کند. بنابراین منبع انرژی مدل صنعتی این دستگاه اغلب از نوع دیزلی است. اما اگر قرار باشد واترجت برقی از نوع آب گرم طراحی شود نوعی قرار است مصرف صنعتی داشته باشد قطعا از انواع واترجت سه فاز خواهد بود. نوع خانگی یا تجاری-اداری این محصول نیز در دسته واترجت تک فاز قرار می گیرد.

ویژگی‌های واترجت آب گرم

 • نسبت به واترجت آب سرد ابعاد بزرگتر و وزن سنگین تری داشته و قیمت و هزینه نگهداری بیشتری نیز دارد.
 • دستگاهی برای شستشو و نظافت صنعتی سطوح است که با استفاده از قدرت پخش کردن آب و همچنین گرم کردن آن این کار را انجام می دهد.
 • منبع تغذیه واترجت آب گرم فشار قوی انرژی الکتریکی بوده و از این رو دستگاهی سازگار با محیط زیست است.
 • دمای آب را تا حدود 95 درجه سانتیگراد بالا می برد که باعث می شود از بردن لکه‌ها و چربی‌ها بسیار خوب انجام شود. 
 • واترجت آبگرم آب ورودی را گرفته و با استفاده از فشار با قدرت های مختلفی پخش میکند. 
 • به دلیل استفاده از آب گرم دستگاه مناسبی برای حلال انواع آلودگی می باشد.
 • کاربرد واترجت خانگی به گونه ای است که برای شستشوی دیوارها و لکه بری به راحتی می توان از آن استفاده کرد.
 • برای از بین بردن آلودگی های بسیار عمیق کاربرد دارد.
 • برای شستشوی ماشین آلات کارخانه‌ای استفاده می شود.
 • دو قسمت اصلی این دستگاه پمپ و دینام آن هستند.

چنانچه قصد خریدانواع واترجت آب گرم را دارید شرکت نوین پاک در خدمت شماست. همچنین برای مشاوره درباره انواع واترجت و اسکرابر می توانید با مشاورین نوین پاک سوالات خود را مطرح کنید.

واترجت برقی

از جمله رایج ترین دستگاه های واترجت صنعتی، واترجت های برقی هستند. این دستگاه نظافت صنعتی مزایا و ویژگی های زیادی نسبت به محصولات هم ردیف خود دارد که در ادامه بیشتر با آنها آشنا خواهیم شد. واترجت برقی در مدل های واترجت آب گرم و واترجت آب سرد طراحی می شوند که متناسب با نوع آلودگی می توان از آنها استفاده کرد.

انواع واترجت برقی

دستگاه واترجت برقی در دو مدل واترجت تک فاز و واترجت سه فاز طراحی و تولید می شود. هریک مناسب نوع خاصی از محیط و نوع خاصی از حجم و چگونگی آلودگی هستند. بهتر از قبل از خرید با ویژگیهای هریک به خوبی آشنا شده و سپس اقدام به خرید کنید تا بهترین استفاده را از مبلغ پرداختی و دستگاه خریداری شده داشته باشید.

ویژگی های واترجت برقی

 • بسته به نوع آن می توان از آن هم در مصارف خانگی و هم مصارف صنعتی استفاده کرد.
 • خرید واترجت برقی باید با توجه به نوع و میزان آلودگی صورت بگیرد.
 • نسبت به واترجت های بنزینی و دیزلی کوچک تر و سبک وزن تر است و حمل آن ساده تر است چرا که مخزن سوخت ندارد.
 • منبع تغذیه آن برق است بنابراین آلودگی زیست محیطی ایجاد نمی کند و امکان استفاده در فضاهای سرپوشیده را دارد.
 • نسبت به واترجت های بنزینی یا دیزلی آلودگی صوتی نیز ایجاد نمی کند بنابراین از این جهت نیز مناسب استفاده در فضاهای کوچک یا پرتردد است.
 • قیمت خرید و هزینه تعمیر و نگهداری کمتری نسبت به انواع بنزینی و دیزلی دارد.
 • عمده هزینه آن، همان هزینه اولیه ای است که بابتش می پردازید.
 • دقت داشته باشید که فشار و دبی دو پارامتر مهم دستگاه های واترجت هستند که با توجه به نوع موتور و پمپ دستگاه متفاوت می باشند.
 • اکثر دستگاه های واترجت خانگی از این نوع هستند. اما موتورهای الکتریکی برای دستگاه‌های واترجت صنعتی با قابلیت پاشش آب با فشار بیش از 1000 بار نیز ساخته می شوند.

فضاهای صنعتی بزرگ که دارای مساحت و متراژ بزرگ هستند و یا حتی فضاهای کوچکتر به دلیل صرفه جوی در وقت، هزینه و انرژی نیاز به استفاده از دستگاه های شستشوی صنعتی مثل انواع واترجت صنعتی یا واترجت برقی دارند. شرکت نوین پاک یکی از بهترین و قدیمی ترین شرکت ها در زمینه ارائه انواع دستگاه های نظافت صنعتی است که می توانید برای انتخاب و خرید نوع دستگاه مورد نیاز خود نظیر اسکرابر با مشاورین ما صحبت کنید.

واترجت تک فاز

واترجت تک فاز چیست؟ نوعی دستگاه واترجت صنعتی است که با استفاده از برق تک فاز شهری برای تامین نیروی مورد نیاز خود برای شستشو استفاده می کنند. واترجت تک فاز از قدرت بسیار بالایی برای از بین آلودگی ها استفاده می کند. موتورهای آن به شکلی طراحی شده اند که از صدای خروجی کمی برخوردار بوده و از مزاحمت برای دیگران جلوگیری می‌کنند. همچنین وجود چرخ در طراحی آن باعث سهولت جا به جایی آن شده است. مصرف برق کمی دارد. کار با آن برای کاربر آسان است و احتمال آسیب دیدن نیروی  انسانی بسیار کم است.

انواع واترجت تک فاز

واترجت برقی در دو مدل واترجت سه فاز و تک فاز قابل طراحی و تولید است. واترجت تک فاز انواع بسیاری دارد. واترجت تک فاز برقی، واترجت تک فاز باطری دار، واترجت تک فاز اتوماتیک، واترجت تک فاز هیدرولیک و... از مدل‌های مختلف واترجت تک فاز هستند. هم چنین اگر قرار باشد واترجت آب سرد برای مصرف خانگی یا تجاری طراحی و تولید شود، موتور آن حتما از نوع تک فاز خواهد بود. واترجت آب گرم با کاربرد خانگی نیز به همین صورت است.

ویژگی‌های واترجت تک فاز

 • واترجت تک فاز با استفاده از فشار آب می تواند آلودگی را تمیز نماید.
 • کاربرد واترجت تک فاز به گونه ای است که می توان از آن برای نظافت و از بین بردن انواع آلودگی هایی که کم و سبک هستند استفاده کرد.
 • این واترجت در مقیاس صنعتی نیز استفاده می شود. 
 • از واترجت تک فاز می توان برای از بین بردن لایه های آلودگی عمیق نیز استفاده کرد.
 • برای شستن نماهای ساختمانی، انواع دیوارها و دیگر لایه های عمیق آلودگی استفاده می شود.

می توانید برای خرید انواع دستگاه های نظافتی و همچنین واترجت تک فاز نوین پاک از طریق سایت نوین پاک مراجعه کرده و با مشاورین ما در تماس باشید و هرگونه سوالی در مورد انواع دستگاه های نظافتی نظیر اسکرابر و همچنین خرید انواع دستگاه واترجت مثل خرید واترجت آب سرد تک فاز ایرانی و خارجی داشتید را مطرح نمایید. واترجت تک فاز نیز مانند دیگر واترجت ها و دستگاه های دیگر دارای خدمات پس از فروش می باشد.

واترجت سه فاز

واترجت سه فاز چیست؟ واترجت ها براساس نیروی برق شهری که به آن نیازمندند، به دونوع واترجت تک فاز و واترجت سه فاز تقسیم می شوند. واترجت سه فاز نیز از انواع واترجت صنعتی است که برای شستشو انواع سطوح پیشرفته به کار می رود. این دستگاه حرفه ای برای شستشوی مناطق و آلودگی هایی است که امکان شستشوی آنها به روش سنتی وجود ندارد و یا بشدت طاقت فرساست. این محصول یکی از حرفه ای ترین و بهترین نمونه های واترجت موجود در بازار است. 

انواع واترجت سه فاز

در دو مدل واترجت آب گرم و واترجت آب سرد طراحی و تولید می شود. هم چنین واترجت سه فاز در انواع واترجت برقی، بنزینی و دیزلی موجود است که می توانید با توجه به نیاز و کاربرد واترجت سه فاز از آنها استفاده کنید. 

ویژگی‌های واترجت سه فاز

 • برای تمیز کردن و از بین بردن انواع آلودگی نظیر آلودگی های رسوبی مختلف در سطح های پیشرفته می توانید از این دستگاه استفاده کنید.
 • امکان اتصال مستقیم به برق شهری را ندارد. با ابزار های خاص به برق متصل شده و با نیروی محرکه الکتریکی کار می کند.
 • نسبت به واترجت تک فاز از برق بیشتری برای انجام فرایند شستشو و پمپاژ آب استفاده می کند.
 • دستگاه واترجت سه فاز برای شستشوی تجهیزات، لایه برداری و زنگ بری از سطوح نیز قابل استفاده است.
 • استفاده از قطعات با کیفیت تاثیر بسزایی در کارایی نظافتی دستگاه و همچنین قیمت واترجت سه فاز دارد. 
 • به دلیل توان بالاتر موتور و فشار کاری بیشتر، احتمال سایش قطعات داخلی افزایش می یابد. برای پیشگیری از این موضوع و بهبود طول عمر مفید دستگاه مهم است که کیفیت و جنس قطعات درست انتخاب شوند.
 • مجهز به سیستم قطع کن اتوماتیک است؛ در صورتی که از دستگاه کارواش صنعتی سه فاز با آن قدرت بالای موتور برای مدتی بدون استفاده روشن بماند، حتما دچار آسیب می شود. 
 • مجهز به سیستم راه انداز موتور الکتریکی است؛ این سیستم کمک می کند تا دور موتور به آرامی افزایش یابد و از ایجاد صدای شدید و صدمه زدن به موتور جلوگیری شود. شروع ناگهانی به کار با توجه به قدرت بالای موتور، هم ایجاد صدای ناهنجار خواهد کرد و هم باعث فشار به موتور و در نتیجه آسیب دیدن و کاهش طول عمر آن خواهد شد.
 • سرعت و کیفیت نظافت را بشدت افزایش می دهد.
 • هزینه های فرایند شستشوی را کاهش خواهد داد. 
 • از هدر رفت انرژی نیروی انسانی و زمان جلوگیری می کند.
 • راندمان مفید کاری و طول عمر بسیار بیشتری نسبت به مدل تک فاز دارد.
 • امکان شستشوی تجهیزات صنعتی را دارد.

در نوین پاک که یکی از بهترین و قدیمی ترین شرکت های موجود در زمینه ارائه انواع وسایل نظافتی است می توانید واترجت مورد نیاز خود را با توجه به فضای موردنظر و متراژ و محیط موردنظر تهیه کرده  و در مورد انواع وسایل نظافتی نظیر اسکرابر مشاوره لازم را انجام دهید. می توانید با خرید این وسایل نظافتی از خدمات پس از فروش نیز بهره مند شوید.

 


More

بنزینی


Thermic 6.5

مجهز به سیستم خنک کننده آب
مجهز به پیستون های سرامیکی
شلنگ 10 متری بافته شده
مجهز به قرقره شلنگ

Thermic 9 L

دارای موتور مجهز به سیستم خنک کننده آب
مجهز به پیستون های سرامیکی
دارای شلنگ 10 متری

سه فاز


HKA 1409 XP

واتر جت صنعتی آب سرد
مجهز به پیستون‌های از جنس استیل
دارای مخزن مواد شوینده
مجهز به سیستم Total Stop

HNR 1509 LP

واتر جت آب سرد صنعتی
دارای موتور ۴ پل
مجهز به پیستون‌های سرامیکی
دارای مخزن مواد شوینده

COLOMBIA R 2015 LP

واتر جت صنعتی اب سرد
دارای موتور ۴ پل
مجهز به پیستون‌های سرامیکی
مجهز به سیستم Total Stop

HCR 2515 LP

واتر جت صنعتی اب سرد
دارای موتور ۴ پل
مجهز به سیستم Total Stop

DAKOTA R 1509 XP

واتر جت آب گرم
دارای موتور ۴ پل
مجهز به پیستون‌های سرامیکی
مجهز به سیستم Total Stop

LKX 2015 LP

دارای موتور 4 پل مجهز به سیستم خنک کننده آب
مجهز به پیستون های سرامیکی
مجهز به قرقره شلنگ جمع کن
مجهز به سیستم Totl Pass

لوگو بانی پاک ماشین تهران - خیابان شهید مطهری - خیابان سهروردی شمالی - کوچه تهمتن - پلاک 6 - واحد 20 تلفن : 09125148782 - 09121191202 - 02188754228 - 02188754229 تلفن : 09125148782 - 09121191202
02188754228 - 02188754229
ایمیل : info@banipak.com
footer curve
طراحی و بهینه سازی سایت آرتیت