نوین پاک : 09125148782

چگونه رایج ترین مشکلات جزئی را با پاک کننده های فشار قوی حل کنیم

چگونه رایج ترین مشکلات جزئی را با پاک کننده های فشار قوی حل کنیم

مشکلات جزئی را با پاک کننده  فشار قوی

برای مبارزه با کثیفی های سرسخت روی سطوح، ماشین آلات، وسایل نقلیه و فضاها، پاک کننده های فشار قوی همراهی عالی هستند که تمیز کردن کامل را تضمین می کنند و در زمان و تلاش صرفه جویی می کنند. به طور مداوم
از این سطح بالای عملکرد اطمینان حاصل کنید، با این حال، تعمیر و نگهداری دقیق معمول ضروری است. در حالی که در برخی موارد خدمات یک متخصص اجتناب ناپذیر است، در بیشتر موارد یک چشم هوشیار و چند نکته کافی است تا اطمینان حاصل شود که پاک کننده فشار قوی شما همیشه نتایج بهینه را ارائه می دهد.
یکی از پاک کننده های قوی اسکرابر صنعتی است.

نحوه استفاده صحیح از پاک کننده های فشار قوی

هنگام استفاده از یک پاک کننده فشار قوی برای اولین بار، مهم است که ابتدا دفترچه راهنمای دستورالعمل را به دقت بخوانید، یک کپی دیجیتالی از آن Lavor در وب سایت خود موجود است. این امر باعث می شود تا با چراغ های نشانگر عملکردی مختلف آشنا شوید و اقدامات لازم برای جلوگیری از به خطر افتادن عملکرد دستگاه را ایجاد کنید. کتابچه راهنمای دستورالعمل ابزاری عالی برای درک نحوه استفاده صحیح از پاک کننده های فشار قوی و جلوگیری از اتلاف وقت غیر ضروری در هنگام راه اندازی است.
همچنین ضروری است که همیشه از مقررات ایمنی و با عقل سلیم پیروی کنید تا از موارد زیر اجتناب کنید:
استفاده از پاک کننده فشار بالا بر روی افراد یا حیوانات. افزایش فشار آب و دمای بالا (در مورد مدل های آب گرم) ممکن است باعث آسیب یا سوختگی شود.
استفاده از پاک کننده فشار بالا بر روی قطعات برقی فعال، در نتیجه از وقوع اتصال کوتاه یا حوادث دیگر جلوگیری می کند.
استفاده از جت های آب بر روی سطوح به خصوص ظریف، که ممکن است در اثر فشار بالا آسیب ببینند. در چنین مواردی، همیشه توصیه می شود ابتدا آزمایشی را روی یک قسمت کوچک و به سختی قابل مشاهده انجام دهید.
اگر تحت تأثیر دارو، مواد مخدر یا الکل هستید از آن استفاده کنید. عدم وضوح در چنین شرایطی ممکن است منجر به آسیب به کاربر یا آسیب به اموال یا آسیب به افراد مجاور شود.
اجازه استفاده از محصول توسط کودکان یا افرادی با توانایی های جسمی یا ذهنی کاهش یافته که ایمنی آنها را تضمین می کند.
علاوه بر این نکات در مورد استفاده از پاک کننده های فشار قوی، بسته به مدل مورد استفاده، توجه به موارد زیر نیز مهم است:
در مورد پاک کننده های فشار قوی مجهز به موتور الکتریکی، ضروری است که در صورت آسیب دیدن کابل یا نشت آب فراوان از آنها استفاده نشود.
سوخت های نامناسب نباید با پاک کننده های فشار قوی موتور بنزینی استفاده شود. به همین ترتیب مهم است که همیشه از آنها در فضای باز یا در اتاق هایی با تهویه مناسب استفاده کنید و از تنفس در دودهای منتشر شده خودداری کنید.
در مدل های آب سرد، حداکثر دمای ورودی را که در دفترچه راهنما ذکر شده است، رعایت کنید، در نتیجه از آسیب دیدن قطعات یا لوازم جانبی جلوگیری کنید.
در مدل های آب گرم، در حین استفاده باید مراقب بود که به دیگ یا سایر قسمت های مجاور که ممکن است به دمای بالا برسند، دست نزنید.
انجام تعمیر و نگهداری معمولی پاک کننده فشار قوی شما
خواه برای استفاده مکرر، فصلی یا پراکنده، همیشه تعمیر و نگهداری معمولی و خاص را روی تمیزکننده فشار قوی خود انجام دهید. این تضمین می کند که هر گونه مشکل قابل مشاهده از طریق چراغ های عامل یا آسیب های خارجی همیشه تحت کنترل باشد. هر بار که از آن استفاده می کنید، شلنگ، تپانچه، فیلتر، لنج ها و کابل ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آسیبی ندیده اند و نشتی ندارند.
در صورت استفاده مکرر، تعمیر و نگهداری ماهانه، تمیز کردن فیلترها با مواد شوینده و آهک زدا، لوازم جانبی که بیشتر استفاده می شود، و بررسی سطح روغن در موتور، برای مدل های با موتورهای بنزینی انجام دهید.
علاوه بر بازرسی ماهانه، هر 3 ماه یا 200 ساعت استفاده، باید یک تکنسین متخصص برای بررسی مدار هیدرولیک، سطح روغن، بست پمپ و وضعیت فیلترها و نازل ها دعوت شود.
با این حال، هر 6 ماه یا 500 ساعت استفاده، باید با یک تکنسین متخصص برای موارد زیر مشورت شود:
نظارت بر عملکرد سوپاپ مکش و تحویل؛
بررسی وضعیت شیر کنترل؛
تعویض روغن پمپ، فیلتر و نازل.
رایج ترین مشکلات چیست و چگونه می توان آنها را حل کرد
علیرغم نظارت دقیق و تعمیر و نگهداری معمول، گاهی اوقات ممکن است نقص یا مشکلاتی ایجاد شود که در بیشتر موارد بدون نیاز به پشتیبانی متخصص خارجی قابل حل است.
رایج ترین مشکلات پاک کننده های فشار آبی که ممکن است رخ دهد در زیر ذکر شده است:
واشر فشاری روشن نمی شود. در بیشتر موارد، این نقص را می توان به دوشاخه یا پریز برقی که به آن متصل است ردیابی کرد.
پاک کننده فشار بالا سطح سر و صدای زیادی تولید می کند. این مشکل ممکن است ناشی از عوامل متعددی باشد، مانند گرفتگی فیلتر ورودی آب، انسداد در داخل مدار تهویه که اجازه عبور هوا از آن را نمی‌دهد، یا تامین ناکافی آب که به دلیل باز یا بسته نشدن صحیح شیر داخلی ایجاد می‌شود. بنابراین بررسی هر سه این سناریوها و در صورت لزوم انجام تعمیر و نگهداری معمول ضروری است.
پاک کننده فشار قوی به طور غیرمنتظره ای خاموش می شود. این ممکن است نقص موتور باشد. دستورالعمل های مداخله مندرج در دفترچه راهنمای دستورالعمل را دنبال کنید.
موتور یک صدای وزوز غیر معمول تولید می کند. در اینجا نیز توصیه می کنیم که به دفترچه راهنما مراجعه کنید. این مشکل می تواند به سیم داخلی یا پریز برق نامناسب وصل شود.
آب در پاک کننده فشار قوی داغ نیست (در مدل هایی که این ویژگی در دسترس است). بررسی کنید که فیلتر به درستی تمیز شده باشد. اگر مشکل همچنان ادامه داشت، پس از خنک شدن واشر فشار، ترموستات ایمنی دیگ را بررسی کنید.
پاک کننده فشار قوی مقدار کافی مواد شوینده (در مدل های دارای مخزن مواد شوینده) نمی کشد. بررسی کنید که دستگیره کاملاً باز باشد و سر نازل به درستی قرار گرفته باشد. هرگونه انسداد را از فیلتر پاک کنید و از استفاده از مواد شوینده خیلی چسبناک خودداری کنید.
هیچ آبی از نازل پاک کننده فشار قوی خارج نمی شود. بررسی کنید که شیر آب کاملا باز باشد و هیچ چیز مانع جریان آب نشود. نازل را بررسی کنید و در صورت انسداد یا آسیب، تمیز یا تعویض کنید. اغلب، آب ورودی حاوی ناخالصی هایی است که فیلتر ورودی آب را مسدود می کند و مانع از جریان آزاد آن و در نتیجه عدم تامین صحیح پمپ می شود.
یکی دیگر از مشکلات رایج در پاک کننده های فشار بالا، فشار کم جت آب است. در این مورد، توصیه می کنیم موارد زیر را بررسی کنید:
تنظیم کننده فشار خیلی کم تنظیم نشده است.
نازل برای تسهیل جریان آب به درستی قرار گرفته است.
نازل مسدود یا آسیب دیده نیست. در این موارد، تمیز کردن یا تعویض مورد نیاز است.
شیر آب کاملا باز است و میزان جریان آب همانطور که در دفترچه راهنما نشان داده شده است.پ
با تعمیر و نگهداری معمول و با پیروی از دستورالعمل‌های موجود در دفترچه راهنما، تمیزکننده فشار قوی شما اطمینان حاصل می‌کند که همیشه کارآمد و متحد قابل اعتمادی در تلاش‌های تمیز کردن شما خواهد بود، حتی آنهایی که سخت‌ترین و سخت‌ترین هستند.
منبع:tanetchina

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا