نوین پاک : 09125148782

چندین کاربرد دستگاه شستشوی کف با استفاده از برس‌های مختلف

چندین کاربرد دستگاه شستشوی کف با استفاده از برس‌های مختلف

چندین کاربرد دستگاه شستشوی کف

دستگاه نظافت صنعتی اسکرابربه کمک برس‌هایی که در زیر خود دارد، سطوح مختلف را شسته و تمیز می‌کند. اما شاید ندانید که می‌توان با انتخاب برس‌های متنوع دیگری که از تجهیزات جانبی این دستگاه هستند، کاربری این دستگاه زمین شوی را افزوده و سطوح بیشتری را نظافت کرد.
برس استاندارد این دستگاه که به صورت پیش‌فرض روی همه مدل دستگاه‌های کف شوی صنعتی موجود است برای شستشوی عادی سطوح سنگی، اپوکسی، سرامیک و... کاربرد دارد و به خوبی سطوح را شستشو می‌دهد. در سطوحی که کفپوش آن حساس بوده و یا آلودگی آن چندان زیاد نیست، می‌توان از برس نرم دستگاه اسکرابر استفاده کرد تا در نتیجه شستشو به سطح آسیب نرسد. برای مثال در بناهای تاریخی پر رفت و آمد، در صورت لزوم استفاده از دستگاه کف شوی می‌توان با استفاده از این برس نرم از آسیب نرسیدن به کف اطمینان حاصل کرد.
برس دیگری که می‌توان به اسکرابر نصب کرد، برس پولیش زنی است. این برس موجب برق انداختن و پرداخت نهایی سطح در انتهای امر نظافت می‌شود. این نوع برس اسکرابر به سطح جلای مخصوصی می‌دهد، در نتیجه استفاده دوره‌ای از آن موجب زیبایی بیشتر سطح می‌شود.
برس زبر نیز از دیگر تجهیزات جانبی دستگاه زمین شوی صنعتی است که برای لایه‌برداری از سطح‌هایی که آلودگی بسیار داشته و نیاز به لایه‌برداری دارند استفاده می‌شود. این برس به اسکرابر این امکان را می‌دهد که نظافت عمیق‌تری را روی سطح انجام دهد. 

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا