نوین پاک : 09125148782

نقش ترولی در تسریع و تسهیل فرآیند نظافت

نقش ترولی در تسریع و تسهیل فرآیند نظافت

نقش ترولی در تسریع و تسهیل فرآیند نظافت

این سازه یک وسیله بسیار کارآمد به منظور تسهیل فرآیند نظافت برای نیروهای خدماتی است. با استفاده از ترولی نظافتی میزان رفت و آمد مکرر نیروی خدماتی برای برداشتن یا گذاشتن اقلام نظافتی حذف ‌می‌شود. برای مثال چنانچه قصد نظافت کف، دیوار، شیشه و حتی دستگاه‌های موجود در یک مکان را داشته باشید فقط کافیست که مخزن آب تمیز و شوینده‌ها را پر کرده باشید؛ باقی ابزار مورد نیاز روی ترولی وجود دارد که ‌می‌توانید به راحتی آن را به محل مورد نظر برده و کار نظافت را بدون اتلاف وقت شروع کرده، به راحتی انجام داده و با سرعت به پایان برسانید.
‌هم‌چنین قسمتی برای نگهداری یا آویزان کردن دستمال، لباس یا ملحفه و پارچه‌های تمیز و کثیف روی آن تعبیه شده که این ویژگی آن را برای بیمارستان‌ها یا مراکزی که خدمات اقامتی ارائه ‌می‌دهند بسیار پرکاربرد کرده است. ترولی هتلی، ترولی رستوران، ترولی بیمارستان و ... هر یک ویژگی‌ها و قسمت‌هایی که پاسخگوی نیازمندی‌های خاص نظافتی این محیط‌ها باشند را دارا ‌می‌باشند.
ترولی یا چرخ دستی نظافت یکی از ارزانترین دستگاه‌های نظافت صنعتی است که در عین حال بسیار پرکاربرد است. قیمت ترولی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که در ادامه به این مساله ‌می‌پردازیم.

عوامل موثر در قیمت ترولی نظافت

ترولی نظافتی و خدماتی بسته به اینکه چه ساختار و کاربردی دارد، ‌می‌تواند قیمت‌های متفاوتی داشته باشد. بسته به نیازمندی‌های مکان‌های مختلف، سازه‌های متنوعی برای ترولی قابل طراحی و تولید است. برای خرید این دستگاه باید ابتدا نیازمندی‌های محیط مد نظر را لیست کنید سپس آن را با ویژگی‌های انواع ترولی از جمله جنس بدنه، ساختار دستگاه و ... تطبیق داده و بهترین و مناسب ترین گزینه برای خود را انتخاب کنید. با افزایش کیفیت و سرعت فرآیند نظافت صنعتی محیط و کاهش هزینه و فعالیت نیروی خدماتی و اثرات این صرفه جویی در بلند مدت، متوجه خواهید شد که در واقع پول خود را سرمایه گذاری کرده‌اید.
لازم به ذکر است که برند سازنده و مواد اولیه به کار رفته در چرخ دستی نظافت یا ترولی نیز به طور مستقیم روی قیمت نهایی آن موثر است.

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا