نوین پاک : 09125148782

انواع دستگاه مکانیزه شستشوی کف از نظر نوع هدایت

انواع دستگاه مکانیزه شستشوی کف از نظر نوع هدایت

دستگاه مکانیزه شستشوی کف

اسکرابر دستگاه شستشو و خشک کردن همزمان کف است که در فضاهای مختلف برای نظافت صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما آنچه به عنوان یکی از مزیت‌های چشم‌گیر اسکرابر در طراحی مطرح می‌شود، تنوع در مدل هدایت این دستگاه حین کار توسط پرسنل است.
به طور کلی انواع مختلف دستگاه‌های اسکرابر به دو مدل اسکرابر دستی و اسکرابر خودرویی تقسیم می‌شوند. به این معنا که برخی از آنها توسط فردی که پشت دستگاه ایستاده و آن را هدایت می‌کند رانده می‌شوند که به آن اسکرابر دستی می‌گویند، و برخی دیگر توسط فردی که در نقش راننده دستگاه اسکرابر است و بر آن سوار است رانده می‌شوند که به آناسکرابر خودرویی یا سرنشین دار می‌گویند.
این امکان که طراحان اسکرابر در حین طراحی مدل‌های مختلف برای آن در نظر گرفته‌اند، یکی از کاربردی‌ترین امکانات یک زمین شوی است که در حین مصرف آن به یاری مصرف‌کنندگان می‌آید. چرا که در برخی فضاها که از نظر متراژ بزرگ‌ترند و یا میزان آلودگی بیشتری دارند، نشستن پرسنل مسئول نظافت بر روی دستگاه به اون این امکان را می‌دهد که بدون احساس خستگی و با تمرکز و سرعت بیشتر فضا را نظافت کند. دستگاه‌های زمین شوی دستی نیز که به طور کل ابعاد کوچک‌تری نسبت به مدل سرنشین دار دارند، برای نظافت فضاهای با متراژ کمتر مناسبند و از نظر مصرف انرژی نیز کم‌مصرف‌تر هستند. 

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا