نوین پاک : 09125148782

توانمندسازی حرفه ای های نظافت تجاری با ربات های متحرک مستقل

توانمندسازی حرفه ای های نظافت تجاری با ربات های متحرک مستقل

توانمندسازی حرفه ای های نظافت تجاری

به گفته شرکت تحقیقاتی Statista،
به شرکت تحقیقاتی Statista،
 انتظار می‌رود اندازه بازار خدمات سرایداری ایالات متحده در سال 2023 به نزدیک به 100 میلیارد دلار برسد که تقریباً 40 میلیارد دلار نسبت به یک دهه قبل بیشتر است . علاوه بر این، این شرکت گزارش می دهد که تعداد سرایداران و نظافتچیانی که در ایالات متحده مشغول به کار هستند، طی چند سال گذشته نزدیک به 50000 نفر افزایش یافته است.

از آنجایی که کارمندان به کارهای حضوری بیشتری باز می گردند و مصرف کنندگان بیشتر به صورت حضوری خرید می کنند و غذا می خورند، آنها می خواهند اطمینان حاصل کنند که ساختمان هایی که در آنها رفت و آمد می کنند استانداردهای بالاتری برای سلامت عمومی دارند.

این وظیفه بر عهده پیمانکاران خدمات تجاری (BSCs)، خدمات زیست محیطی (EVS)، مدیران تأسیسات و خدمه نظافت حرفه ای آنها است.

اظهارات کار و دامنه قراردادهای نظافت منعکس کننده این انتظارات صنعتی افزایش یافته است و در عین حال به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه ها است که باعث رقابتی شدن چشم انداز نظافت حرفه ای می شود.

این بدان معناست که BSCها و مدیران تأسیسات نمی توانند متخصصان نظافت تجاری فعلی خود را از دست بدهند. با کمبود مداوم نیروی کار، داشتن استراتژی‌های مشارکت کارکنان که نظافتچی‌ها و طرح‌های توسعه حرفه‌ای را برای افزایش بهره‌وری، ایمنی و حفظ کارمندان توانمند می‌سازد، مهم‌تر از همیشه است.
هر دوی این تلاش‌ها به مدیران شرکت، BSCها و مدیران تأسیسات نیاز دارد که در مورد توانمندسازی کارکنان و توسعه حرفه‌ای متخصصان نظافت تجاری متفاوت فکر کنند.

آنچه متخصصان نظافت تجاری می خواهند

متخصصان نظافت تجاری در محیط‌های داخلی مختلف کار می‌کنند - فرودگاه‌ها، دفاتر، مدارس، مراکز درمانی، مراکز خرید، انبارها و غیره. اغلب شب‌ها و آخر هفته‌ها کار می‌کنند تا این مکان‌ها را تمیز، بهداشتی و برای کارمندان و بازدیدکنندگان دعوت کنند.
کار آن‌ها می‌تواند از نظر فیزیکی سخت باشد، به خصوص اگر نظافتچی در حال بلند کردن اجسام سنگین و کار با تجهیزات سنگین باشد. این کار، علاوه بر خم شدن، جارو کردن و شستشوی مکرر، نیازهای فیزیکی کار را تشدید می کند.
مانند همه کارمندان، متخصصان نظافت تجاری می خواهند احساس امنیت، بهره وری و شادی داشته باشند. آنها می خواهند بدانند که کارشان ارزش دارد و شرکتشان روی موفقیت آنها سرمایه گذاری خواهد کرد. اینجاست که توانمندسازی کارمندان و توسعه حرفه ای وارد عمل می شود.
مانند همه کارمندان، متخصصان نظافت تجاری می خواهند احساس امنیت، بهره وری و شادی داشته باشند. آنها می خواهند بدانند که کارشان ارزش دارد و شرکتشان روی موفقیت آنها سرمایه گذاری خواهد کرد. اینجاست که توانمندسازی کارمندان و توسعه حرفه ای وارد عمل می شود.
توانمندسازی و توسعه حرفه ای
گردش مالی زیاد و کمبود نیروی کار، اجرای موثر ابزارهای مدرن و استراتژی های توانمندسازی کارکنان را به یک ابتکار بزرگ برای اکثر سازمان ها تبدیل می کند.

با این حال، پیاده‌سازی روباتیک یکی از استراتژی‌های پیشرو در کسب‌وکارها است و مدیران اجرایی برای بهبود تعامل، توانمندسازی کارکنان و ارتقای مهارت کارکنان خود از آن استفاده می‌کنند. علاوه بر این، ربات‌های متحرک مستقل (اسکرابر) در نظافت و اینکه چگونه کسب‌وکارها می‌توانند انتظارات مشتریان و فشار هزینه‌های فزاینده را برآورده کنند، انقلابی ایجاد می‌کنند.

رهبران کسب‌وکار هوشمند به‌جای جابجایی پاک‌کننده‌ها، از اسکرابرها برای کار در کنار انسان‌ها استفاده می‌کنند - و نظافتچی‌های حرفه‌ای را به انجام وظایف با ارزشی که فقط انسان‌ها می‌توانند انجام دهند، واگذار می‌کنند.

اسکرابر پاک کننده های انسانی را منسوخ نمی کند، زیرا همه کارها کاملاً خودکار نیستند. با این حال، کف شوی های رباتیک را می توان برای انجام کارهای تکراری و اضافی که فشار را از روی پاک کننده ها می برد، آموزش داد. این به نظافتچیان انسانی فرصت بیشتری می دهد تا تلاش و توجه خود را در مشاغلی که تأثیر قابل توجهی دارند، صرف کنند.

متخصصان نظافتی که در کنار اسکرابر کار می کنند، اکنون زمان بیشتری برای گسترش مجموعه مهارت های خود به آموزش و مدیریت ربات دارند. علاوه بر این، پاک کننده های رباتیک به کارکنان اجازه می دهند زمان خود را بهتر مدیریت کنند و کارهای بیشتری را نسبت به قبل انجام دهند. این بدان معنی است که آنها در مقایسه با محیط فعلی که اکثر آنها وظایف بیشتری دارند که می توانند به طور منطقی در زمان مجاز به خوبی انجام شوند، شادتر و کمتر استرس دارند.

این صرفه‌جویی در کار و بهره‌وری معنی‌دارتر می‌تواند مشارکت و حفظ کارکنان را افزایش دهد و در عین حال به کاهش هزینه کلی تمیز کردن و تأثیر گردش مالی کمک کند.

این ویدیو را تماشا کنید تا ببینید کارمند شما چه کاری می تواند انجام دهد در حالی که اسکرابر روباتیک زمین را تمیز می کند.
یک Tennant AMR را در عملیات خود بگنجانید
Tennant طیف وسیعی از اسکرابرهای رباتیک را ارائه می دهد که توسط هوش مصنوعی BrainOS® و فناوری رباتیک آزمایش شده در میدان آزمایش شده و مبتنی بر بینایی طراحی شده اند. آنها در حال حاضر در طیف گسترده ای از صنایع پیچیده برای تمیز کردن و در عین حال دوری از افراد و موانع استفاده می شوند. استفاده از ماشین‌های روباتیک کف‌شوی در عملیات خود می‌تواند به شما در کاهش هزینه‌های تمیز کردن، بهبود تصویر تاسیسات، حفظ استانداردهای بهداشتی و ایمنی، و تسهیل عملیات و نگهداری تجهیزات کمک کند.
منبع:tennantco

دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا