نوین پاک : 09125148782

نام غرفه داران نمایشگاه تمیز کردن 2023

نام غرفه داران نمایشگاه تمیز کردن 2023

نام غرفه داران نمایشگاه تمیز کردن 2023

بهداشت زیستی

با نشان دادن اهمیت پایداری و محیط زیست، Biovate Hygienics محصولات پاک کننده بیولوژیکی پایدار خود را تبلیغ می کند و نشان می دهد که چگونه به سمت محصولات کاملاً کربن خنثی کار می کند. برخی از محصولات نظافتی را در دستگاه اسکرابر نیز استفاده کزد
EcoBag انگلستان
EcoBag UK مجموعه ای از کیسه های زباله Eco 360، فیلم غذاخوری Eco Wrap PE (بدون PVC) و پیش بند پلاستیکی یکبار مصرف خود را که برای کمک به مبارزه با COVID-19 به بسیاری از مشاغل بریتانیا عرضه شده است، به نمایش می گذارد. تمام محصولات آن از طریق منبع ضایعات پلاستیکی پسا صنعتی و مصرفی برای دفن زباله ساخته می شوند و به ایجاد چرخش از طریق بازیافت کمک می کنند.
صابون2o
همچنین در نمایشگاه پاکسازی سال 2023، Soap2o جدیدترین و نوآورانه‌ترین طیف محصولات خود را از تلگراف‌ها، صابون‌های دستی سازگار با محیط زیست و پاکت‌های صابون تجزیه‌پذیر زیست‌تخریب‌پذیر را ارائه می‌کند که ضایعات را کاهش می‌دهند و پایداری را در بر می‌گیرند، همه بدون افزایش هزینه‌ها.
کیلیس
غرفه‌دار بازگشته Killis که راه رو به جلو را با طیف وسیعی از رباتیک‌های پیشرفته‌اش هموار می‌کند، با جدیدترین ربات جدید خود، The Leobot، میزبان نمایش‌های زنده و تعاملی محصولات در سالن نمایش محصول خواهد بود. بازدیدکنندگان همچنین می‌توانند با اسکرابر خشک کن رباتیک باتری اسکراب R3 آن تعامل داشته باشند و آخرین جاروبرقی‌های روباتی را در عمل ببینند.
ماکیتا
غرفه‌دار همکار ماکیتا از شرکت‌کنندگان دعوت می‌کند تا جدیدترین طیف وسیعی از ابزارها و راه‌حل‌های جاروبرقی را کشف کنند، از جمله جاروبرقی کوله‌پشتی بدون برس 40Vmax XGT که برای عملکردی بی‌صدا، سبک و فشرده است. دارای انتخاب قدرت مکش 4 حالته با عملکرد حافظه حالت، و همچنین زمان کار زیاد است. شرکت‌کنندگان می‌توانند آخرین طیف وسیعی از راه‌حل‌های جاروبرقی تجاری قابل اعتماد ماکیتا و جاروبرقی کف سخت را در نمایشگاه آزمایش کنند.
جانگرو
Jangro همچنین بازخواهد گشت تا طیف وسیعی از واحدهای تمیز کردن کف، بهداشت آشپزخانه و خشک کردن دست خود را به نمایش بگذارد و به مشتریان فعلی و جدید راه‌حل‌های غیرقابل چشم پوشی و با کیفیت بالا برای تعمیر و نگهداری ساختمان ارائه دهد.
موج P
P-Wave خوشبو کننده هوای حرفه ای 30 روزه خود را برای فضاهای بزرگتر به نام ourfresh-e™ راه اندازی می کند که حاوی 3 تا 5 برابر بیشتر از پلاگین های خریداری شده از سوپرمارکت ها است.
Numatic 
همچنین تایید شده است که نمایشگاه، Numatic نمایندگان را با محدوده خشک کن اسکرابر NX1K خود که نتایج تمیزکننده پیشرو را از آخرین فناوری باتری خود ارائه می دهد، و همچنین راه حل های موثر مراقبت از کف را به نمایش می گذارد.
Cleanlink Software Ltd
نرم‌افزار Cleanlink نرم‌افزار برنده جوایز خود را به نمایش می‌گذارد که به هر کسب‌وکار مبتنی بر سایت امکان می‌دهد کارکنان و منابع خود را در چندین سایت به طور مؤثر مدیریت کند.
CleanManager
در همین حال، CleanManager به اپراتورها برای خودکارسازی گردش کار کمک می‌کند تا به بازدیدکنندگان از نرم‌افزار مدیریت همه‌جانبه خود برای اطمینان از مدیریت مؤثر و ساده، کمک کند.
نرم افزار تیم
در جاهای دیگر، نرم‌افزار پیشرو در جهان برای شرکت‌های مدیریت امنیت، نظافت و تسهیلات، TEAM Software، راه‌حل پیشرو در بازار خود را به نمایندگان مدیریت نظافت، امنیت و تسهیلات ارائه می‌دهد که به مدیریت نیروی کار، تحقق وعده‌ها به مشتریان و اجرای عملیات هوشمندتر کمک می‌کند.
2San Global Limited
2San Global Limited توسعه Clean Zero را به نمایش می گذارد، اولین محلول تمیزکننده 100٪ سازگار با محیط زیست در جهان که نظافت و ضد عفونی را مطابق با استانداردهای درجه بیمارستانی ارائه می دهد. ثابت شده است که 99 درصد باکتری ها و ویروس ها را تنها در دو اسپری به سرعت از بین می برد و یک راه حل موثر برای پیشگیری از عفونت در دنیای واقعی ارائه می دهد.
کیمبرلی کلارک حرفه ای
Kimberly-Clark Professional به دلیل استفاده از سرویس بهداشتی و بهداشتی، PPE و محلول های پاک کننده و تمیز کننده است.

منبع:twinfm

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا