نوین پاک : 09125148782

اهمیت استفاده از دستگاه‌های مکانیزه نظافتی در اماکن درمانی در دوره کرونا

اهمیت استفاده از دستگاه‌های مکانیزه نظافتی در اماکن درمانی در دوره کرونا

اهمیت استفاده از دستگاه‌های مکانیزه نظافتی

با توجه به همه گیری ویروس کرونا و آلودگی اماکن، به ویژه بیمارستان‌ها و اماکن درمانی، نظافت محیط بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها به طور مرتب در طول روز از اهمیت بالایی برخوردار است. استفاده از دستگاه‌های زمین شوی صنعتی میتواند کار را برای افراد راحت تر کند.
به کمک دستگاه‌های نظافت صنعتی نوین پاک ، مانند انواع اسکرابر، سوییپر، واترجت، مکنده صنعتی و... که تخصص آن‌ها در نظافت سطح زمین است، دسترسی به معیار  استاندارد بهداشتی کار آسان تری شده است.
یکی از قابلیت‌های مهم دستگاه‌های کف شوی، سرعت در نظافت است که به بالا رفتن راندمان نظافت، در محیط‌های پر تردد کمک بسزایی میکند. استفاده از دستگاه‌های زمین شوی راحتی است و پرسنل به آسانی می‌توانند نحوه‌ی استفاده را یاد بگیرند.
یکی از مهم ترین نکات برای استفاده از اسکرابر‌ها و زمین شوی‌های مجموعه نوین پاک، کم صدا بودن این محصولات میباشد، که در مکان‌های عمومی مانند بیمارستان‌ها و اماکن درمانی که از تردد بالایی برخوردار است و افراد نیاز به استراحت دارند، از اهمیت بالایی برخوردار است که به آسایش افراد کمک زیادی میکند. 
اسکرابرها باعث حفظ ایمنی و سلامت پرسنل در بیمارستان‌ها و اماکن درمانی می‌شود، زیرا نیاز نیست افراد با سطح‌های آلوده در تماس مستقیم باشند و این در سلامت پرسنل نظافتی از اهمیت بالایی برخوردار است.

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا