بانی پاک : 09125148782 - 09121191202 - 02188754228 - 02188754229

02188754229

جاروی صنعتی

جاروی Lavor در انواع دستی و خودرویی در دو نوع با سرنشین و بدون سرنشین
جاروی صنعتی Lavor با تکنولوژی روز اروپا
با تخلیه زباله مکانیزه
مجهز به سـیستم میکروفیلترینـگ
Lavor یکی از شرکت های ارائه دهنده انواع جاروی صنعتی و اسکرابر است و شرکت نوین پاک عرضه کننده این محصولات در ایران است

جاروی صنعتی

جاروی صنعتی یا سوییپر برای نظافت سطوح با متراژهای بسیار بالا از آلودگی و گرد و غبار است. برای نظافت محیط‌های بزرگ و معابر شهری هم میتوان از جاروی صنعتی یا جاروی محوطه استفاده کرد. هم چنین برای مکش انواع مواد و برای محیط های صنعتی که دارای آلودگی های بسیار زیادی هستند نیز استفاده می شود. آلودگی و گرد و غبار حاصل از مکش را به دلیل سیستم فیلتراسیون قوی وارد محیط نمی کند. جاروی صنعتی را می توان در انواع و مدل های مختلفی دسته بندی کرد که باید با توجه به مدل موردنظر خریداری شود.  افراد می توانند با استفاده از این دستگاه ها در انواع محیط های نظافتی و صنعتی خود به کار نظافتی خود بپردازند و استفاده از این دستگاه ها باعث افزایش کارایی و سهولت در کارها شده است بطوری که برای نیروی انسانی هیچ خستگی در بر ندارند و همچنینی کیفیت کار را بطور قابل توجهی در مقایسه با روش های سنتی بالا می برند.

عوامل تاثیرگذار برقیمت جاروی صنعتی

قیمت این نوع جاروی مکانیزه با توجه به نوع برند، نوع مدل و خصوصیاتی که داراست متغیر است. برای مثال قیمت جاروی بنزینی و جاروی توربینی متفاوت هستند و یا جاروی صنعتی دستی مشخصا از جاروی صنعتی خودرویی ارزانتر است.همچنین قدرت موتور و مکش و مخزن انواع جارو می تواند در تعیین قیمت آن مثمر ثمر باشد. برند و کشور سازنده از مواردی که بر قیمت جاروی صنعتی تاثیر دارد. مواردی از قبیل مدل جارو و قدرت موتور و مکش آن نیز تاثیر بسزایی در قیمت انواع جاروی صنعتی دارد. 
شاید فکر کنید که قیمت جاروی صنعتی بالاست، اما باید بدانید که از آن برای نظافت شهری استفاده می‌شود در مقایسه با کارایی که دارد قیمت آن بسیار ناچیز است و از این رو می‌توان با قاطعیت گفت قیمت دستگاه اقتصادی است. برای اطلاع از قیمت انوع جاروی صنعتی و خرید آن‌ها با بهترین شرایط موجود در بازار با کارشناسان نوین پاک در تماس باشید.

طرز کار جاروی صنعتی

به طور کل امروزه در شهرهای بزرگ استفاده از جاروی صنعتی برای پاکیزه کردن معابر بسیار رایج است و به همین خاطر مدل‌های مختلفی از جاروی صنعتی تولید و بازار عرضه می‌شود. جاروی صنعتی با استفاده از برس هایی که در اطراف خود دارد می تواند زباله و گرد و غبار را به قسمت میانی هدایت می کند و قسمت های میانی با استفاده از برسی که دارند می توانند گرد و غبار را به داخل دستگاه هدایت کرده و سبب تمیز شدن می شوند. همچنینی جاروی صنعتی به علت مکشی که در دستگاه وجود دارد باعث می شود که گرد و غبار و آلودگی باعث صدمه و آسیب به افراد وارد نشود و همچنینی مکان را برای افراد دیگر در ایمنی بالایی از نظر آلودگی نگه می دارد. جاروی صنعتی در محیط هایی که دارای قابلیت های بسیار بالای تولید زباله هستند استفاده می شود. 

انواع جاروی صنعتی 

مدل های مختلفی از جاروی صنعتی در صنعت نظافت صنعتی وجود دارد. مثلاً جاروی صنعتی بنزینی، جاروی صنعتی دیزلی، جاروی صنعتی شارژی.

جاروی صنعتی سرنشین دار

جاروی صنعتی سرنشین‌دار را می‌توان برای استفاده در فضاهای مختلف شهری و بین شهری جهت نظافت صنعتی استفاده کرد.  جاروی خیابانی نیز از این نوع جاروهای صنعتی است. اگرچه انواع مختلفی از جاروی صنعتی وجود دارد، اما جاروی صنعتی سرنشین دار از آن دسته محصولات است که استفاده از آن را توصیه می‌کنیم، زیرا در روند کار با جاروی صنعتی سرنشین دار، امر نظافت صنعتی بهتر از دیگر مدل‌ها صورت می‌گیرد.

مزایای استفاده از جاروی صنعتی

یکی از مزایای استفاده از جاروی صنعتی صرفه جویی در زمان است که می توان در زمان کم به حداکثر کیفیت تمیزی ممکن رسید. یکی از مزایای استفاده از دستگاه جاروی صنعتی می توان به پخش نشدن گرد و غبار در هوا اشاره کرد و همچنینی یکی دیگر از این موارد می توان در استفاده از جاروی صنعتی می توان به صرفه جویی در زمان به سبب بالا بودن سرعت در نظافت با دستگاه جاروی صنعتی با توجه به روش سنتی اشاره کرد. 
یکی دیگر از این مزایا می توان به کیفیت کار بسیار بالای استفاده از جاروی صنعتی اشاره کرد. از جاروی صنعتی برای نظافت و جمع آوری انواع الودگی ها و گرد و غبارهای موجود استفاده می شود. جاروبرقی صنعتی را باید با توجه کارکرد و نوع مدل آن استفاده کرد. 

برای مشاوره در مورد خرید انواع جاروبرقی صنعتی و اطلاع از قیمت جاروی صنعتی نوین پاک می توانید از طریق تماس با راه های ارتباطی موجود در سایت نوین پاک با مشاورین مادر تماس باشید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.
More

محصولات بدون سرنشین


SWL 700

مناسب جهت استفاده در فضاهای کوچک مثل پارکینگ
مجهز به سـیستم میکروفیلترینـگ با قابلیت جـذب ذرات گرد و غبار
دارای قابلیت تنظیم فشار مکانیکی برس میانی

SWL 900

مناسب جهت استفاده در فضاهای کوچک مثل پارکینگ
مجهز به سـیستم میکروفیلترینـگ با قابلیت جـذب ذرات گرد و غبار
دارای قابلیت تنظیم فشار مکانیکی برس میانی

محصولات با سرنشین


SWL R 950

جاروی محوطه صنعتی سرنشین دار
مناسب جهت استفاده در فضاهای بزرگ
مجهز به سـیستم میکروفیلترینـگ
مجهز به سیستم قطع و وصل فرآیندها

SWL R 1000

جاروی محوطه صنعتی سرنشین دار
مناسب جهت استفاده در فضاهای بزرگ
مجهز به سـیستم میکروفیلترینـگ
مجهز به سیستم تخلیه زباله مکانیزه

SWL R 1100

جاروی محوطه صنعتی سرنشین دار
مناسب جهت استفاده در فضاهای بزرگ
مجهز به سـیستم میکروفیلترینـگ
مجهز به سیستم تخلیه زباله مکانیزه

لوگو بانی پاک ماشین تهران - خیابان شهید مطهری - خیابان سهروردی شمالی - کوچه تهمتن - پلاک 6 - واحد 20 تلفن : 09125148782 - 09121191202 - 02188754228 - 02188754229 تلفن : 09125148782 - 09121191202
02188754228 - 02188754229
ایمیل : info@banipak.com
footer curve
طراحی و بهینه سازی سایت آرتیت