نوین پاک : 09125148782

مراقبت از کف انبارها و مراکز لجستیک با محصولات نظافتی حرفه ای

مراقبت از کف انبارها و مراکز لجستیک با محصولات نظافتی حرفه ای

مراقبت از کف انبارها و مراکز لجستیک

در انبارها و مراکز تدارکات بسیار آسان است که با کف های کثیف، پوشیده از گرد و غبار، زباله های درشت و انواع مواد مواجه شوید. برای محافظت از کار و ایمنی اپراتورها، صرفه جویی در زمان و هزینه و برای ساده کردن کار، تکیه بر محصولات حرفه ای مراقبت از کف ضروری است. بیایید دریابیم که بهترین محصولات برای نظافت انبارها و مراکز تدارکات به طور مکرر و بدون تلاش کدامند.

چرا مراقبت از کف انبارها و مراکز لجستیک ضروری است
هر روز در مراکز لجستیک و انبارها مقدار زیادی مواد از انواع مختلف جابجا می شود. مواد غذایی، چوب، جعبه ها، پالت های بارگیری شده با کالاها، شیشه، پلاستیک و مواد مایع باید به طور ایمن بارگیری و جابجا شوند تا از آسیب یا آلودگی آنها جلوگیری شود. به همین ترتیب، توجه به مراقبت از کف بسیار مهم است تا ممکن است هیچ مانعی برای روند عادی تجارت توسط اپراتورها وجود نداشته باشد.

در انبارها و مراکز لجستیکی، مهم است که زمانی را به مراقبت از کف اختصاص دهیم تا:
جلوگیری از خطرات، حوادث و موقعیت هایی که ممکن است تولید داخلی و چرخه سازمانی را متوقف کند. با جلوگیری از آلوده شدن آنها به کثیفی مایع یا جامد، از کیفیت کالاها محافظت کنید. بهبود شرایط کار، هم از نظر ایمنی و هم از نظر راحتی برای کارگر. در واقع، ارائه یک محیط کاری سالم، تمیز و ایمن برای اپراتورها مهم است.
انتخاب سپردن مراقبت از کف به ماشین‌هایی که برای نظافت حرفه‌ای طراحی شده‌اند، مانند جاروها و اسکرابر خشک‌کن‌ها، مزایای مهمی را از دیدگاه لجستیکی-سازمانی نیز به همراه می‌آورد:
به لطف سهولت استفاده و کنترل های بصری، این محصولات می توانند حتی توسط تکنسین های آموزش ندیده در نظافت حرفه ای کار کنند. این باعث می شود که در هر زمان حتی در مواقع اضطراری عمل کنید.
بی‌صدایی، مانورپذیری، ایمنی و سرعت تمیز کردن اجازه می‌دهد تا جاروها و اسکرابر-خشک‌کن‌های کف حتی در ساعات کاری معمولی مورد استفاده قرار گیرند و عملکرد مداوم را امکان‌پذیر می‌سازد که خروجی تولید تجاری را متوقف نمی‌کند.
به دلیل اندازه و سهولت استفاده، تمیز کردن سریع و سریع حتی در مناطق بزرگ انجام می شود و باعث می شود زمان و تلاش بسیار کمی تلف شود

منبع : tanet.com

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا