نوین پاک : 09125148782

عوامل موثر بر قیمت پولیشر

عوامل موثر بر قیمت پولیشر

عوامل موثر بر قیمت پولیشر

پولیشر دستگاهی است که کارهایی مثل شستشوی کف زمین، شستشوی موکت و فرش (پولیشر مخصوص شستشوی موکت) و واکس زدن کف زمین و براق نمودن کف را انجام می دهد. عوامل مختلفی بر روی قیمت نهایی این دستگاه پرکاربرد تاثیر گذار است. هنگام بررسی قیمت برای انتخاب و خرید دستگاه بهتر است صرفا مبلغ را مد نظر قرار ندهید بلکه هزینه-فایده بلند مدت دستگاه را در نظر بگیرید. زیرا تهیه یک پولیشر صنعتی خوب و مناسب در کاهش هزینه های نظافت تاثیر بسزایی دارد. زیرا کف ساب با حذف ناهمواری ها و خط و خش های سطح باعث می شود که زمین تا مدت طولانی تری تمیز بماند و هزینه های نظافت نیز کاهش یابد. هم چنین طول عمر کفپوش بدلیل عدم نفوذ رطوبت و آلودگی افزایش می یابد. برای کسب نتیجه مطلوب پیشنهاد می کنیم که هنگام خرید در خصوص چگونگی و کیفیت این موارد از مشاوران فروش بپرسید و یا قبل از خرید در خصوص این موارد اطلاعات خود را تکمیل کنید:
  1. جنس بدنه، 
  2. قدرت موتور و سرعت چرخش برس،
  3. توان مصرفی، 
  4. مجهز بودن به مخزن و ظرفیت مخزن، 
  5. تجهیزات جانبی، 
  6. برند سازنده،
  7. تنوع و تعداد پد ها
هر چه تعداد آپشن‌های پولیش بیشتر باشد، قیمت دستگاه نیز افزایش می یابد. هم چنین پیشنهاد می کنیم از فروشگاه هایی خرید کنید که خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش را نیز ارائه دهند تا در صورت نیاز به تعمیر دچار مشکل نشوید.
نکته قابل توجه دیگر در خصوص تنوع این دستگاه تنوع برس ها هستند. شما می توانید بسته به جنس سطحی که قصد پولیش آن را دارید برس مناسب را انتخاب کنید. برای مثال برای پولیش سطوح بتونی باید از برس های زبر استفاده کنید. اگر سطحی که قصد جلا دادن آن را دارید خش پذیر باشد باید از برس نرم استفاده کنید تا کفپوش یا سطح آسیب پذیر نباشند. اما برس های استانداردی نیز وجود دارند که برای درصد وسیعی از سطوح که حالت زبری یا نرمی متوسطی دارند، قابل استفاده است. چنانچه قصد دارید که سطح مورد نظر بسیار براق شود می توانید از واکس سنگ استفاده کنید. هم چنین در صورت نیاز امکان نصب انواع پدهای پولیش نرم، زبر و معمولی، به جای برس بر روی دستگاه پولیشر امکان پذیر است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پولیشر و یا خرید آن می توانید با مشاورین فروش ما در شرکت نوین پاک در ارتباط باشید.

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا