نوین پاک : 09125148782

مراقبت از کف: نظافت مراکز خرید

مراقبت از کف: نظافت مراکز خرید

مراقبت از کف: نظافت مراکز خرید

طبقات مراکز خرید اغلب به دلیل زیر پا گذاشتن مداوم بازدیدکنندگان کثیف می شوند. هر روز صدها نفر راه می روند و انواع خاک، غبار، سنگ و خاک را بین قفسه ها، در راهروها وارد می کنند.
سرویس های بهداشتی و فودکورت به همین دلیل ضروری است که به راه‌حل‌های حرفه‌ای تکیه کنید که می‌توانند به سرعت بدون مزاحمت مشتریان عمل کنند و در نتیجه سطح عالی تمیزی را تضمین کنند.
جاروبرقی ها، جاروها و اسکرابر صنعتی خشک کن ها راه حل مناسبی برای مراقبت از کف در مراکز خرید و سوپرمارکت ها هستند: در اینجا دلیل و نحوه استفاده از آنها در حین دریافت بهترین عملکرد آورده شده است.

نظافت حرفه ای مراقبت از کف
در سال‌های اخیر، مراکز خرید، سوپرمارکت‌ها و زنجیره‌های خرده‌فروشی در مقیاس بزرگ، برنامه‌ریزی دسترسی خود را تغییر داده‌اند تا اطمینان حاصل شود که باز بودن مداوم به روی مشتریان را تضمین می‌کنند و 7 روز در هفته برای دوره‌های طولانی و گاهی بیش از 12 ساعت مداوم از آنها استقبال می‌کنند. این امر نیاز به یافتن راه حل هایی را برای نظافت حرفه ای افزایش داده است که می تواند عملکرد عالی را حتی در حضور مشتریان و کارگران تضمین کند.
راه‌حل ایده‌آل برای مراقبت از کف در مراکز خرید و سوپرمارکت‌ها، ماشین‌های نظافت حرفه‌ای مانند جاروبرقی، اسکرابر خشک‌کن و جارو هستند که تمیز کردن عمیق را در کمترین زمان انجام می‌دهند. این ماشین‌های بی‌صدا و با کارایی بالا، ظرف چند دقیقه جاروبرقی، جمع‌آوری، شستشو و خشک می‌کنند و نیازی به توقف دسترسی مشتری به مناطق یا راهروهای خاص مرکز خرید ندارند. این امر امکان فعالیت مکرر را فراهم می کند و تجربه خریدی عالی، راحت و ایمن را برای مشتریان فراهم می کند.

بنابراین، با استفاده از این محصولات حرفه ای، می توان در هر زمان، چه برای نظافت معمولی و چه فوق العاده، داخل قفسه ها، راهروها، دستشویی ها، فودکورت ها و فروشگاه ها را تمیز کرد.

مرکز تجاری بسیار بزرگ
بهترین محصولات نظافتی حرفه ای کف مراکز خرید عبارتند از:
جاروبرقی که گرد و غبار را با فیلتر کردن داخل ظرف داخلی و آزاد کردن هوای تمیز جذب می کند. برخی از مدل ها با ویژگی های خاص در دسترس هستند که به مکش مایع یا تمیز کردن فرش اختصاص دارد.
رفتگری که زباله های درشت مانند قوطی، پلاستیک، شیشه یا مواد درشت را جمع آوری می کند، راهروها و کف ها را در کمترین زمان پاک می کند و از عبور و مرور ایمن افراد، گاری ها و کالسکه ها اطمینان می دهد. آنها مخصوصاً برای تمیز کردن محوطه‌های بیرونی و پارکینگ‌های خارج از مراکز خرید، یعنی مناطق بسیار بزرگ که اغلب توسط خدمات نظافتی کافی نادیده گرفته می‌شوند، مناسب هستند.
اسکرابر خشک کن که انواع سطوح را در چند ثانیه شستشو و خشک می کند و از ضدعفونی کامل آن اطمینان حاصل می کند. همچنین می توان از آن ها برای مشتریانی که در حال رفت و آمد هستند استفاده کرد و در ساعات کاری، تمیز کردن و به خصوص خشک کردن کف ها فوری است و نیازی به انتظار ندارد.
راه حل دوم به ویژه برای مراقبت از کف مراکز خرید مناسب است، جایی که زیر پا گذاشتن مداوم می تواند کف را لغزنده، چسبنده یا پر از میکروب و باکتری کند.

مزایای استفاده از اسکرابر را در صفحه اختصاصی زمین شوی صنعتی ( اسکرابر ) مطالعه کنید
منبع : tanet.com

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا