نوین پاک : 09125148782

مواردی که پیش از خرید ترولی باید بدانید

مواردی که پیش از خرید ترولی باید بدانید

مواردی که پیش از خرید ترولی باید بدانید

جهت انتخاب بهترین ترولی نظافت باید با انواع ساختار دستگاه، ویژگی‌ها و کاربردهای خاص هر مدل، جنس بدنه و مواردی از این دست آشنایی داشته باشید. در صورتیکه هنگام خرید ترولی مجموعه این موارد را در نظر بگیرید می‌توانید هزینه ای که برای دستگاه می‌پردازید را یک سرمایه گذاری در نظر بگیرید چون انواع مختلف ترولی در صورتی که در محیط مناسب استفاده شوند در کاهش هزینه‌های نظافت نیز تاثیر بسیاری داشته و در بلند مدت موجب صرفه جویی در هزینه‌ها و ذخیره منابع مالی می‌شود. 

موارد تاثیرگذار بر قیمت ترولی

  • وجود تنوع در موارد ذکر شده در ساختار دستگاه، ویژگی‌ها و کاربردهای خاص هر مدل، جنس بدنه و... تفاوت در قیمت انواع ترولی را نیز موجب می‌شود. بنابراین این دستگاه در بازار تنوع قیمت بالایی دارد که سازمان‌های مختلف براساس بودجه‌ای که در نظر گرفته اند و کارایی که از دستگاه انتظار دارند، می‌توانند مناسب ترین گزینه برای خود را انتخاب کنند. 
  • از دیگر مواردی که بر قیمت ترولی تاثیر دارد برند و کشور سازنده و ‌هم‌چنین مواد اولیه استفاده شده برای تولید آن است.

اقلامی که قابلیت اضافه شدن به ترولی را دارند

لوازمی که اغلب روی ترولی‌ها قرار می‌گیرند شامل این موارد هستند: جارو و خاک اندار، تی زمین شور، دستمال میکروفایبر 2 عددی، تیغه ابری و آبگیر دسته کوچک مخصوص شیشه، تی شور و آبگیر تک مخزن، سطل زباله یا پین، آبگیر لاستیکی با دسته، نخ کنتاکی مخصوص تی شور همراه با دسته
در صورت تجهیز یک محیط به ترولی، به نیروی کمتری برای نظافت نیاز خواهید داشت. ‌هم‌چنین آن نیرو با صرف انرژی کمتر و در مدت زمان کوتاه تری نظافت محیط را انجام میدهد. فقط باید مخزن آب تمیز را پر کند و از همراه بودن مواد شوینده مطمئن شود. چرا که سایر اقلام مورد نیاز برای مراحل مختلف نظافت از جمله گرد گیری، جارو کردن، شستشو و ... در اکثر ترولی‌ها وجود دارد و کاربر نیازی به رفت و آمد مدام به انبار نگهداری ابزارهای نظافتی برای برداشتن یا قرار دادن یک ابزار ندارد. بنابراین ترولی و اسکرابر در بهینه سازی از جهت افزایش سرعت و افزایش کیفیت فرآیند نظافت نقش پررنگی دارد.

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا