نوین پاک : 09125148782

مواد مصرفی اسکرابر هر چند وقت یکبار باید تعویض شود؟ در استفاده به چه مواردی باید توجه کرد؟

مواد مصرفی اسکرابر هر چند وقت یکبار باید تعویض شود؟ در استفاده به چه مواردی باید توجه کرد؟

مواد مصرفی اسکرابر

شما باید هر سوالی در این زمینه اسکرابر داشته باشید، نوین پاک به شما کمک می کند تا امروز به سوالات پاسخ دهید تا بتوانید عمر مفید مواد مصرفی و اقدامات احتیاطی را به سرعت درک کنید.
 
  •  بشقاب قلم مو
چرخه جایگزینی: معمولاً برای حدود 3 ماه استفاده می شود.
زمین ناهموار یا زمان طولانی شستشو می تواند سایش و پارگی را تسریع کند. هنگامی که طول موها کمتر از 1.5 سانتی متر است، باید تعویض شود.
توجه: از کار انداختن صفحه برس اکیداً ممنوع است. هنگام تعویض صفحه برس، اطمینان حاصل کنید که صفحه برس در جای خود نصب شده است تا از افتادن مکرر صفحه برس و ساییدگی و پارگی سگک صفحه برس جلوگیری شود.
  •  پد 
چرخه جایگزینی: معمولاً برای حدود 1-2 هفته استفاده می شود.

این به طور گسترده ای برای تمیز کردن  و  کف و کاشی و غیره استفاده می شود. هنگامی که ضخامت کمتر از ارتفاع صفحه سوزن است، نیاز به تعویض دارد.
توجه: باید با صفحه سوزنی استفاده شود. سایش را به طور منظم بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تعویض کنید تا از آسیب رساندن به رنگ یا لایه موم روی زمین و تخریب سطح کف جلوگیری شود.

  •  صفحه سوزنی
چرخه جایگزینی: معمولاً برای حدود 3-6 ماه استفاده می شود.
بالشتک های آبشویی را زیاد نچسبانید، در غیر این صورت فرسودگی و پارگی صفحه سوزن را تسریع می کند و زمانی که نمی تواند لنت های آبشویی را بچسباند، باید لنت ها را تعویض کنید.

توجه: باید با پد آبشستگی استفاده شود و به تنهایی قابل استفاده نیست. بیکار کردن صفحه سوزن اکیداً ممنوع است. هنگام تعویض صفحه سوزن، اطمینان حاصل کنید که صفحه برس در جای خود نصب شده است تا از جدا شدن مکرر صفحه برس و سایش سگک صفحه سوزن جلوگیری شود.
  •  نوار جاذب آب
چرخه جایگزینی: معمولاً برای حدود 3-6 ماه استفاده می شود.
خیلی نزدیک به زمین است یا زمین ناهموار می تواند سایش و پارگی را تسریع کند. هنگامی که به صورت بصری می بینید که نوارهای جاذب آب فرسوده یا خراب شده اند، تغییر شکل داده اند و همچنین نمی توانند حتی هنگام تنظیم گیمبال ها به زمین بچسبند، باید تعویض شوند.
توجه: هنگامی که مواد اسیدی، قلیایی و روغنی در محیط استفاده وجود دارد، آنها را با نوارهای جاذب آب ضد خوردگی آبی انتخاب کنید. نوارهای جاذب آب در هنگام استفاده نباید خیلی به زمین نزدیک باشند که باعث طنین انداز شدن نوارهای جاذب آب و تسریع فرسودگی نوارهای جاذب آب می شود.

  • قلم مو سگک بشقاب
چرخه جایگزینی: معمولاً برای حدود 3 ماه استفاده می شود.

این با فرکانس جداسازی و مونتاژ صفحه برس تعیین می شود. هنگامی که قسمت میانی فرسوده شده و صفحه برس قابل گیره نیست، باید تعویض شود.

توجه:  بیکار کردن صفحه سوزن یا صفحه قلم مو اکیداً ممنوع است. به شدت نصب یا جدا نکنید. هنگام تعویض صفحه برس، اطمینان حاصل کنید که صفحه برس در جای خود نصب شده است تا از جدا شدن مکرر صفحه برس و سایش سگک صفحه برس جلوگیری شود.

منبع:chanceeglobal

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا