نوین پاک : 09125148782

آشنایی با کاربرد و ویژگی‌های ترولی

آشنایی با کاربرد و ویژگی‌های ترولی

آشنایی با کاربرد و ویژگی‌های ترولی

ترولی نظافتی یک دستگاه ساده و در عین حال بسیار کاربردی برای پاکسازی انواع فضاهای صنعتی و غیر صنعتی، عمومی و خصوصی، تجاری و اداری و ... است. مراکز آموزشی، رستوران ها، مسافرخانه ها، کارگاه‌های تولیدی و حتی کافی شاپ ها می‌توانند از این دستگاه برای تسهیل امور نظافتی خود استفاده کنند. در واقع سادگی در طراحی و استفاده این محصول آن را پرکاربرد کرده است. هم‌چنین می‌توان به عنوان یک محصول انعطاف پذیر از آن یاد کرد. چرا که قطعات مختلف آن بسته به نیاز قابل جدا کردن یا اضافه شدن هستند.
  • بسته به اینکه چه نوع ترولی تهیه می‌کنید می‌توانید چندین عمل نظافتی را به طور همزمان انجام دهید. 
  • برای برخی از انواع ترولی دارای سطل زباله که معمولا از پلاستیک فشرده شده ساخته می‌شود، و جارو هستند. بنابراین کار جمع آوری زباله‌های محیط و جارو کردن سطح را می‌توان انجام داد. سطل زباله برای جلوگیری از برگشت زباله به محیط در دار است و تخلیه آن به راحتی امکان پذیر است. 
  • با استفاده از تی می‌توان کار گرد و غبار روبی را انجام داد. می‌توان انواع دیگر ابزارهای گرد گیری را نیز به دستگاه اضافه کرد. 
  • انجام مرحله شستشوی فرآیند نظافت با استفاده از تی و مخازن آب تمیز و آب کثیف به راحتی قابل انجام است. 
  • آبیگر فلزی با مقاوت بالا می‌تواند تی را پس از هربار استفاده کاملا خشک کرده و آن را برای استفاده مجدد آماده کند. هم‌چنین می‌توانید انواع مواد شوینده یا دستمال خشک کن نیز می‌توانید بدون نگرانی از آسیب دیدن شاسی به ترولی خود اضافه کنید.
از ویژگی‌های مهم این دستگاه نظافتی مقاومت ساخت و ضد ضربه بودن آن است. شاسی فلزی مستحکم طول عمر ترولی را دو برابر کرده و کارایی آن برای فضاهای مختلف را امکان پذیر می‌کند. در طراحی ترولی با هدف حمل و جابجایی آسان در محیط‌های بزرگ یا غیر یکنواخت، 4 چرخ و دستگیره حمل گنجانده شده است. هم‌چنین ویژگی قابل تحسین یک ترولی نظافت، سازگار با محیط زیست بودن از طریق قابلیت بازیافت و حضور مجدد در چرخه تولید می‌باشد.
ما به شما پیشنهاد میکنیم که از اسکرابر برقی هم استفاده کنید.

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا