نوین پاک : 09125148782

اهمیت استفاده از دستگاه‌های مکانیزه‌ی نظافتی در استان خوزستان

اهمیت استفاده از دستگاه‌های مکانیزه‌ی نظافتی در استان خوزستان

دستگاه‌های مکانیزه‌ی نظافتی در استان خوزستان

به دلیل وجود گرد و غبار و ریزگردها در هوای استان خوزستان، تمامی اماکن عمومی و اماکن صنعتی به ویژه پالایشگاه‌ها و زیرساخت‌های نفتی به پاکیزگی مداوم نیازمندند. در همین راستا اسکرابر و زمین شوی صنعتی به منظور پاکیزه کردن سطوح فضاهای مذکور توصیه می‌شوند. 
این دستگاه‌ها در دو دسته کف شوی خودرویی و هم چنین کف شوی دستی در بازار موجود هستند. کف شوی دستی برای محوطه داخلی پالایشگاه‌ها و ساختمان‌های زیرساخت نفتی بسیار مناسب هستند، چرا که دسته تنظیم حرکت این دستگاه‌ها قابلیت خم شدن و بالا و پایین شدن دارند و به همین خاطر کارایی دستگاه را برای کاربری که مسئول نظافت است راحت‌تر می‌کنند، چرا که در بعضی از نقاط به دلیل وجود موانع دسترسی به برخی گوشه‌ها امکان پذیر نیست، اما به کمک اسکرابر دستی می‌توان این نقاط را نیز از آلودگی و گرد و غبار پاکیزه کرد. قابل ذکر است که تمیز نگه داشتن این مکان‌ها از اهمیت حیاتی برخوردار است و به دلیل تردد بالای افراد، سرعت عمل کادر نظافت در آنجا نیز خیلی مهم است؛ اما خوشبختانه دستگاه‌های اسکرابر از قدرت مانور بالایی برای پاکیزه کردن سطوح این فضاها برخوردار هستند. 
نکته‌ی حائز اهمیت بعدی در خصوص تمامی زمین شوی صنعتی این است که همگی فوق‌العاده کم صدا هستند و پرسنل خدماتی در نیروگاه‌های استان خوزستان به سادگی می‌توانند با این دستگاه‌ها در هر ساعتی از طول شبانه روز به نظافت بپردازند بدون اینکه صدای این دستگاه‌ها باعث مزاحمت و موجب ناراحتی افراد در هنگام کار کردن شود. 

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا