نوین پاک : 09125148782

چرا اماکن عمومی کوچک به ترولی نیاز دارند؟

چرا اماکن عمومی کوچک به ترولی نیاز دارند؟

چرا اماکن عمومی کوچک به ترولی نیاز دارند

نظافت و نگهداری از آن در فضاهای عمومی کوچک دغدغه مسئولین این اماکن است. چرا که نه در حدی کوچک هستند که به راحتی بتوان آنها را تمیز نگه داشت و نه آنقدری بزرگ که امکان استفاده از ابزارهای نظافت مکانیزه در آنها وجود داشته باشد. برای مثال یک فروشگاه با اندازه متوسط را در نظر بگیرید. افراد زیادی به طور مرتب در آن رفت و آمد کرده و آلودگی را با کفش خود از بیرون به درون فروشگاه منتقل می‌کنند. کنترل آلودگی محیط‌های محدود و متراکم دشوار است. برای مثال نمی توانید به مشتریان خود بگویید تا زمان خشک شدن سطوح نظافت شده بیرون فروشگاه منتظر بمانند! درعین حال مشتریان انتظار دارند بهداشت در مراکز خرید رعایت شود و در غیر این صورت برای خرید مجدد فروشگاه دیگری را انتخاب می‌کنند. 
اگر مدیر فروشگاه نیز دغدغه نظافت کف را داشته باشد، انجام این کار - مخصوصا در فصولی که با بارندگی همراه است- اگر قرار باشد تنها با یک تی و یک سطل آب انجام شود، زحمت زیادی برای نیروی خدماتی خواهد داشت. اما در صورت استفاده از یک ترولی ساده با دو مخزن آب تمیز، آب کثیف و آبیگر درصد بالایی از رفت و آمد نیروی خدماتی برای تمیز کردن تی یا مرطوب کردن آن کاهش یافته و سرعت و کیفیت فرآیند نظافت با این دستگاه ساده افزایش می‌یابد.
ساختار این ابزار مدرن و کاربردی به گونه ای است که ویژگی‌های اورگونومیک و کاربرپسند بودن را داشته باشد. چرا که قرار است کاربر مدت زمان زیادی را با آن سر و کار داشته باشد پس باید بتواند به راحتی از آن استفاده کند. به این مفهوم که حمل آسانی داشته باشد و دسترسی به اقلام نظافتی را آسان کند. هم چنین ساختار منسجم و مقاومی داشته باشد و تحمل اضافه و کم کردن ابزارهای نظافتی تا وزن بالایی را داشته باشد. برای مثال از مواد پلی اتیلن یا پلی اورتان ساخته می‌شود تا استحکام لازم را داشته باشد.

دانشنامه نظافت صنعتی

footer curve
طراحی و بهینه سازی سایت آرتیت