بانی پاک : 09125148782 - 09121191202 - 02188754228 - 02188754229

02188754229

زمین شوی صنعتی

کفشوی لاور در انواع با سرنشین و بدون سرنشین به صورت برقی و باطری دار عرضه می شوند.
اسکرابر های Lavor مناسب برای محیط های بسیار بزرگ و کوچک , در مدل های دستی و اسکرابر های خودرویی
شرکت بانی پاک عرضه کننده انواع زمین شوی صنعتی Lavor در ایران است. می توانید با توجه به سطح موردنظر خود و همچنین مساحت و نوع کف پوش مورد نظر خود از زمین شوی های lavor متناسب با نیاز خود استفاده کنید.

زمین شوی صنعتی

 زمین شوی یا کف شوی صنعتی به دستگاه هایی می گویند که کار شستشو را در مقیاس صنعتی و در متراژهای بالا انجام می دهد. انواع سطوح با مقیاس ها و متراژهای بزرگ و صنعتی مثل انواع کارخانه ها، بیمارستان ها ، ادارات و مکان های بزرگ و حتی مکان های مسکونی می توانند برای نظافت از این دستگاه استفاده کنند.
بنابراین ساده ترین پاسخ به سوال دستگاه زمین شوی صنعتی چیست؟ این است که 'دستگاهی است که کار شستشو و تمیز کردن و همچنین خشک کردن سطوح وسیع و مختلف را بطور همزمان انجام می دهد.' زمین شوی صنعتی (اسکرابر)  را می توان به دسته های مختلفی تقسیم بندی نمود. انواع زمین شوی را می توان را با توجه به نیازهای روزمره و همچنین مکان مورد نظر و نوع و میزان آلودگی مکان مورد نظر انتخاب کرد.

انواع زمین شوی صنعتی

زمین شوی صنعتی را می توان با توجه به پارامترهای مختلف به انواع مختلفی تقسیم بندی نمود: مثلا قدرت موتور در انواع زمین شوی صنعتی با یکدیگر متفاوت است. یا می توان به نحوه هدایت یا منبع تغذیه دستگاه اشاره کرد که در این قسمت در خصوص این موضوع صحبت میکنیم.
 • زمین شوی صنعتی انواع مختلفی دارد. یکی از انواع زمین شوی صنعتی را می توان بر اساس منبع تغذیه به زمین شوی باطری‌دار و برقی یا کابلی تقسیم بندی کرد. زمین شوی کابلی برای مکان هایی که قابلیت استفاده از برق را دارند قابل استفاده است. انواع زمین شوی برقی را می توان با توجه به قدرت موتور آنها تقسیم بندی نمود. بنابراین زمین شوی صنعتی می تواند دونوع باشد. نوع اول کف شوی که با برق کار می‌کند و به آن اسکرابر برقی می‌گویند. نوع دیگر زمین شوی صنعتی شارژی است که با شارژ شدن باطری کار می‌کند و به آن اسکرابر یا زمین شوی باطری دار می‌گویند. این دو از لحاظ ابعاد تفاوت چندانی ندارند اما برس‌ها با ابعاد  و جنس‌های مختلف برای هر دو قابل استفاده است.
 • زمین شوی خودرویی، با راننده یا سرنشین دار و زمین شوی دستی یا بدون راننده: در نوع زمین شوی صنعتی با راننده کاربر پشت فرمان جهت هدایت نشسته و کار شستشو به وسیله دستگاه انجام می شود و همچنین در زمین شوی دستی کاربر کار هدایت زمین شوی را به عهده دارد. برای همین منظور بهتر است اول تحقیقات موردنظر جهت انتخاب نوع زمین شوی صنعتی صورت بگیرد و سپس انتخاب شود. در ادامه با چند مورد از زمین شوی ها به شکل کاربردی آشنا می شویم:

زمین شوی بیمارستان

زمین شوی بیمارستان نوعی دستگاه جهت شستشوی مکان هایی مانند بیمارستان ها و درمانگاه هایی است که سطح آلودگی میکروبی و ویروسی بالایی دارند. این کف شوی بواسطه داشتن موتور قوی می تواند راندمان کار مفید را بالا ببرد. دارای نوعی جک است که میتوان بواسطه وجود آن مقدار فشار برس را تنظیم و متناسب با نیاز کار نظافت را انجام داد. دستگاه نظافت صنعتی زمین شوی بیمارستانی ساخت کمپانی‌های lavor ایتالیا در دو مدل زمین شوی بیمارستان سرنشین دار و زمین شوی بیمارستان دستی ساخت و تولید می‌شود. در صورتی که مسئول خرید بیمارستان هستید و برای انتخاب بهترین زمین شوی بیمارستان در حال بررسی و جستجو هستید، باید به این توجه داشت که قرار است زمین شوی بیمارستانی مد نظر شما چه مساحتی را نظافت کرده و همچنین کفپوش ها دارای چه ویژگی‌هایی هستند.

زمین شوی هتلی

انواع زمین شوی هتلی نوین پاک عبارتند از زمین شوی هتلی برقی و زمین شوی هتلی باطری دار. هر یک از این اسکرابر زمین شوی هتلی ها دارای مخزن جمع آوری آب‌های کثیف در هنگام شستشوی زمین هستند. استفاده از زمین شوی هتلی در امر نظافت صنعتی هتل‌ها موجب سرعت در انجام کار و بالا رفتن راندمان کاری می‌شود. در نتیجه خرید زمین شوی هتلی یکی از امور ضروری در تجهیز هتل‌هاست.

زمین شوی حرم

زمین شوی حرم یکی از انواع دستگاه های شستشو و نظافت صنعتی می باشد که برای شستشو و خشک نمودن همزمان اماکن مذهبی مانند حرم امام رضا علیه السلام به کار می رود. همچنین انواع زمین شوی حرم در اماکن دیگر مانند کارخانجات نیز کاربرد دارد. یکی از ویژگی های زمین شوی حرم داشتن سرنشین است که به زمین شوی حرم این امکان را می دهد که کارایی استفاده از آن را بالاتر ببرد. برای کسب اطلاع از قیمت انواع زمین شوی حرم خارجی یا قیمت انواع زمین شوی حرم ایرانی می توانید با کارشناسان فروش ما در نوین پاک تماس حاصل فرمایید.

زمین شوی قوی

از آنجا که رفت و آمد و تردد در سطح و کف زمین در شرکت های مختلف و مکان های بدون سقف باعث بوجود آمدن انواع آلودگی می شوند، استفاده از زمین شوی قوی برای از بین بردن این آلودگیها در مقیاس صنعتی مورد نیاز است. زمین شوی قوی این قدرت را دارد که سطح را از آلودگی ها و ویروس هایی که امکان تکثیر دارند پاک نموده و باعث ایجاد یک مکان تمیز شوند. 

ویژگی‌های زمین شوی صنعتی

امروزه با توجه به گستردگی فضاها و بیشتر شدن نیاز به نظافت های اماکن عمومی و فضاهای بزرگی نظیر کارخانجات و دیگر مناطق باید به این نکته توجه کرد که نیاز به نظافت بسیار تخصصی شده است. با توجه به حساسیت بسیاری از اماکن مثل درمانگاه ها و بیمارستان ها استفاده از وسایل شستشوی تخصصی مثل زمین شوی صنعتی بسیار مهم و حیاتی شده. 
 • زمین شوی صنعتی برای انواع سطوح با جنس‌های متفاوت به کار می رود. برای مثال سطوح سرامیکی، سطوح موزاییکی، سطوح بتنی، سیمانی و هم چنین برای دیگر سطوح می توان از زمین شوی صنعتی استفاده کرد. 
 • برای استفاده تمیز کردن و شستشو و همچنین جمع آوری آب آلوده و لکه های روغنی و مایعات مورد استفاده قرار می گیرد.
 • انواع سطوح سیمانی و بتنی و موزاییکی را تمیز نموده و کار را بخوبی انجام می دهد. 
 • آلودگی در همان نقطه جمع می شود و به مکان های دیگر انتقال نمی دهد.
 • از مزایای استفاده از دستگاه‌های زمین شوی صنعتی (در صورت انتخاب کف شوی صنعتی مناسب) افزایش طول عمر کف پوش ها می باشد.
 • از نکات مثبت انواع دستگاه زمین شوی صنعتی می توان به سرعت بالای آن و کیفیت و عملکرد بسیار خوب آن اشاره کرد. 
 • شستشو و خشک کردن همزمان کف باعث می شود که این دستگاه رد هیچ گونه خیسی از خود بر جای نگذارد.
 • به سلامت نیروی خدماتی کمک کرده و از خستگی بیش از حد او جلوگیری می کند. 
 • از بین بردن آلودگی بوسیله زمین شوی صنعتی موجب صرفه جویی در وقت و انرژی می شود.
 • در هزینه های نیروی انسانی صرفه جویی میشود.

مواردی که هنگام خرید کف شوی باید به آنها توجه کنید

 • همچنین هنگام تهیه زمین شوی صنعتی باید به حجم مخزن توجه شود. چرا که حجم مخزن هر یک از دستگاه‌های اسکرابر برقی یا اسکرابر باطری دار موجود در بازار با هم متفاوت است. اسکرابرهای با حجم مخزن بالا می توانند مدت زمان بیشتری را بدون وقفه کار کنند، در نتیجه پرسنل مربوطه نیز می‌توانند بدون توقف و در مدت زمان پیوسته‌تری فضای مد نظرشان را نظافت کنند. 
 • یکی دیگر از مواردی که باید به آنها توجه کرد، توجه به عرض برس‌های دستگاه است. البته این برس‌ها بسته به سایز دستگاه اسکرابر برقی و اسکرابر باطری دار و زمین شوی خودرویی و بدون سرنشین متفاوت هستند. برای مثال برس‌ها در اسکرابر دارای سرنشین که خود نیز ابعاد بزرگتری در بین دستگاه‌های زمین شوی صنعتی و کف شوی صنعتی دارد، بزرگتر بوده و در نتیجه منجر به شستشوی مساحت بیشتری از فضا در هر بار رفت و آمد دستگاه روی کف می‌شود. 
 • زمین شوی صنعتی را باید با توجه نوع مساحت و نوع نقشه و نوع جمعیت آنجا انتخاب کرد. مثلا مدل برقی زمین شوی صنعتی مناسب نظافت مورد نظر ماست یا مدل شارژی آن و همچنین با توجه به همین نکته باید مدل تک موتوره یا دوموتوره زمین شوی صنعتی را انتخاب کرد.

قیمت زمین شوی صنعتی

قیمت زمین شوی صنعتی یکی از عوامل تعیین کننده خرید آن است. انواع زمین شوی ها با توجه به نوعشان دارای قیمت های مختلف هستند. مثلا قیمت مدل شارژی با قیمت مدل برقی با هم متفاوت است. البته گران تر بودن قیمت زمین شوی صنعتی در مقایسه با زمین شوی دیگر می تواند به دلیل های مثل نوع برند و کارایی های بیشتر آن باشد. همچنین واضح است که دستی یا سرنشین دار بودن هم روی قیمت آن اثرگذار است.

اگر قصد خرید بهترین زمین شوی حرم خارجی، یا کسب اطلاع از قیمت زمین شوی هتلی و یا آگاهی از بهترین زمین شوی صنعتی را داشتید می توانید با مشاورین ما در شرکت نوین پاک در ارتباط باشید. مجموعه ما با سابقه چندین ساله در زمینه فروش دستگاه های نظافت صنعتی می تواند شما را در انتخاب و خرید انواع زمین شوی صنعتی یاری دهد.  با خرید دستگاه زمین شوی نوین پاک می توانید از خدمات پس از فروش ما نیز بهره ببرید.
More

محصولات بدون سرنشین


SPRINTER

مناسب جهت استفاده در فضاهای کوچک
مناسب جهت استفاده در فضاهای با موانع زیاد
صرفه جویی در مصرف آب

36 QUICK

مناسب جهت استفاده در فضاهای کوچک
مناسب جهت استفاده در فضاهای با موانع زیاد
استفاده از شیر برقی جهت صرفه جویی در مصرف آب

SPEED 45 E

مناسب جهت استفاده در فضاهای کوچک
مناسب جهت استفاده در فضاهای با موانع زیاد
استفاده از شیر برقی جهت صرفه جویی در مصرف آب

DYNAMIC 45

مناسب جهت استفاده در فضاهای پرتردد
استفاده از شیر برقی جهت صرفه جویی در مصرف آب
تیغه های لاستیکی پارابولیک

FREE EVO 50

مناسب جهت استفاده در فضاهای بزرگ
بهره گیری از مخازن پلی اتیلن
تیغه های لاستیکی v – shape
سیستم انتقال نیروی گیربکس در موتور برس

NEXT EVO 66 BTA

مناسب جهت استفاده در فضاهای پرتردد
بهره گیری از مخازن پلی اتیلن
سیستم شمارشگر دیجیتال ساعت کارکرد دستگاه
دو موتور، گیربکس مجزا و نیز سیستم انتقال نیروی گیربکس

محصولات با سرنشین


COMFORT XXS 66 BT

مناسب جهت استفاده در فضاهای بزرگ
بهره گیری از مخازن پلی اتیلن
استفاده از سیستم Detergent
دو موتور، گیربکس مجزا و نیز سیستم انتقال نیروی گیربکس

COMFORT XS R 85 ESSENTIAL

مناسب جهت استفاده در فضاهای بزرگ
بهره گیری از مخازن پلی اتیلن
جک‌های الکترونیکی فعال سازی برس
دو موتور، گیربکس مجزا و نیز سیستم انتقال نیروی گیربکس

COMFORT S R 90

مناسب جهت استفاده در فضاهای بسیار بزرگ
بهره گیری از مخازن پلی اتیلن
جک‌های الکترونیکی فعال سازی برس
دو موتور، گیربکس مجزا و نیز سیستم انتقال نیروی گیربکس

COMFORT M 102

مناسب جهت استفاده در فضاهای بزرگ
بهره گیری از مخازن پلی اتیلن
جک‌های الکترونیکی فعال سازی برس
دو موتور، گیربکس مجزا و نیز سیستم انتقال نیروی گیربکس

COMFORT L 122

مناسب جهت استفاده در فضاهای بسیار بزرگ
بهره گیری از مخازن پلی اتیلن
جک‌های الکترونیکی فعال سازی برس
دو موتور، گیربکس مجزا و نیز سیستم انتقال نیروی گیربکس

لوگو بانی پاک ماشین تهران - خیابان شهید مطهری - خیابان سهروردی شمالی - کوچه تهمتن - پلاک 6 - واحد 20 تلفن : 09125148782 - 09121191202 - 02188754228 - 02188754229 تلفن : 09125148782 - 09121191202
02188754228 - 02188754229
ایمیل : info@banipak.com
footer curve
طراحی و بهینه سازی سایت آرتیت