نوین پاک : 09125148782

مسواک زدن مراقبت و تمیز کردن مناسب پدها برس ها

مسواک زدن مراقبت و تمیز کردن مناسب پدها  برس ها

 مراقبت و تمیز کردن مناسب پدها

هیچ برس یا پد اسکرابر برای همیشه دوام نمی آورد. اگر دستگاه در حال استفاده است، اما عمر هر کدام را می توان با چند نکته نگهداری افزایش داد.

هر دو پد و برس را باید قبل از استفاده بعدی تمیز کنید زیرا مواد زائد، روکش و لایه بردار از هر طبقه در داخل پد یا برس قرار می گیرند. لنت‌ها برای چرخاندن قرار دارند (از هر دو طرف استفاده می‌شوند)، اما همچنان طول عمر محدودی دارند. این بر اساس بسیاری از شرایط مانند کثیفی کف، تعداد دفعات تمیز کردن آن، میزان محکم بودن روکش و سرعت کار اپراتور دستگاه است. با این حال، بهترین راه برای تشخیص این است که چه زمانی پد کارایی خود را در تمیز کردن از دست می دهد (پاس های بیشتری برای تمیز کردن لازم است). به طور معمول، زمانی که حدود 50 درصد وزن و ضخامت خود را از دست داده است، نیاز به تعویض دارد.
لنت ها بر اساس استفاده باید به روش های خاصی تمیز شوند. خیساندن آنها در محلول تمیز کننده یا پاک کننده توصیه نمی شود زیرا باعث شکسته شدن آنها می شود. به سادگی از آب گرم و یک نازل باغچه استفاده کنید تا خاک ها را از بین ببرید و از تجمع روی پد استفاده کنید. بعد از هر بار استفاده آن را بشویید، برس بزنید و آویزان کنید تا خشک شود. (اگر از یک پد الیاف طبیعی استفاده می کنید، آن را آبکشی نکنید. فقط آن را مسواک بزنید و برای استفاده بعدی آویزان کنید. این کار را قبل از اتمام کار انجام دهید یا خاک روی پد خشک شود. اگر بلافاصله نمی توان این کار را انجام داد، پدهای کثیف را در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید تا مرطوب بمانند تا زمانی که تمیز کردن انجام شود. و لنت را روی دستگاه قرار ندهید. روی اقلام تیز و تیز قرار دهید زیرا این کار می‌تواند به سرعت یک پد را پاره کند. پس از استفاده از هر دو طرف، می‌توان یک پد را دور انداخت
.
برس سرمایه گذاری بزرگ تری است، بنابراین باید برای افزایش عمر آن دقت زیادی کرد. چرخاندن آنها به صورت هفتگی، تا حد زیادی برای به دست آوردن بیشترین بهره از آنها کمک می کند. این همچنین تضمین می کند که برس ها به طور موثر تمیز می شوند. اگر چرخش برس رخ ندهد، موها شروع به سایش بیشتر در یک طرف می‌کنند و به موها اجازه می‌دهد در جهت مخالف چرخش برس خم شوند. این باعث از دست دادن عمده، اگر نه کامل، قدرت برس می شود. تمیز کردن صحیح برس ها بسیار شبیه به پد است. پس از هر بار استفاده در حالی که هنوز مرطوب هستند، آنها را به خوبی تمیز کنید. اگر اجازه داده شود ضایعات و روکش کف روی موها خشک شوند، این کار مانع یکپارچگی برس و کوتاه شدن مدت زمان استفاده می شود. آنها را با آب داغ و یک نازل قدرتمند باغبانی تمیز کنید و سپس آنها را بگذارید یا آویزان کنید تا خشک شوند.
زمانی که موها از هم می پاشند و مواد زائد درون آن ها جمع می شود، یا موها خیلی کوتاه هستند. زمان تعویض فرا رسیده است
این نکات امکان استفاده طولانی تری از پد و برس را فراهم می کند. 

منبع : floor-scrubber

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا