نوین پاک : 09125148782

گزارش جهانی بازار اسکرابر کف روباتیک 2023: مقررات سختگیرانه برای حفظ پاکیزگی و ایمنی کارکنان باعث رشد می شود

گزارش جهانی بازار اسکرابر کف روباتیک 2023: مقررات سختگیرانه برای حفظ پاکیزگی و ایمنی کارکنان باعث رشد می شود

گزارش جهانی بازار اسکرابر کف روباتیک 2023

اتوماسیون به طور فزاینده ای در تمام بخش های زندگی به کار گرفته می شود. اتخاذ فناوری های اتوماسیون و روباتیک می تواند به طور قابل توجهی صنعت کلی نظافت را تغییر دهد.
سازمان‌ها از همه نوع از تأثیری که اتوماسیون می‌تواند بر مشاغل و کارمندان بگذارد آگاه می‌شوند. این به سازمان ها کمک می کند تا رقابتی تر شوند و برای مشاغل کوچک و متوسط ​​که ستون فقرات اقتصاد کشورهای در حال توسعه هستند ضروری است.
از این رو، انتظار می‌رود این امر در سال‌های آینده چندین شرکت تولید کننده اسکرابرهای کف شوی را به سمت اتوماسیون سوق دهد. احتمالاً اتوماسیون به شرکت‌های کوچک برای رقابت در مقیاس بزرگ‌تر و در جایی که بازار کار فشرده است، سود می‌رساند، در نتیجه به بسیاری از کسب‌وکارها در افزایش سرعت توسعه و تحویل محصول سود می‌رساند.

مقررات سختگیرانه برای حفظ پاکیزگی و ایمنی کارکنان

رعایت نظافت و بهداشت در مکان‌های تجاری و صنعتی مانند مدارس، ادارات، فرودگاه‌ها، ایستگاه‌ها و سایت‌های تولید غذا و نوشیدنی بسیار مهم است. در تمام بخش‌های صنعتی، کنترل‌ها و مقررات سختگیرانه برای اطمینان از ایمنی کارگران و محیط زیست اعمال می‌شود.
علاوه بر این، ایمنی محصول یک اولویت مطلق در سراسر جهان است. رعایت نظافت و بهداشت در مکان هایی با گذرگاه های زیاد و تردد انسانی زیاد بدون تجهیزات نظافت حرفه ای دشوار می شود.
در نتیجه، چندین کاربر نهایی، مانند فرودگاه‌ها، موسسات خرده‌فروشی، و مراکز مراقبت‌های بهداشتی، از اسکرابرهای روباتیک برای رعایت مقررات پاکیزگی استفاده می‌کنند. یک اسکرابر رباتیک می تواند با به حداقل رساندن کار دستی، احتمال عفونت ها و آسیب های جدی و کشنده را کاهش دهد. از این رو، بازار اسکرابر رباتیک به طور قابل توجهی از چنین صنایع رو به رشدی در حال افزایش است.

محدودیت های صنعتی

افزایش تقاضا برای کفپوش فرش

افزایش تقاضا برای کفپوش فرش می‌تواند بازار جهانی اسکرابر رباتیک را به چالش بکشد، زیرا این ماشین‌ها در درجه اول برای سطوح کف سخت طراحی شده‌اند. در حالی که برخی از کف شوی های روباتیک می توانند فرش ها را تمیز کنند، اما نسبت به فرش شوی های سنتی کارایی کمتری دارند.
آنها ممکن است نتوانند نیازهای برنامه های نظافت تجاری یا صنعتی را برآورده کنند. علاوه بر این، بازار کفپوش فرش اخیراً به دلیل راحتی، زیبایی و خاصیت میرایی صدا محبوبیت پیدا کرده است.
علاوه بر این، پیشرفت های فناوری منجر به توسعه مواد فرش بادوام و مقاوم در برابر لکه شده است و آنها را به گزینه ای مناسب برای مناطق پرتردد تبدیل کرده است. نگهداری از کفپوش فرش نیازی به اسکرابرهای روباتیک ندارد. بنابراین، محبوبیت آن چالشی را برای رشد بازار اسکرابر کف روباتیک ایجاد می کند.

پویایی بازار

فرصت ها و روندها

1 - افزایش تقاضا برای محصولات پایدار و سبز
2 - تمایل رو به رشد به سمت اتوماسیون
3 - پذیرش فناوری ها (هوش مصنوعی، حسگرها، GPS)
4 - افزایش در پروژه های انبوه فرودگاه
5 - محبوبیت روزافزون فناوری Ec H2O

توانمندسازهای رشد

1 - هزینه های بالای نیروی کار در کشورهای توسعه یافته
2 - تقاضای بالا برای اثربخشی و کارایی
3 - مقررات سختگیرانه برای حفظ پاکیزگی و ایمنی کارکنان
4 - توسعه کووید-19

محدودیت ها

1 - نیروی کار کم هزینه در کشورهای در حال توسعه
2 - چرخه های جایگزینی طولانی تر
3 - نفوذ کمتر در کشورهای توسعه نیافته و در حال ظهور
4 - افزایش تقاضا برای کفپوش فرش

سوالات کلیدی پاسخ داده شده:

1. بازار روباتیک کف شوی چقدر بزرگ است؟
2. نرخ رشد بازار جهانی کف شوی روباتیک چقدر است؟
3. بازیگران کلیدی در بازار جهانی اسکرابر رباتیک زمین چه کسانی هستند؟
4. روندهای کلیدی در بازار اسکرابر رباتیک کف چیست؟
5. کدام منطقه بر بازار جهانی اسکرابر رباتیک زمین تسلط دارد؟

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/am2fpw مراجعه کنید
منبع : businesswire.com

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا