نوین پاک : 09125148782

چرا تمیز کردن منظم پارکینگ برای مدیران املاک بسیار مهم است

چرا تمیز کردن منظم پارکینگ برای مدیران املاک بسیار مهم است

 تمیز کردن منظم پارکینگ

سلام، مدیران املاک! آیا می خواهید بدانید چرا تمیز کردن منظم پارکینگ برای مدیران املاک بسیار مهم است؟ اگر می‌خواهید همه احساس خوشبختی و خوش‌آمدگویی داشته باشند، تمیز و مرتب نگه‌داشتن پارکینگتان کار بزرگی است.
پارکینگ معمولاً اولین چیزی است که مردم وقتی به محل شما می‌آیند، می‌بینند، بنابراین مانند ایجاد یک تأثیر اولیه عالی است. وقتی پارکینگ تمیز و زیبا باشد، نشان می دهد که به خوبی از چیزها مراقبت می کنید. تمیز کردن زیاد پارکینگ بخش بزرگی از این کار است، زیرا به خلاص شدن از شر زباله، خاک و چیزهای دیگر کمک می کند.
این باعث می شود مکان خنک تر به نظر برسد و باعث می شود مردم از بودن در آنجا احساس خوبی داشته باشند ...
چرا تمیز کردن منظم پارکینگ برای مدیران املاک بسیار مهم است: تجدید نظر و برداشت اولیه
پارکینگ ها ترافیک زیادی دارند که می تواند آنها را به هم بریزد. اتومبیل هایی که روی آن ها حرکت می کنند و آب و هوای بد می تواند آنها را کهنه و فرسوده کند. ذرات سختی مانند خاک و سنگ می توانند با خراشیدن پارکینگ آن را بدتر کنند.
اما، اگر مرتب آن را تمیز کنید، می توانید از آسیب دیدن این عناصر به پارکینگ جلوگیری کنید. این بدان معناست که پارکینگ برای مدت طولانی تری خوب می ماند و نیازی نیست هزینه زیادی برای تعمیر آن خرج کنید. تمیز کردن آن مانند دادن یک سپر ابرقدرت به پارکینگ است!
به این ترتیب می توانید تاثیر اولیه خوبی داشته باشید. اما در مورد حفظ این جذابیت محدود چطور؟ برای یادگیری نحوه حفظ عمر پارکینگ به ادامه مطلب مراجعه کنید.

حفظ طول عمر سنگفرش

پارکینگ ها تحت استفاده دائمی هستند! این باعث ساییدگی و پارگی زیادی می شود. برخی از عناصر آسیب رسان عبارتند از: تردد وسایل نقلیه، آب و هوا و تجمع زباله .
با گذشت زمان، خاک، ماسه و زباله می توانند به عنوان عوامل ساینده عمل کنند. این امر فرسودگی روسازی را تسریع می کند. جارو کردن منظم پارکینگ به جلوگیری از آسیب مواد ساینده به سطح روسازی کمک می کند.
این امر طول عمر آن را افزایش می دهد و نیاز به تعمیرات پرهزینه یا روکش مجدد را کاهش می دهد. با سرمایه گذاری در خدمات رفت و برگشت منظم، مدیران املاک می توانند از سرمایه گذاری روسازی خود محافظت کنند! این به معنای صرفه جویی در هزینه های طولانی مدت نگهداری است.
به حداقل رساندن آلودگی آب های طوفان
پارکینگ ها روغن، گریس، فلزات سنگین و سایر مواد مضر را جمع آوری می کنند. در طول طوفان باران، اینها می توانند در مجرای فاضلاب طوفان قرار گیرند. آنها همچنین می توانند آب های مجاور را آلوده کنند .
مدیران املاک موظف به استفاده از شیوه های مدیریت آب طوفان برای جلوگیری از آلودگی هستند. جارو کردن منظم پارکینگ یکی از جنبه های حیاتی مدیریت آب طوفان است. این آلاینده ها را قبل از اینکه فرصتی برای رسیدن به زهکشی طوفان داشته باشند، حذف می کند.
مدیران املاک با اجرای جاروهای منظم تعهد خود را به مراقبت از محیط زیست نشان می دهند!
کاهش خطرات
یک پارکینگ تمیز و بدون زباله هم برای عابران پیاده و هم برای رانندگان ایمن تر است. جارو کردن منظم سنگریزه های سست، برگ ها و سایر خطرات احتمالی را حذف می کند. این امر خطر لغزش و سقوط و آسیب خودرو را کاهش می دهد.
مدیران املاک باید محیط امنی را برای مستاجران، کارمندان و بازدیدکنندگان فراهم کنند. جارو کردن منظم پارکینگ یک گام فعال در انجام این مسئولیت است. همچنین، حفظ یک پارکینگ ایمن می تواند به کاهش خطرات مسئولیت و مسائل حقوقی کمک کند.
حمایت از شیوه های پایدار و ابتکارات سبز
کسب و کارها و مدیریت املاک به اتخاذ و همسویی با ابتکارات سبز ادامه می دهند. مدیران املاک با تمیز نگه داشتن مقدار زیادی به تلاش های محلی حفاظت از محیط زیست می افزایند. پذیرش شیوه های پایدار به شهرت ملک شما می افزاید.
همچنین نشان دهنده تعهد به سرپرستی مسئولانه و مسئولیت اجتماعی شرکتی است. نقش جارو کردن منظم پارکینگ برای مدیران دارایی فراتر از یک ظاهر تمیز و مرتب است. با پذیرش شیوه‌های پایدار، مدیران دارایی به تلاش‌های محلی حفاظت از محیط زیست کمک می‌کنند.
همچنین نشان دهنده تعهد واقعی به مدیریت مسئولانه و آگاهانه از محیط زیست است. 
یکی از بهترین راه برای تمیز کردن کف پارکینگ ها دستگاه اسکرابر صنعتی است که به راحتی تمام میتوان کف پارکینگ هارا تمیز کرد

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا