نوین پاک : 09125148782

کدام نوع از اسکرابرهای کف مورد تقاضا خواهد بود؟

کدام نوع از اسکرابرهای کف مورد تقاضا خواهد بود؟

اسکرابرهای کف مورد تقاضا خواهد بود

همانطور که صنایع بیشتر ترجیح خود را به سمت استفاده از راه حل های تمیز کردن و نگهداری که مبتنی بر فناوری های پایدار هستند تغییر می دهند، تقاضا برای اسکرابرهای صنعتی سازگار با محیط زیست و با کارایی بالا نیز افزایش می یابد . بر اساس یک مطالعه صنعتی گسترده که توسط Transparency Market Research (TMR) انجام شده است، کسب‌وکارهای بیشتری ترجیح می‌دهند سبز شوند و میلیاردها دلار در فناوری و محصولات سازگار با محیط‌زیست سرمایه‌گذاری می‌کنند تا در فعالیت‌های روزانه خود استفاده کنند.

بازارهای مختلف دلایل مختلفی برای انتخاب پیروی از روند سبز شدن دارند

در حالی که استفاده از فناوری سبز یک روند جهانی در تمام صنایع است، نیاز به دستگاه‌های کف شوی صنعتی آگاه به محیط زیست در بخش‌های عمده بازار متفاوت است. بازارهای توسعه‌یافته‌ای مانند بازارهای اروپا و آمریکای شمالی اولین پذیرنده‌های فناوری‌های پایدار هستند، و بنابراین برای استفاده از محصولات نوآورانه‌ای که تأثیر کمی یا بدون تأثیر بر محیط‌زیست دارند، امتیاز بالایی قائل هستند.

از سوی دیگر، اسکرابرهای کف برای فروش در آسیا، خاورمیانه و آفریقا، مقررات بهداشتی سختگیرانه ای را که بر همه مشاغل تحمیل شده برای جلوگیری از افزایش مسائل مختلف بهداشتی و بهداشتی در بین کارکنان، تامین می کند. علاوه بر ارتقای سلامتی، یک محیط کار تمیز می تواند بهره وری کارکنان را نیز افزایش دهد.

مطالعات تأیید می کند که کارمندان در صورتی که ساختمان و فضای اداری آنها نامرتب و بی لک باشد عملکرد بهتری دارند.

کدام نوع از اسکرابرهای کف مورد تقاضا خواهد بود؟


در میان اسکرابرهای صنعتی مختلف موجود در بازار، پیش بینی می شود که اسکرابرهای پشتی بیشترین تقاضا را در تمام بخش های صنعت مصرف نهایی داشته باشند، که شامل مهمان نوازی، غذا، مراقبت های بهداشتی، دولتی و تولید و غیره می شود. انتظار می‌رود مدل‌های آینده اسکرابرهای پشتی با قابلیت‌های تمیز کردن پیچیده‌تر با پیشرفته‌تر شدن فناوری عرضه شوند. در عین حال، انتظار می رود ویژگی های سازگار با محیط زیست که هدف آنها بهبود ایمنی، کارایی، بهره وری از عملیات تمیز کردن و نگهداری روزانه است نیز رایج تر باشد.

اسکرابرهای کف پشتی همچنان در سهم بازار کلی تسلط خواهند داشت. این به این دلیل است که این نوع اسکرابرها مقرون به صرفه ترین گزینه برای مشاغل هستند. نه تنها می تواند مناطق وسیعی را در مدت زمان کمتری که در صورت دستی انجام می شود پوشش دهد، بلکه می تواند با دقت بیشتری تمیز کند.

به طور کلی، افزایش تقاضا برای فناوری‌های با وجدان‌تر - پایدار، مقرون‌به‌صرفه، بهره‌وری بالا - در نظافت و نگهداری روزانه کسب‌وکارها، روند اسکرابرهای صنعتی را در سال‌های آینده دیکته می‌کند.

منبع:minutemanintl

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا