نوین پاک : 09125148782

با اسکرابر خشک کن خانه خود را سریع تمیز کنید

با اسکرابر خشک کن خانه خود را سریع تمیز کنید

اسکرابر خشک کن خانه خود را سریع تمیز کنید

تمیز نگه داشتن خانه و پاکسازی آن یک فعالیت ضروری برای زندگی در محیطی امن و لذت بخش است. با این حال، بین تعهدات روزانه، کار و بسیاری از فعالیت های اضافی، انجام یک تمیز کردن عمیق می تواند
ثابت کند که چالشی است که نباید دست کم گرفت، به خصوص به دلیل کمبود وقت.
تکیه بر راه حل های نیمه حرفه ای که برای ساده کردن کارهای روزمره شما طراحی شده اند، می تواند روش تمیز کردن شما را متحول کند و در زمان، تلاش و هزینه صرفه جویی کند. در میان محصولاتی که باید در خانه یا فضاهای کوچک مانند ادارات داشته باشید، یکی از مفیدترین آنها بدون شک اسکرابر خشکن خشک کن است، دستگاهی ساده و جمع و جور که تمیز کردن عمیق را در چند لحظه امکان پذیر می کند. بیایید تمام مزایای دستگاه های اسکرابر خشک کن و نحوه انتخاب مدل مناسب برای نیازهای خود را دریابیم.

چرا از اسکرابر-خشک کن کف استفاده می کنیم؟

نظافت منزل می تواند یک چالش واقعی باشد. تمیز کردن کامل، رسیدن به حتی مخفی ترین مکان ها و از بین بردن هر لکه، حتی سخت ترین، نیاز به تلاش فیزیکی زیاد و سرمایه گذاری خوب در انرژی دارد. با این حال، امروز می توانید با استفاده از ابزارهای نیمه حرفه ای متناسب با نیازهای خود، رویکرد خود را در نظافت منزل متحول کنید، که هر کار را ساده و سرعت می بخشد.
از بین بسیاری از محصولات مفید برای نظافت منزل، دستگاه اسکرابر-خشک کن کف یکی از ضروری ترین ها است زیرا امکان انجام دو کار را در یک عملیات، شستن و خشک کردن هر سطح در یک مرحله فراهم می کند. این امر توسط یک سیستم بسیار ساده و کارآمد امکان پذیر می شود که به راحتی آب را توزیع و جمع آوری می کند. در واقع، هر دستگاه اسکرابر-خشک کن شامل موارد زیر است:
یک بازوی دسته دار، که ساختار مرکزی است که امکان استفاده از ابزار را با حداکثر سهولت و قدرت مانور می دهد و به هر گوشه خانه شما می رسد.
برس های ثابت یا دوار تمیزکننده کف حتی بر روی لکه های پوشیده شده یا به ویژه سخت کار می کنند و به شما امکان می دهد با حداقل تلاش به سطح عالی تمیزی دست یابید.
مخزن حاوی آب تمیز که می توان به آن مواد شوینده یا ضدعفونی کننده اضافه کرد. این سیستم با هر بار حرکت مقدار کمی آب آزاد می کند و پاکسازی سازگار با محیط زیست و بدون زباله را انجام می دهد.
یک سیستم خلاء، که بلافاصله روی آب مورد استفاده برای تمیز کردن با مکیدن آن کار می کند، بنابراین از خشکی کف اطمینان حاصل می کند.
مخزن حاوی آب بازیابی به لطف این تقسیم بندی می توان تضمین کرد که در هر لحظه آب تمیزی دارید.
اسکرابر خشک کن های کف: تمام مزایای تمیز کردن خانه شما
با استفاده از اسکرابر-خشک کن برای نظافت منزل خود، در نهایت می توانید ابزارهای سنتی بیشتری مانند سطل و پاک کن را کنار بگذارید و در نتیجه با صرف انرژی کمتر، تلاش کمتر و زمان کمتر به نتیجه ای عالی برسید.

نظافت منزل شما بار سنگینی نخواهد داشت و به یک عادت خوشایند تبدیل می شود که تا حد زیادی به سمت ساده کردن نظافت معمولی یا کارهای خارق العاده می رود. مزایای اصلی دستگاه اسکرابر خشک کن عبارتند از:
سرعت. با استفاده از اسکرابر-خشک کن، نیازی به تهیه سطل و تمیز کردن نخواهید داشت یا منتظر طولانی مدت باشید تا در نهایت کف خود خشک شود. فقط با یک بار حرکت می توانید هر سطحی را کاملاً تمیز کنید و همیشه آن را خشک نگه دارید.
ایمنی. به لطف خشک شدن فوری، دیگر نگران خطر لغزش تصادفی خود و عزیزانتان نخواهید بود. سطوح شما همیشه ایمن خواهند بود.
سطح بهداشت بالا در مقایسه با موپ کلاسیک. وجود دو مخزن مجزا تضمین می کند که شما همیشه سطح بالایی از نظافت را داشته باشید، با آب تمیز و سالم برای هر گوشه ای از خانه خود، بنابراین از تکثیر میکروب ها و باکتری ها جلوگیری می کند.
تمیزی کامل، فراموش کردن هیچ چیز. اسکرابر-خشک کن کف بر روی تمام سطح کار می کند و حتی کاشی ها و درزها را بدون برجای گذاشتن آثار یا کثیفی به طور کامل تمیز می کند.
تمیز کردن سازگار با محیط زیست، باعث صرفه جویی قابل توجهی در آب و مواد شوینده می شود. در واقع، برخی آزمایشات نشان داده است که با شستن دست، در هر 10 متر مربع حدود 0.5 لیتر آب مصرف می شود. از طرف دیگر، 05 لیتر با اسکرابر-خشک کن کف برای همان سطح کافی است. صرفه جویی در هزینه و محیط زیست.
تمیز کردن مناطق بزرگ در مدت زمان بسیار کوتاه. این کار باعث می شود که در مدت زمان کوتاهی خانه کامل خود را تمیز کنید و منابع را بیشتر بهینه کنید.

کدام دستگاه اسکرابر خشک کن را برای خانه خود انتخاب کنید

هر یک از ما نیازهای متفاوتی برای نظافت خانه خود داریم، به خصوص با توجه به وسعت سطوح و دفعات استفاده. برای برآوردن نیازهای مختلف نظافت، tanet، با تکیه بر دهه ها تجربه خود در صنعت اسکرابر خشک کن حرفه ای، طیف وسیعی از اسکرابر خشک کن های کف را با ویژگی ها و مزایایی طراحی کرده است که به هر کسی اجازه می دهد مدلی را پیدا کند که مناسب خانه خود باشد.
در میان بسیاری از راه حل های موجود، یک اسکرابر-خشک کن عالی کف FIT است. این محصول از نظر طراحی جمع و جور و ابعاد کوچک می تواند به راحتی در هر گوشه ای از خانه شما بدون اشغال فضای بیش از حد یا حجیم نگهداری شود.

منبع:tanet

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا