نوین پاک : 09125148782

بازار رباتیک کف اسکرابر تا سال 2028 به 1.81 میلیارد دلار می رسد. هوش مصنوعی، حسگرها و فناوری GPS برای متحول کردن تقاضای بازار

بازار رباتیک کف اسکرابر تا سال 2028 به 1.81 میلیارد دلار می رسد. هوش مصنوعی، حسگرها و فناوری GPS برای متحول کردن تقاضای بازار

توضیحاتی درباره بازار رباتیک اسکرابر کف

پیشرفت های تکنولوژیکی و سرمایه گذاری مستمر در تحقیق و توسعه توسط فروشندگان مختلف، فرصت های رشد قابل توجهی را برای بازیکنان در بازار اسکرابر کف روباتیک ایجاد می کند. فروشندگان به طور مداوم بر روی بهبود پیشنهادات خود بر اساس نیازهای کاربر نهایی تمرکز می کنند. به عنوان مثال، در سال 2020، Tennant و Nilfisk حدود 3٪ و حدود 2.8٪ از فروش خالص خود را در تحقیق و توسعه برای توسعه محصولات نوآورانه سرمایه گذاری کردند. از این رو، این احتمالاً مزیتی را برای فروشندگان نسبت به سایر بازیگران در بازار ایجاد می کند.
اسکرابرهای رباتیک با استفاده از نرم افزار تلفن همراه، به کاربران امکان می دهد داده های تمیز کردن را ردیابی کنند و عملکرد تمیز کردن را به حداکثر برسانند. این به مدیران تسهیلات امکان می‌دهد تا مناطقی را برای بهبود، افزایش بهره‌وری، دستیابی به حداکثر عملکرد و اطمینان از سلامت و ایمنی مشخص کنند. تصویر این شرکت از نوآور بودن و آینده نگری با استفاده از راه حل تمیز کردن رباتیک افزایش می یابد. بنابراین، پیش بینی می شود که تقاضا برای اسکرابرهای روباتیک در طول دوره پیش بینی رشد قابل توجهی داشته باشد.

گزارش ویژگی ها
جزئیات
اندازه بازار (2028)
1.81 میلیارد دلار

اندازه بازار (2022)
858.78 میلیون دلار


توسعه COVID-19
همه‌گیری COVID-19 نحوه رویکرد کسب‌وکارها و سازمان‌ها به نظافت و بهداشت را تغییر داده است، که بیش از همیشه مهم شده است. اسکرابرهای رباتیک به ابزاری مهم در مبارزه با گسترش کووید-19 تبدیل شده اند، زیرا می توانند با ارائه یک محلول تمیزکننده کارآمدتر و سازگار به کاهش خطر عفونت کمک کنند. اسکرابرهای روباتیک می توانند با فناوری های دیگر مانند سنسورها و تجزیه و تحلیل داده ها ادغام شوند تا راه حل تمیزکاری موثرتر و کارآمدتری ارائه دهند. این ادغام می تواند به ویژه در نظارت و مدیریت سطوح بهداشت در مناطق پرترافیک مانند بیمارستان ها و فرودگاه ها مفید باشد.
همه‌گیری کووید-19 یک کاتالیزور مهم برای توسعه اسکرابرهای روباتیک زمین فراهم کرده است و نیاز به راه‌حل‌های نوآورانه را برجسته می‌کند که می‌تواند به کسب‌وکارها و سازمان‌ها کمک کند تا سطوح بالایی از بهداشت و نظافت را در مواجهه با چالش‌های جدید حفظ کنند.


سفارشی سازی موجود است
اگر گزارش ما شامل اطلاعات مورد جستجوی شما نمی شود، می توانید با ما تماس بگیرید تا گزارشی متناسب با نیازهای تجاری خاص خود داشته باشید https://www.arizton.com/customize-report/3757
کانال های فروش مستقیم برای تسلط بر بازار جهانی اسکرابر رباتیک. انتظار می رود این بخش با نرخ قابل توجهی رشد کند. در فروش مستقیم، فروشندگان محصولات خود را مستقیماً از طریق تلاش های فروش ورودی و خروجی به فروش می رسانند. چندین نماینده فروش وجود دارد که به دو گروه فروش داخلی و تیم های فروش میدانی طبقه بندی می شوند. این نمایندگان فروش از یک فرآیند فروش بسیار ساختار یافته و منسجم برای آموزش مشتریان بالقوه در مورد پیشنهادات فروشندگان و کمک به گسترش پایگاه مشتریان شرکت استفاده می کنند. تقاضا برای اسکرابرهای روباتیک به دلیل افزایش تقاضا برای بهره وری و کارایی به سرعت در حال رشد است. بنابراین احتمالاً این امر فروش مستقیم را در دوره پیش بینی افزایش می دهد. آمریکای شمالی با فروش مستقیم اسکرابر روباتیک در بازار پیشرو است.

فروشندگان با حضور برجسته بین المللی بر بازار تسلط دارند. انتظار می رود بسیاری از بازیگران بین المللی در طول دوره پیش بینی، به ویژه در کشورهای در حال توسعه سریع در سراسر APAC و آمریکای لاتین، دامنه فعالیت خود را در سراسر جهان گسترش دهند. چندین فروشنده در بازار در حال تولید اسکرابرهای رباتیک با مشخصات محصول نوآورانه هستند. مصرف کنندگان انتظار دارند که تجهیزات نظافتی تجاری ظرفیت بالاتری با ساختار سبک وزن، صدای کم و عمر باتری بیشتر داشته باشند. مصرف کنندگان می توانند به راحتی از تجهیزات کم صدا برای نظافت در روز و در مناطق حساس به صدا استفاده کنند. شرکت‌هایی مانند کرچر با استارت‌آپ‌ها همکاری می‌کنند و سرمایه‌گذاری‌های مخاطره‌آمیز را برای کشف فناوری‌های جدید ارائه می‌کنند.


منبع : prnewswire

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا