نوین پاک : 09125148782

آشنایی با ترولی هتلی، ترولی رستوران یا خانه داری

آشنایی با ترولی هتلی، ترولی رستوران یا خانه داری

آشنایی با ترولی هتلی،

استفاده از این دستگاه در مجموعه هایی که خدمات اقامتی ارائه می دهند باعث افزایش سرعت و به طور کلیبهبود امور نظافتی آنها خواهد شد. این مدل با ترولی نظافتی که شامل یک سطل و یک تی معمولی است تفاوت زیادی دارد. ترولی نظافتی سیستم آبگیر ندارد بنابراین تی در طول فرآیند تمیز نشده و با هر بار فرو کردن تی استفاده شده در سطل آب، آن نیز آلوده شده و آب آلوده نیز در طول فرآیند شستشو وجود دارد. امکان استفاده از این چرخ دستی نظافت در هتل ها یا رستوران ها وجود ندارد زیرا مشاهده عملیات نظافت به این شکل قطعا مشتریان را ناراضی و احتمال مراجعه مجدد ایشان را به صفر می رساند. احتمالا مدلی از این دستگاه را در تالارهای پذیرایی یا رستوران ها هنگام سرو غذا یا جمع آوری ظروف دیده باشید.

مشخصه‌های یک ترولی هتلی

  • این مدل دستگاه طوری طراحی شده که مناسب نظافت اتاق هتل ها یا انواع مهمان سراها باشد. می توان این دستگاه را در دسته ترولی های چند منظوره نیز قرار داد. 
  • یک محفظه برای نگهداری انواع تجهیزات نظافتی و مواد شوینده یک محفظه برای نگهداری و حمل اقلام نظافتی با مصارف شخصی مثل شامپو، صابون، دستمال کاغذی و... دارد.
  • قسمتی برای نگهداری ملحفه های استفاده شده که جمع آوری می شوند و قسمتی برای نگهداری ملحفه های تمیز دارد.
  • کشوها و بخش نگهدارنده کیسه زباله از دیگر قطعات این نوع از ترولی هاست.
  • چرخ های مستحکم و سازه ی منسجم و مقاوم که قابلیت حمل حجم بالای وسایل را داشته باشد نیز ویژگی مهم این دستگاه می باشد.
  • با توجه به مناطقی که قرار است از آنها استفاده شود (هتل، رستوران) طراحی شیک و زیبایی دارند.
  • بخش های مختلف آن قابلیت این را دارند که در صورت نیاز به راحتی و بدون اینکه پیچ و مهره کردن لازم باشد از دستگاه جدا یا به آن اضافه شوند.

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا