نوین پاک : 09125148782

آشنایی با دستگاه‌های نظافتی مناسب نیروهای خدماتی

آشنایی با دستگاه‌های نظافتی مناسب نیروهای خدماتی

دستگاه‌های نظافتی مناسب نیروهای خدماتی

نیروهای خدماتی از آن دسته نیروهای انسانی هستند که در انواع صنایع درمانی، هتلداری، ورزشی، صنعتی و... حضور دارند. این نیروهای شریف مسئول نظافت فضاهای مختلفی هستند و در تمام طول مدت کارشان در حال انجام کاری یدی و طاقت‌فرسا هستند. وظیفه صاحبان صنایع است که برای بهبود شرایط کاری نیروی خدماتی خود چاره‌ای بیاندیشند. خوشبختانه صنعت نظافت صنعتی برای پاسخ به این نیاز، با ساخت اسکرابر صنعتی به کمک مدیران و نیروهای خدماتی آنها آمده است.
دستگاه اسکرابر یکی از انواع دستگاه‌های حرفه‌ای برای نظافت صنعتی است که نه تنها منجر به بالا رفتن دقت در نظافت فضا و محوطه می‌شود، که بخاطر دارا بودن ویژگی‌های خاص خود، کار نیروی خدماتی را نیز سبک کرده و به سلامت جسمی نیروی خدماتی نیز منجر می‌شود. برای مثال فضای یک کارخانه مواد غذایی را در نظر بگیرید. کار نظافت دستی هر روزه‌ی این کارخانه برای نیروی خدماتی بسیار طاقت فرسا و حتی غیر ممکن خواهد بود. تهیه کف شوی خودرویی برای نظافت محیط کارخانه‌های بزرگ لازم و ضروری است. هم چنین استفاده از انواع دستگاه واترجت مثل واترجت آب سرد یا واترجت آب گرم، برای نظافت دستگاه‌های صنعتی بسته به نوع دستگاه هایی که به منظور تولید استفاده می‌شوند نیز می‌تواند روی عملکرد کلی و طول عمر دستگاه تاثیر مثبت داشته باشد.

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا