نوین پاک : 09125148782

جاروی صنعتی

جاروی صنعتی

محصولات بدون سرنشین


SWL 700

مناسب جهت استفاده در فضاهای کوچک مثل پارکینگ
مجهز به سـیستم میکروفیلترینـگ با قابلیت جـذب ذرات گرد و غبار
دارای قابلیت تنظیم فشار مکانیکی برس میانی

SWL 900

مناسب جهت استفاده در فضاهای کوچک مثل پارکینگ
مجهز به سـیستم میکروفیلترینـگ با قابلیت جـذب ذرات گرد و غبار
دارای قابلیت تنظیم فشار مکانیکی برس میانی

محصولات با سرنشین


SWL R 950

جاروی محوطه صنعتی سرنشین دار
مناسب جهت استفاده در فضاهای بزرگ
مجهز به سـیستم میکروفیلترینـگ
مجهز به سیستم قطع و وصل فرآیندها

SWL R 1000

جاروی محوطه صنعتی سرنشین دار
مناسب جهت استفاده در فضاهای بزرگ
مجهز به سـیستم میکروفیلترینـگ
مجهز به سیستم تخلیه زباله مکانیزه

SWL R 1100

جاروی محوطه صنعتی سرنشین دار
مناسب جهت استفاده در فضاهای بزرگ
مجهز به سـیستم میکروفیلترینـگ
مجهز به سیستم تخلیه زباله مکانیزه

SWL R 1300

توزیع وزن عالی پایداری
جاروی محوطه صنعتی سرنشین دار
مجهز به تنظیم فشار برس مکانیزه
تعویض سریع برس مرکزی و کناری

جاروی صنعتی

جاروی صنعتی یا سوییپر صنعتی برای نظافت سطوح با متراژهای بسیار بالا از آلودگی و گرد و غبار است. برای نظافت محیط‌های بزرگ و معابر شهری هم میتوان از جاروی صنعتی یا جاروی محوطه استفاده کرد. هم چنین برای مکش انواع مواد و برای محیط های صنعتی که دارای آلودگی های بسیار زیادی هستند نیز استفاده می شود. آلودگی و گرد و غبار حاصل از مکش را به دلیل سیستم فیلتراسیون قوی وارد محیط نمی کند. جاروی صنعتی را می توان در انواع و مدل های مختلفی دسته بندی کرد که باید با توجه به مدل موردنظر خریداری شود.  افراد می توانند با استفاده از این دستگاه ها در انواع محیط های نظافتی و صنعتی خود به کار نظافتی خود بپردازند و استفاده از این دستگاه ها باعث افزایش کارایی و سهولت در کارها شده است بطوری که برای نیروی انسانی هیچ خستگی در بر ندارند و همچنینی کیفیت کار را بطور قابل توجهی در مقایسه با روش های سنتی بالا می برند.

عوامل تاثیرگذار برقیمت جاروی صنعتی

قیمت این نوع جاروی مکانیزه با توجه به نوع برند، نوع مدل و خصوصیاتی که داراست متغیر است. برای مثال قیمت جاروی بنزینی و جاروی توربینی متفاوت هستند و یا جاروی صنعتی دستی مشخصا از جاروی صنعتی خودرویی ارزانتر است.همچنین قدرت موتور و مکش و مخزن انواع جارو می تواند در تعیین قیمت آن مثمر ثمر باشد. برند و کشور سازنده از مواردی که بر قیمت جاروی صنعتی تاثیر دارد. مواردی از قبیل مدل جارو و قدرت موتور و مکش آن نیز تاثیر بسزایی در قیمت انواع جاروی صنعتی دارد. 
شاید فکر کنید که قیمت جاروی صنعتی بالاست، اما باید بدانید که از آن برای نظافت شهری استفاده می‌شود در مقایسه با کارایی که دارد قیمت آن بسیار ناچیز است و از این رو می‌توان با قاطعیت گفت قیمت دستگاه اقتصادی است. برای اطلاع از قیمت انوع جاروی صنعتی و خرید آن‌ها با بهترین شرایط موجود در بازار با کارشناسان نوین پاک در تماس باشید.

طرز کار جاروی صنعتی

به طور کل امروزه در شهرهای بزرگ استفاده از جاروی صنعتی برای پاکیزه کردن معابر بسیار رایج است و به همین خاطر مدل‌های مختلفی از جاروی صنعتی تولید و بازار عرضه می‌شود. جاروی صنعتی با استفاده از برس هایی که در اطراف خود دارد می تواند زباله و گرد و غبار را به قسمت میانی هدایت می کند و قسمت های میانی با استفاده از برسی که دارند می توانند گرد و غبار را به داخل دستگاه هدایت کرده و سبب تمیز شدن می شوند. همچنینی جاروی صنعتی به علت مکشی که در دستگاه وجود دارد باعث می شود که گرد و غبار و آلودگی باعث صدمه و آسیب به افراد وارد نشود و همچنینی مکان را برای افراد دیگر در ایمنی بالایی از نظر آلودگی نگه می دارد. جاروی صنعتی در محیط هایی که دارای قابلیت های بسیار بالای تولید زباله هستند استفاده می شود. 

انواع جاروی صنعتی 

مدل های مختلفی از جاروی صنعتی در صنعت نظافت صنعتی وجود دارد. مثلاً جاروی صنعتی بنزینی، جاروی صنعتی دیزلی، جاروی صنعتی شارژی.

جاروی صنعتی سرنشین دار

جاروی صنعتی سرنشین‌دار را می‌توان برای استفاده در فضاهای مختلف شهری و بین شهری جهت نظافت صنعتی استفاده کرد.  جاروی خیابانی نیز از این نوع جاروهای صنعتی است. اگرچه انواع مختلفی از جاروی صنعتی وجود دارد، اما جاروی صنعتی سرنشین دار از آن دسته محصولات است که استفاده از آن را توصیه می‌کنیم، زیرا در روند کار با جاروی صنعتی سرنشین دار، امر نظافت صنعتی بهتر از دیگر مدل‌ها صورت می‌گیرد.

مزایای استفاده از جاروی صنعتی یا سوییپر

یکی از مزایای استفاده از جاروی صنعتی یا مزایای استفاده از سوییپر صنعتی صرفه جویی در زمان است که می توان در زمان کم به حداکثر کیفیت تمیزی ممکن رسید. یکی از مزایای استفاده از دستگاه جاروی صنعتی می توان به پخش نشدن گرد و غبار در هوا اشاره کرد و همچنینی یکی دیگر از این موارد می توان در استفاده از جاروی صنعتی می توان به صرفه جویی در زمان به سبب بالا بودن سرعت در نظافت با دستگاه جاروی صنعتی با توجه به روش سنتی اشاره کرد. 
یکی دیگر از این مزایای استفاده از سوییپر صنعتی می توان به کیفیت کار بسیار بالای استفاده از جاروی صنعتی اشاره کرد. از جاروی صنعتی برای نظافت و جمع آوری انواع الودگی ها و گرد و غبارهای موجود استفاده می شود. جاروبرقی صنعتی را باید با توجه کارکرد و نوع مدل آن استفاده کرد. 

برای مشاوره در مورد خرید انواع جاروبرقی صنعتی و اطلاع از قیمت جاروی صنعتی نوین پاک می توانید از طریق تماس با راه های ارتباطی موجود در سایت نوین پاک با مشاورین مادر تماس باشید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

جاروی بنزینی (سوییپر بنزینی)

جاروی بنزینی نوعی جاروی مکانیزه است برای جارو زدن و جمع آوری زباله در مقیاس های بزرگ و فضاهای بزرگ و معابر بدون سقف و سرپوشیده استفاده می شود. این دستگاه برای جمع آوری زباله های حجیم و خشک استفاده می شود. جاروی بنزینی دارای یک طراحی ساده است که کاربر بتواند به را حتی و با تنظیمات اولیه از آن استفاده کند و در وقت و انرژی صرفه جویی نماید. برای پاک کردن زباله در مقیاس وسیع، دستگاه نظافت صنعتی جاروی بنزینی از بهترین گزینه‌هاست. همانطور که از نامش پیداست، برای کار کردن از سوخت بنزین استفاده می‌کند و همین امر باعث می‌شود تا جارو در فضاهای باز و بدون دسترسی به برق به راحتی مورد استفاده قرار بگیرد. انواع مختلفی از این جاروی بنزینی پیشرفته با ظرفیت مخزن زباله مختلف وجود دارند. 

جاروی صنعتی بنزینی یا سوییپر بنزینی نوعی دستگاه برای نظافت سطوح و معابر شهری و فضاهای باز مانند خیابان ها و کارخانجات و شرکت هایی که دارای متراژ بالایی هستند مورد استفاده قرار می گیرد. سوییپر بنزینی با توجه نوع کارکرد آن و نوع مورد استفاده دارای یک محفظه برای نشستن کاربر و یا یک محفظه برای هدایت آن به سمت جلو می باشد. با استفاده از برس های چرخانی که دارند قابلیت تمیز کردن و نظافت انواع سطوح موکت و فرش را دارا هستند. سوییپر بنزینی را می‌توان یکی از بهترین مدل‌های سوییپر دانست، چرا که به خاطر استفاده از بنزین همچون یک ماشین نظافت صنعتی مستقل عمل کرده و همچون مدل‌های ساده‌تر دستگاه‌های نظافت صنعتی نیازی به برق برای کار کردن ندارد. سوییپر بنزینی را می‌توان از شرکت‌های تولیدکننده مختلفی تهیه کرد. شرکت نوین پاک نماینده فروش انواع سوییپر بنزینی در ایران و نماینده شرکت‌های خارجی بسیار برای فروش سوییپر بنزینی است. برای اطلاع از قمیت دستگاه سوییپر با راننده با مشاورین ما در تماس باشید.

سوییپر دوگانه

از دستگاه سوییپر دوگانه برای مکان های بزرگ صنعتی سرپوشیده و همچنین فضاهای باز استفاده می شود. این دستگاه برای برای جارو زدن و جمع آوری زباله استفاده می شود. معابر، خیابان ها و پارک ها موارد خوبی برای استفاده از این سوییپر هستند. این دستگاه از پخش شدن آلودگی و ذرات گرد و غبار در هوا جلوگیری می کند.
 برای انتخاب یک سوییپر دوگانه مناسب باید درباره کاربرد آن اطلاعات کافی داشت. زیرا در محل‌هایی خاص قابل استفاده است و برای نظافت صنعتی همه فضاها نمی شود از آن استفاده کرد. در صورتی که نمی‌دانید برای محیط شما سوییپر دوگانه مناسب است یا نه، می‌توانید با کارشناسان فروش نوین پاک در مورد انواع سوییپر دوگانه، بهترین سوییپر دوگانه، بهترین سوییپر دوگانه ایرانی، بهترین سوییپر دوگانه خارجی، یا خرید سوییپر دوگانه ایرانی و خرید سوییپر دوگانه خارجی صحبت کرده و توضیحات لازم را جویا شوید.

جاروی شهری

جاروی شهری یک دستگاه تمیزکننده است که برای تمیزکاری و جمع‌آوری زباله‌ها، گرد و غبار، و آلودگی‌های مختلف از سطح‌ها و محیط‌های شهری و مناطق عمومی استفاده می‌شود. این جاروها معمولاً در خیابان‌ها، پارک‌ها، میدان‌ها، ایستگاه‌ها، مراکز تجاری، فرودگاه‌ها و مناطق عمومی دیگر استفاده می‌شوند تا محیط‌های شهری را تمیز و بهداشتی نگه دارند.
ویژگی‌ها و عملکرد جاروهای شهری ممکن است شامل موارد زیر باشد:
1. ساختار مقاوم: جاروهای شهری باید دارای ساختار مقاوم و مستحکمی باشند تا بتوانند با شرایط مختلف محیطی و ترافیک پیچیده در شهرها مقابله کنند.
2. سیستم جمع‌آوری زباله: این جاروها با دارا بودن سیستم‌های جمع‌آوری زباله‌ها و آلودگی‌ها، تمیزکاری مؤثر و موثری را در محیط‌های شهری انجام می‌دهند.
3. سیستم فیلتراسیون هوا: جاروهای شهری معمولاً با سیستم‌های فیلتراسیون هوا مجهز هستند تا هوای خروجی را از آلودگی‌ها و گرد و غبار پاک کنند و به حفظ کیفیت هوای محیط‌های شهری کمک کنند.
4. پیشرفته و کارآمد: برخی از جاروهای شهری با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و سیستم‌های هوشمند، به طور کارآمد تر و بهینه‌تر تمیزکاری را انجام می‌دهند.
5. قابل حمل و متحرک: برخی از جاروهای شهری با طراحی قابل حمل و متحرک هستند که این امکان را به آنها می‌دهد که به راحتی در محیط‌های مختلف شهری منتقل شوند و تمیزکاری انجام دهند.
هدف اصلی استفاده از جاروهای شهری به دست آوردن محیط‌های شهری تمیز، بهداشتی و زیبا است. با استفاده از این جاروها، زباله‌ها و آلودگی‌ها جمع‌آوری می‌شوند و باعث بهبود کیفیت زندگی شهروندان و جلوگیری از انتقال بیماری‌ها می‌شود. همچنین، تمیزکاری منظم با جاروهای شهری می‌تواند تاثیر مثبتی در حفظ زیبایی و ظرافت شهر و جذابیت گردشگری داشته باشد.
جاروی شهری یک دستگاه نظافت زباله و گردوغبار و آلودگی می باشد که در مقیاس های بزرگ و معابر و خیابان ها و در مکان های بدون سقف و همچنین مسقف مورد استفاده می باشد. با رشد جمعیت و گسترده شدن انواع فضاهای مختلف و گسترده شدن نیازهای انسان استفاده از دستگاه های نظافت شهری نیز به یک نیاز اساسی تبدیل شد.

جاروی خیابانی

دستگاه نظافت صنعتی جاروی خیابانی باطری‌دار و دستگاه نظافت صنعتی جاروی خیابانی دیزلی دو مدل از بهترین و پرفروش‌ترین دستگاه‌های جاروی خیابانی هستند.

جاروی محوطه 

جاروی محوطه چیست؟ دستگاهی که برای تمیز نمودن و نظافت سطوح و محوطه های باز استفاده می شود. در حال حاضر می توانید در بازار دستگاه های نظات صنعتی، انواع سوییپر با راننده ایرانی یا سوییپر با راننده خارجی هم چنین انواع سوییپر بدون راننده ایرانی یا خارجی را پیدا کنید. از دیگر دستگاه هایی که در محوطه های مختلف استفاده میشود اسکرابر صنعتی  هستند

جاروی محوطه بزرگ

جاروی محوطه بزرگ یکی دیگر از انواع دستگاه های صنعتی است که برای نظافت مکان های با مساحت بالا و برای مکش انواع زباله های حجیم بکار می رود. وظیفه جاروی محوطه بزرگ مکش زباله از سطح زمین‌های بزرگ است. از این جارو می‌توان در انواع فضاهای شهری و تجاری استفاده کرد. جاروی محوطه بزرگ در فضاهای شهری، دارای قابلیت‌هایی بیشتری نسبت به فضاهای صنعتی است.

انواع جاروی محوطه

برای فضاهای رو باز مانند محوطه انواع کارخانجات و دیگر مکان ها می توان از جاروی محوطه استفاده کرد. استفاده از جاروی محوطه مزایای چون کم شدن هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها و همچنینی آسیب کمتر به نیروی انسانی را دارد. یکی دیگر از مزایای استفاده از جاروی محوطه بالا رفتن راندمان و کیفیت کار است. جاروی محوطه سرنشین دار و جاروی محوطه بدون سرنشین، دو مدل از انواع جاروی محوطه موجود در بازار هستند که جهت نظافت صنعتی به کار گرفته می‌شوند. برای نظافت صنعتی محوطه‌های کوچک و بزرگ می‌توان از یکی از این دو مدل جاروی محوطه استفاده کرد.

جاروی محوطه بدون راننده

دستگاه نظافتی جاروی محوطه بدون راننده کاربردهای مختلفی دارد. برای مثال می‌توان جهت نظافت محوطه‌های بزرگ و کوچک استفاده شود و فرقی هم نمی‌کند که محوطه مذکور دارای چه کاربری‌ باشد، زیرا در هر حال می‌توان از جاروی محوطه بدون راننده استفاده کرد. 

جاروی محوطه با راننده

دستگاه نظافتی جاروی محوطه با راننده یا سوییپر خودرویی یکی از راحت‌ترین روش‌های نظافت صنعتی در بین کلیه روش‌های ممکن است. زیرا راننده می‌تواند در صورت استفاده از جاروی محوطه با راننده، با تسلطی که بر این مدل خاص از جاروی صنعتی دارد باعث هرچه تمیزتر شدن محوطه و پاک شدن آن از هرچه جرم و آلودگی شود. در ایران انواع مختلفی از جاروی محوطه با راننده از کمپانی‌های مختلف موجود است. شرکت نوین پاک نیز یکی از نمایندگی‌های چندین شرکت معتبر در زمینه فروش جاروی محوطه با راننده است. قیمت سوییپر با راننده یکی از مهمترین پارامترهای تصمیم گیری برای خرید آن است.

در صورتی که شما نیز برای مجموعه‌‌تان نیازمند تهیه جاروی بنزینی هستید، باید به تولیدکننده‌ها یا نمایندگی‌های اصلی فروش جاروی شهری مراجعه کنید. برای اطلاع از ویژگی ها، کاربرد و قیمت سوییپر خارجی با راننده، مجموعه نوین پاک یکی از معتبرترین نمایندگان فروش جاروی بنزینی در ایران است و در خدمت شماست.

جاروی خیابانی

جاروی خیابانی یا جاروی شهری چیست؟ این جاروی مکانیزه در واقع نوعی جاروی محوطه است که به منظور نظافت محیط و جمع آوری زباله و گردوغبار و آلودگی در مقیاس های بزرگ، معابر، خیابان ها و در مکان های بدون سقف و همچنین مسقف مورد استفاده می باشد. با رشد جمعیت و گسترده شدن انواع فضاهای مختلف و گسترده شدن نیازهای انسان استفاده از دستگاه های نظافت شهری نیز به یک نیاز اساسی تبدیل شد. کم کم استفاده از وسایل نظافت صنعتی به امری عادی و بی بدیل تبدیل شد و اکثر فضاهای بزرگ و گسترده در استفاده از وسایل شستشوی صنعتی را برای نظافت خود جایگزین روش های سنتی کردند. در ادامه بیشتر با این جاروی صنعتی آشنا می شویم.

انواع جاروی خیابانی

دستگاه نظافت صنعتی جاروی خیابانی باطری‌دار و دستگاه نظافت صنعتی جاروی خیابانی دیزلی دو مدل از بهترین و پرفروش‌ترین دستگاه‌های جاروی خیابانی هستند که  توسط شرکت نوین پاک در ایران به دست خریداران محترم می‌رسند. جاروی خیابانی را می توان در دسته جاروی بنزینی هم قرار داد و از آنجا که معمولا موتور توربینی دارند در دسته جاروهای توربینی نیز قرار می گیرند.

ویژگی‌های جاروی خیابانی

جاروی خیابانی یا مزایای استفاده از جاروی شهری، دستگاهی است که برای تمیزکردن خیابان‌ها، معابر عمومی، پیاده‌روها، میدان‌ها و مناطق عمومی دیگر استفاده می‌شود. این نوع جاروها معمولاً از انرژی برق یا سوخت استفاده می‌کنند و به صورت خودروهای ویژه‌ای طراحی شده‌اند که قادر به پاکسازی مساحت‌های گسترده‌تر از طریق جاروکشی مکانیکی هستند.
ویژگی‌ها و قابلیت‌های جاروی خیابانی شامل موارد زیر می‌شود:
۱. جاروکشی مکانیکی: جاروهای خیابانی با استفاده از برس‌ها، شانه‌ها و واکیوم‌های قوی، گرد و غبار، برگ‌ها، زباله‌ها و آلاینده‌های دیگر را از سطح خیابان جمع‌آوری می‌کنند.
۲. قابلیت جمع‌آوری مخلوط: برخی جاروهای خیابانی توانایی جمع‌آوری مخلوط‌های آب و گرد و غبار را دارند تا به صورت مؤثری از خیابان‌ها پاک‌سازی کنند.
۳. سطل‌های زباله: برخی مدل‌ها به سطل‌های زباله مجهز هستند که می‌توانند زباله‌ها و آلاینده‌ها را ذخیره و پس از تمیزکردن مناطق خاص، آن‌ها را خالی کنند.
۴. سیستم‌های فیلتراسیون: برخی از جاروهای خیابانی دارای سیستم‌های فیلتراسیون هوا هستند تا ذرات ریز گرد و غبار را به خوبی جذب کنند و هوای تمیز‌تری را به محیط بیرون بازگردانند.
۵. مقاومت در برابر شرایط جوی: جاروهای خیابانی عمدتاً برای استفاده در فضاهای باز طراحی شده‌اند و باید مقاومت کافی در برابر شرایط آب و هوایی نظیر باران، برف و حتی گرد و غبار را داشته باشند.
۶. خودران: برخی از جاروهای خیابانی با تکنولوژی خودرانی مجهز شده‌اند که می‌توانند برنامه‌ریزی شده و بدون نیاز به راننده خودکارا کار کنند.
استفاده از جاروهای خیابانی، کمک به حفظ زیبایی و تمیزی شهرها، کاهش آلودگی هوا و حفاظت از محیط زیست عمومی می‌کند.
  • کاربرد ومزایای استفاده از جاروی شهری در تمیز کردن انواع سطوح تعریف می شود. از این جارو می توان به راحتی و سرعت استفاده کرد و مشکلات و سختی های روش نظافت سنتی را ندارد. 
  • مزایای استفاده از جاروی شهری می توان دقت و سرعت عمل را بسیار بالا برد و فرسودگی استفاده از نیروی انسانی که به شدت آسیب می بینند را نداشت.
  • جاروی شهری کاربردهای گوناگونی دارد و بر اساس نوع مدل آن در محیط های کوچکتر هم مورد استفاده است.
  • از مزایای استفاده از جاروی شهری یا خیابانی می توان به صرفه جویی در هزینه ها اشاره کرد.

برای خرید انواع جاروهای خیابانی  ودیگر دستگاه های نظافتی مورد نیاز نظیر اسکرابر می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با مشاورین نوین پاک در تماس باشید و سوالات خود را در این زمینه مطرح نمایید.

جاروی مکانیزه

جاروی مکانیزه یا همان جاروی اتوماتیک، دستگاهی است که برای تمیزکردن سطح‌ها از طریق انجام عملکردهای خودکار و بدون نیاز به دخالت دستی انسان استفاده می‌شود. این نوع جاروها با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و سیستم‌های هوش مصنوعی طراحی شده‌اند تا به صورت خودکار، محیط‌ها را از آلاینده‌ها و گرد و غبار پاک‌سازی کنند.

برخی ویژگی‌ها و قابلیت‌های جاروهای مکانیزه شامل موارد زیر می‌شود:

۱. خودران: جاروهای مکانیزه می‌توانند به صورت خودکار حرکت کرده و مسیر حرکت خود را با استفاده از سنسورها و کارت‌های راهبری تشخیص دهند. بدین ترتیب، نیازی به راننده یا کاربر برای هدایت آن‌ها نیست.

۲. شناسایی موانع: جاروهای مکانیزه معمولاً مجهز به سیستم‌های شناسایی موانع هستند تا از برخورد با مانع‌ها مثل میز، صندلی یا دیوارها جلوگیری کنند و از تصادفات جلوگیری کنند.

۳. زمانبندی شده: برخی از جاروهای مکانیزه می‌توانند با استفاده از زمانبندی پیشرفته، به طور خودکار در زمان‌های مشخص شروع به کار کنند. این امکان به کاربر اجازه می‌دهد تا تنظیم کند که جارو در زمان‌های مشخص به طور خودکار فعال شود و تمیزکاری را انجام دهد.

۴. فیلتراسیون هوا: برخی از جاروهای مکانیزه دارای سیستم‌های فیلتراسیون هوا هستند که به کمک آن‌ها گرد و غبار و آلاینده‌های دیگر از هوا جدا می‌شوند و هوای پاک‌تری به محیط بیرون بازگردانده می‌شود.

۵. شارژ خودکار: برخی از جاروهای مکانیزه هنگامی که انرژی خود را به اتمام می‌رسانند، به طور خودکار به محل شارژ برگشته و از شارژ شدن خود بهره می‌برند.

استفاده از جاروهای مکانیزه می‌تواند به کاهش زمان و تلاش‌های مرتبط با تمیزکاری کمک کند و به افزایش بهره‌وری در عملیات تمیزکردن کمک کند. این دستگاه‌ها معمولاً برای تمیزکردن مناطق داخلی مانند خانه‌ها، دفاتر، هتل‌ها، بیمارستان‌ها و محیط‌های تجاری دیگر استفاده می‌شوند.
جاروی مکانیزه از دستگاه هایی است که برای نظافت شهری مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه کار نظافت را با مکش انواع زباله های خیابانی و شهری انجام می دهد. این جارو قابلیت مکش انواع گرد و غبار و زباله های حجیم و ریز را داراست. برای خرید جاروی مکانیزه باید به موارد مختلفی همچون ویژگی‌های انواع جاروی مکانیزه، قیمت جاروی مکانیزه، گارانتی جاروی مکانیزه، و میزان قطعات و خدمات پس از فروش جاروی مکانیزه توجه داشت. زیرا هر مدل جاروی مکانیزه برای نظافت فضایی خاص طراحی شده و توانایی‌هایی دارد که مخصوص به همان فضا هستند. برای مثال جاروی خیابانی نوعی جاروی مکانیزه است. در ادامه با چند مدل از این جاروی صنعتی بیشتر آشنا می شویم. 

جاروی محوطه

برای فضاهای رو باز مانند محوطه انواع کارخانجات و دیگر مکان ها می توان از جاروی محوطه استفاده کرد. استفاده از جاروی محوطه مزایای چون کم شدن هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها و همچنینی آسیب کمتر به نیروی انسانی را دارد. جاروی محوطه سرنشین دار و جاروی محوطه بدون سرنشین، دو مدل از انواع جاروی محوطه موجود در بازار هستند که جهت نظافت صنعتی به کار گرفته می‌شوند. برای نظافت صنعتی محوطه‌های کوچک و بزرگ می‌توان از یکی از این دو مدل جاروی محوطه استفاده کرد. مشابه این دستگاه ها میتوانید از اسکرابر های محوطه استفاده کنید

جاروی بنزینی

جاروی بنزینی دستگاهی است برای جارو زدن و جمع آوری زباله در مقیاس های بزرگ و فضاهای بزرگ و معابر بدون سقف و سرپوشیده استفاده می شود. این دستگاه برای جمع آوری زباله های حجیم و خشک استفاده می شود. جاروی بنزینی دارای یک طراحی ساده است که کاربر بتواند به را حتی و با تنظیمات اولیه از آن استفاده کند و در وقت و انرژی صرفه جویی نماید. برای پاک کردن زباله در مقیاس وسیع، دستگاه نظافت صنعتی جاروی بنزینی از بهترین گزینه‌هاست. همانطور که از نامش پیداست، برای کار کردن از سوخت بنزین استفاده می‌کند و همین امر باعث می‌شود تا جارو در فضاهای باز و بدون دسترسی به برق به راحتی مورد استفاده قرار بگیرد.

جاروی بنزینی یک نوع دستگاه نظافتی است که برای تمیز کردن سطوح زمینی، خصوصاً در فضاهای باز و مکان‌هایی که دسترسی به برق محدود است، استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها از موتوری که با بنزین کار می‌کند برای تولید قدرت و ایجاد واکنش مکنده استفاده می‌کنند.
ویژگی‌ها و مزایای جاروی بنزینی عبارت‌اند از:
1. مدارک مستقل از برق: یکی از اصلی‌ترین مزایای جاروی بنزینی این است که برای عملکرد خود به برق شهری نیاز ندارد. با استفاده از بنزین، موتور آن کار می‌کند و دستگاه نظافتی فعال می‌شود. این امر به خصوص در مکان‌ها و مناطقی با محدودیت برق مفید است.
2. انعطاف‌پذیری در مکان‌های باز: جاروی بنزینی به دلیل عدم وابستگی به برق، در فضاهای باز و مناطقی که به راحتی به شبکه برق متصل نیستند، بسیار مناسب است. این دستگاه‌ها می‌توانند به راحتی در محیط‌های باز، پارک‌ها، مسیرهای پیاده‌روی، پارکینگ‌ها و مکان‌های دیگر نظافت انجام دهند.
3. کاربرد در محیط‌های داغ و گرم: بنزین به عنوان منبع انرژی، باعث این می‌شود که جاروی بنزینی بتواند در محیط‌های داغ و گرم، مانند مناطق مرکزی کویر یا مناطقی با آب و هوای گرم و خشک به خوبی عمل کند.
4. قابلیت پوشش بزرگتر: بنزین به جریان‌دهنده دستگاه نظافتی قدرت می‌بخشد و باعث می‌شود تا جاروی بنزینی بتواند مناطق بزرگ‌تری را پوشش دهد و به سرعت کثیفی‌ها و ذرات ریز را از سطوح زمینی حذف کند.
5. کارآیی در بیشتر شرایط: جاروی بنزینی به دلیل عدم وابستگی به برق، در شرایط طوفانی، برف‌باران و شرایط آب و هوایی دشوار، همچنین در مناطقی که برق انقطاع دارد، همچنان کارایی خود را حفظ می‌کند.
هرچند که جاروی بنزینی از برخی مزایا برخوردار است، اما نکته مهمی که باید در نظر گرفته شود، ایمنی استفاده از این دستگاه‌ها می‌باشد. بنزین به عنوان یک ماده قابل اشتعال بوده و باید با مراقبت و احتیاط کامل استفاده شود تا هرگونه حادثه‌ای جلوگیری شود. همچنین، برخی جاروهای بنزینی ممکن است مصرف سوخت بالا و تولید نویز و آلودگی محیطی داشته باشند. به همین دلیل، قبل از استفاده از این دستگاه‌ها، بهتر است مزایا و معایب آن را به دقت ارزیابی کرده و از دستگاه‌های ایمن و مناسب برای محیط مورد نظر استفاده کنید.

خرید سوییپر صنعتی

دستگاه سوییپر یا جاروی شهری عملکردی متفاوت در نظافت صنعتی دارد که در محیط های صنعتی و تجاری، شهرک ها، کارخانجات بزرگ و حتی امکان مسکونی وسیع و کاربرد دارد. این دستگاه مکانیزه نظافت صنعتی قادر به حذف انواع الودگی مانند خاک، گل و لای، سنگ ریزه، شن و ماسه، سیمان و بسیاری دیگر از مواد جامد می‌باشد و همه سطوح را از این آلودگی ها پاکسازی می‌کند. 

توجه کنید که از این وسیله برای نظافت خشک استفاده می شود و اگر به دنبال دستگاهی هستید که شستشو نیز انجام دهد، باید اسکرابر یا زمین شوی صنعتی تهیه کنید. دستگاه های سوییپر در انواع مختلف با ویژگی های منحصر بفرد طراحی شده است که استفاده از آن برای هر محیطی ملزم به دانستن مواردی است. نظافت صنعتی با سوییپر ها و جاروهای شهری جایگزین مناسبی برای نظافت سنتی است.


انواع دستگاه سوییپر صنعتی از نظر مولد انرژی

مولد انرژی در سوییپرهای صنعتی به سه نوع سوییپر شارژی، سوییپر بنزینی یا دوگانه سوز و سوییپر دیزلی تقسیم می شود.

۱- سوییپر شارژی یا سوییپر باتری دار: این دستگاه با توجه به ولتاژ باتری های استفاده شده به سه دسته تقسیم می شود. مدل شارژی ۲۴ ولت، شارژی ۳۶ ولت و در نهایت سوییپر شارژی ۴۸ ولت. (با توجه به اینکه در عملیات هایی که سطح تحت نظافت گسترده و یا سطح آلودگی بالا باشد بهتر است از دستگاه های رده ۳۶ و یا ۴۸ ولت استفاده نماییم)

۲- سوییپر بنزینی یا دوگانه سوز: در این نوع از سوییپر، منبع تولید انرژی موتور بنزینی یا موتور دوگانه سوز گاز و بنزین می باشد. با توجه به اینکه در این نوع از جاروب صنعتی دیگر عامل محدود کننده از جمله عدم شارژ وجود ندارد، در نتیجه می توانیم با تامین بنزین به صورت متوالی از دستگاه سوییپر صنعتی استفاده نماییم. با استفاده از مدل بنزینی می توانیم متراژهایی بین ۱۰۰۰۰ هزار متر مربع تا ۳۰۰۰۰ هزار متر مربع را مورد نظافت قرار دهیم.

۳- سوییپر دیزلی: این در بین دو رده دیگر از قدرت و ابعاد اندازه بزرگتری برخوردار است. در این نوع دستگاه ها موتور دستگاه از سوخت گازوییل استفاده می نماید و معمولا با استفاده از آنها می توانیم متراژهای بالاتر از ۲۰۰۰۰ هزار متر مربع را جاروب نماییم.

۴- سوییپر مکانیکی: این مدل برای عمل کردن و نظافت صنعتی نیاز به هیچ باطری یا موتوری ندارد. نیروی این دستگاه بوسیله نیروی مکانیکی وارد شده توسط کاربر تامین می‌شود و برس‌ها شروع به حرکت می‌کنند. این نوع سوییپرها به صورت دستی طراحی شده و برای خرید و نگهداری نیاز به بودجه زیاد نیست. شیوه کار دستگاه های مکانیکی به‌طوری است که اپراتور سوییپر را هل داده و حرکت می‌کند. این نوع سوییپر ها آلودگی محیطی ندارند و در سایز های کوچک تولید می‌شوند. 

 

انواع دستگاه سوییپر صنعتی از نظر هدایت پذیری

دستگاه سوییپر صنعتی از نظر هدایت پذیری به دو دسته دستی و سرنشین دار تقسیم می شود. که هرکدام ویژگی های منحصر بفرد خودش را دارد.

اید.

سوییپر دستی: در مدل دستی اپراتور پشت سر دستگاه حرکت کرده و دستگاه را مورد هدایت قرار می دهد اما در سوییپر سرنشین دار اپراتور بر روی صندلی دستگاه نشسته و دستگاه جاروی ماشینی را هدایت می نماید.

سوییپر سر نشین دار: مدل های سرنشین دار معمولا از نظر ابعاد و وزن نسبت به سوییپرهای دستی بزرگتر و سنگین تر است در نتیجه اپراتور بایستی از پیشرانه حرکتی یا موتور حرکتی جهت انتقال و هدایت استفاده نماید.


اجزای دستگاه سوییپر

سوییپر صنعتی (sweeper) معمولا شامل اجزای مختلفی است که مهمترین آن ها:

است. این اجزا در بین مدل های دستی و سرنشین دار مشترک و یکسان هستند. در واقع زباله ها توسط برس های کناری به برس مرکزی یا برس اصلی هدایت می شوند و برس اصلی با حرکت دورانی خود زباله و پسماند را به سمت مخزن پرتاب می نماید. فیلتر دستگاه سوییپر بالای مخزن قرار گرفته از خروج غبارات ناشی از دپو شدن زباله در مخزن تا جلوگیری نماید.


کاربرد سوییپر

دستگاه سوییپر بر اساس اینکه در محیط های صنعتی با گرد و غبار بالا فعالیت می نماید و یا در محیط های شهری مشغول نظافت سطوح خیابانی استفاده شود، به دو دسته سوییپر صنعتی و سوییپر شهری تقسیم می شوند.

قبلا با نمونه سوییپرهای صنعتی را مورد بررسی قرار دادیم، اما تفاوت عمده بین سوییپر شهری و صنعتی بیشتر در نوع محیط قابل استفاده است. در واقع سوییپر شهری بایستی در حمل و نقل با سرعت بیشتری حرکت نماید لذا به جای استفاده از چرخ های تو پر لاستیکی از چرخ های بادی استفاده می نماید.

یکی از تفاوت های عمده بین سوییپرهای شهری و صنعتی، تفاوت بین فیلترها می باشد. در واقع در دستگاه جاروی شهری فیلتر دستگاه از نوع فیلتر فلزی می باشد. لذا در این نوع فیلتر درصد تخلخل کم شده و هوا می تواند به راحتی جریان یابد. اما در دستگاه جاروی صنعتی به خاطر نداشتن واحد مکش، در نتیجه مشکلی در جریان هوا بوجود نمی آید. بنابراین با توجه به وجود گرد و غبار بیشتر در محیط های صنعتی، از فیلتر با سطح بیشتر و تخلخل بیشتر استفاده می نمایند تا از خروج هوای آلوده به محیط اطراف جلوگیری نماید.

پیشنهاد ما این است که در ابتدا از بالای همین صفحه انواع مدل های سوییپر را مشاهده کنید و سپس با تماس با مشاورین فروش ما از طریق فرم تماس با ما یا تماس مستقیم تلفنی، بهترین مدل را انتخاب نمایید.

لوگو نوین پاک ماشین تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی سایت آرتیت