نوین پاک : 09125148782

چرا راهکارهای نظافت مکانیزه برای فضاهای مختلف در زمان کرونا گزینه بهتری است؟

چرا راهکارهای نظافت مکانیزه برای فضاهای مختلف در زمان کرونا گزینه بهتری است؟

راهکارهای نظافت مکانیزه برای فضاهای مختلف

کرونا باعث شده است که اهمیت نظافت بیش از پیش شود و نیرویی که صرف امر نظافت در فضاهای مختلف می‌شود بسیار بیشتر از قبل باشد. به همین خاطر استفاده از انواع دستگاه‌های نظافت صنعتی مثل سوییپر، واترجت، بخارشوی صنعتی، مکنده و  اسکرابر می‌تواند به عنوان دستگاه هایی با قابلیت‌های بسیار در این زمان مطرح شده و پاسخگوی نیاز پاکیزگی در شرایطی باشد که بیش از هر زمانی نظافت اهمیت پیدا کرده است.
اما چرا اسکرابر را بهتریت دستگاه برای نظافت صنعتی فضاهای مختلف در زمان کرونا می‌دانند؟ قابلیت‌های بسیار کف شوی صنعتی باعث شده است که این دستگاه بتواند به تمامی نیازهای نظافتی در دوران کرونا پاسخ بگوید.
نیازهایی مثل شستشوی سریع حتی در زمانی که فضا مورد استفاده و عبور و مرور است، و خشک کردن کف تمیز شده برای نماندن رد کفش و یا پخش شدن آلودگی، از جمله نیازهای ساده‌ای است که پاسخگویی به آن در زمان کرونا چندان هم ساده نیست. اما زمین شوی صنعتی می‌تواند به صورت همزمان کف را شسته و خشک کند، می‌تواند در رفع این نیاز به فضاهای مختلف کمک کند. 

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا