نوین پاک : 09125148782

دستگاه‌های شوینده کف مناسب برای انواع فضاهای پرتردد

دستگاه‌های شوینده کف مناسب برای انواع فضاهای پرتردد

دستگاه‌های شوینده کف مناسب

یکی از مشکلات امروزه مسئولین بهداشت، نظافت و بهداشت اماکن عمومی در دوره کرونا است. اسکرابر باطری دار و هم چنین اسکرابر برقی نوین پاک، در اماکن عمومی و پرتردد مانند سالن‌های بورس، بیمارستان‌ها، مدارس، کتابخانه‌ها و... بسیار پرکاربرد هستند و راندمان کاری بالایی را به همراه دارند.
برای محیط هایی که دارای پریز برق هستند، می‌توان از اسکرابر و یا زمین شوی برقی استفاده کرد و در محیط هایی که فاقد پریز برق هستند میشود ازاسکرابر باطری دار استفاده کرد. هر دو مدل دستگاه از عملکرد یکسانی برخوردار هستند. تنها تفاوت این دو کف شوی، در تامین نیروی محرکه‌ی آن‌ها است که یکی با برق و دیگری با باطری تامین می‌شود.
از مزایای استفاده از دستگاه‌های اسکرابر و دستگاه‌های زمین شوی صنعتی برای نظافت فضاهای پرتردد می‌توان به کم صدایی آنها اشاره کرد که در محیط‌های پر ترددی مانند سالن‌های بورس و اماکن عمومی که رفت و آمد افراد در آن‌ها بسیار زیاد است وجود چنین مزیتی موجب آسایش و راحتی افراد شده و پرسنل خدماتی نیز میتوانند با اتکا به همین قابلیت با کم ترین صدای موجود در هر ساعتی از طول روز به نظافت اماکن بپردازند. خوشبختانه کار با تمامی این دستگاه‌ها برای پرسنل بسیار آسان است و به جای سختی کار معمول در نظافت سنتی، در این روش می‌توان به جای خستگی از کار، از سهولت کار با این دستگاه‌ها لذت برد.

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی سایت آرتیت