نوین پاک : 09125148782

چگونه اسکرابر مناسب برای کسب و کار خود را انتخاب کنید

چگونه اسکرابر مناسب برای کسب و کار خود را انتخاب کنید

 اسکرابر مناسب برای کسب و کار

در فضای کسب و کار امروزی، سلامت و ایمنی بیش از هر زمان دیگری مهم است، به خصوص که افراد بیشتری از پیامدهای بهداشت ضعیف پس از همه‌گیری کووید-19 آگاه هستند. بسیاری از شرکت‌ها اقدامات بیشتری را برای اطمینان از تمیزی امکانات خود انجام می‌دهند و متوجه شده‌اند که پروتکل‌های جدید بهداشتی به این معنی است که یک پاک کن و سطل سنتی دیگر کافی نخواهد بود.


در نتیجه، بسیاری از شرکت‌ها به دنبال روش‌های مؤثرتری برای تمیز و ایمن نگه‌داشتن فضاهای کف خود شده‌اند، که اسکرابر کف گزینه‌ای عالی برای تمیز کردن سریع و مؤثر است. اما کدام اسکرابر برای نیازهای تجاری شما مناسب است؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب بهترین اسکرابر کف در بازار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

1. آیا به اسکرابر پشتی یا سواری نیاز دارید؟
هنگام انتخاب بین اسکرابر پشتی یا سواری، مهم است که بودجه نیروی کار خود را در نظر بگیرید. برای سطوح بزرگتر، ماشین سواری وان گزینه بهتری است زیرا به زمان کمتری برای تمیز کردن همان سطح نیاز دارد و به طور چشمگیری زمان و هزینه کلی کار شما را کاهش می دهد.
برای مناطق کوچکتر، ممکن است بخواهید یک اسکرابر پشتی را در نظر بگیرید، که همچنین گزینه ای عالی برای مناطقی با اجسام حجیم در اطراف است که ممکن است نیاز به مانور دادن با اسکرابر داشته باشید.

2. آیا نیاز به جارو کردن یا اسکراب دارید؟
این نکته بعدی است که باید قبل از خرید ماشینی برای تمیز کردن کفپوش خود رعایت کنید. سطوح سبک و کمتر آسیب دیده با سطح آوار کم ممکن است فقط به یک جاروب نیاز داشته باشند، در حالی که مناطقی با ترافیک سنگین پا، یا دارای لکه های کف و چربی زیادی هستند، بهتر است با اسکرابر مناسب باشند.

3. سطح کف را در نظر بگیرید
سطوح مختلف کف به انواع مختلفی از برس نیاز دارند. مناطقی که دارای گرد و غبار ریزتر هستند به یک برس نایلونی یا پلی استر برای اسکرابر شما نیاز دارند، در حالی که مناطق سنگین تر به استحکام یک برس جارویی نیاز دارند.
تیغه های اسکاج گزینه ای عالی برای کف های ناهموار یا ناهموار هستند، به خصوص اگر از لاستیک های طبیعی ساخته شده باشند، در حالی که آدامس ها گزینه بهتری برای سطوح تکمیل شده هستند که می خواهید از آسیب احتمالی جلوگیری کنید.

4. به شدت کار دستگاه نگاه کنید
هنگامی که از اسکرابر کف استفاده می کنید، به طور چشمگیری هزینه های کلی نیروی کار خود را کاهش می دهید، به این معنی که به زودی از بازگشت سرمایه برخوردار خواهید شد. اگر این یکی از اهداف اصلی شماست، به یک اسکرابر کف نگاه کنید که بیشتر کار دستی را از دست کارمندان شما می گیرد و به کارکرد آسان و سریع نیاز دارد.

5. الزامات نگهداری را در نظر بگیرید
همه ماشین آلات و تجهیزات در طول عمر خود نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. این به میزان قابل توجهی استفاده از دستگاه را افزایش می دهد و نتایج ثابتی را برای سرمایه گذاری شما تضمین می کند.
هنگام خرید یک اسکرابر، نیازهای کلی تعمیر و نگهداری آن را در نظر بگیرید و حتماً آن را در بودجه خود در نظر بگیرید، به خصوص اگر قصد دارید این کار را به یک کارمند محول کنید و از کنترل کیفیت مداوم کف شوی خود اطمینان حاصل کنید.

6. افکار نهایی
کف شوی یک راه عالی برای اطمینان از رعایت استانداردهای بهداشتی در کسب و کار شما است. با این نکات می توانید بهترین گزینه را برای کسب و کار خود بیابید و از بازگشت سرمایه عالی برخوردار شوید.


منبع : germistoncitynews

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا