نوین پاک : 09125148782

بازار رباتیک تمیزکننده استخر

بازار رباتیک تمیزکننده استخر

بازار رباتیک تمیزکننده استخر

چشم انداز بازار رباتیک پاک کننده استخر 2031

  • ارزش بازارجهانی تمیزکننده اسکرابراستخر روباتیک سال 2021 برابر با 626.5 میلیون دلار آمریکا بود.
  • تخمین زده می شود که از سال 2022 تا 2031 با CAGR 8.2٪ رشد کند
  • انتظار می رود بازار جهانی تمیزکننده استخر روباتیک  تا پایان سال 2031 به 1.3 میلیارد دلار برسد.

دیدگاه تحلیلگران در مورد سناریوی بازار پاک کننده رباتیک استخر

ربات‌های تمیزکننده استخرها دقت در نظافت را ارائه می‌کنند و دخالت انسان در این فرآیند را کاهش می‌دهند. این ویژگی ها استفاده از پاک کننده های رباتیک استخر را در بخش های مسکونی و تجاری تقویت می کند.رشد قابل توجه در صنعت تفریحات آبی، بازار جهانی تمیزکننده استخرهای رباتیک را به پیش می‌برد. استفاده از فناوری های پیشرفته مانند هوش مصنوعی و ابر منجر به توسعه دستگاه های تمیز کننده خودکار استخر شده است. این دستگاه ها کاربرد گسترده ای در بخش هتلداری پیدا کرده اند. علاوه بر این، روبات‌های خانگی مستقل و قابل برنامه‌ریزی برای تمیز کردن استخر در بخش مسکونی مورد توجه قرار گرفته‌اند. بازیگران کلیدی در بازار محصولات قوی و با کاربری راحت را برای گسترش جریان درآمد خود معرفی می کنند.

معرفی بازار پاک کننده رباتیک استخر

پاک کننده رباتیک استخر یک پاک کننده هوشمند استخر است که زباله ها و کثیفی های کف و دیوار استخرها را با کمترین دخالت انسان پاک می کند. پاک کننده های هوشمند استخر به دلیل توانایی آنها در تشخیص و حرکت به مکان های دقیقی که نیاز به تمیز کردن دارند، محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. علاوه بر این، ادغام هوش مصنوعی (AI) در محصولات منجر به توسعه پاک کننده های مستقل استخر شده است.
رشد زنجیره‌های هتل‌های ممتاز که بازار جهانی تمیزکننده رباتیک استخر را افزایش می‌دهد
افزایش ساخت استخرهای شنا در آپارتمان ها و خانه های لوکس تقاضا برای پاک کننده های رباتیک استخر را افزایش می دهد. هتل های زنجیره ای ممتاز در حال گسترش حضور منطقه ای و بین المللی خود هستند. >این نیز باعث افزایش تقاضا برای پاک کننده های اتوماتیک استخر می شود. به عنوان مثال، طبق گزارش سالانه ماریوت بین المللی، تعداد هتل های JW Marriott در سراسر جهان از 102 هتل در سال 2020 به 107 هتل در سال 2021 افزایش یافته است.
افزایش تعداد پارک‌های آبی و سوخت‌رسانی سریع شهرنشینی در بازار جهانی پاک‌کننده استخرهای رباتیک
انتظار می رود افزایش تعداد پارک های آبی در سراسر جهان به بازار جهانی تمیزکننده استخرهای روباتیک دامن بزند. ورود زیاد در پارک های آبی منجر به تجمع خاک، زباله و ذرات ناخواسته در استخر می شود.پاک کننده های رباتیک استخر به حفظ سطح بالایی از نظافت و بهداشت در استخرها کمک می کند. همچنین انتظار می رود شهرنشینی سریع تقاضا برای پاک کننده های رباتیک استخر را افزایش دهد. بر اساس گزارش بانک جهانی، 56 درصد از جمعیت جهان در سال 2019 در مناطق شهری زندگی می کردند که نسبت به 55 درصد در سال 2018 افزایش یافته است.
افزایش تعداد مالکان استخرهای مسکونی که بخش ربات تمیزکننده مسکونی را به حرکت در می آورند
بر اساس نوع محصول، بخش ربات نظافتی مسکونی سهم عمده‌ای از بازار جهانی تمیزکننده استخرهای روباتیک را در سال 2021 داشت. رشد این بخش را می‌توان به افزایش تعداد مالکان استخرهای مسکونی نسبت داد. امکانات رفاهی جذاب از جمله استخر در ساختمان های مسکونی توجه بیشتری را از سوی خریداران ملک جلب می کند. مردم به طور فزاینده ای همه امکانات موجود در یک زیرساخت را با توجه به زندگی پرمشغله و نیاز به سبک زندگی بهتر ترجیح می دهند.
افزایش آگاهی سلامت بخش تمیز کردن چند سطحی
از نظر نوع تمیز کردن، پیش‌بینی می‌شود که بخش نظافت چند سطحی در طول دوره پیش‌بینی، سهم پیشرو در بازار جهانی تمیزکننده استخر روباتیک را به خود اختصاص دهد.افزایش آگاهی بهداشتی مردم را بر آن داشته است که به طور مرتب سطوح استخر را تمیز کنند. استخرهای شنا تمیز نشده می توانند باعث اسهال، بثورات وان آب گرم، عفونت گوش، عفونت لژیونلا، قرمزی چشم و استافیلوکوکوس اورئوس مقاوم به متی سیلین (MRSA) شوند.  تمیز کردن چند سطحی به حفظ محیطی تمیز کمک می کند و باعث می شود استخرها کمتر محل رشد بیماری ها و عفونت ها باشند.
چشم انداز منطقه ای بازار جهانی پاک کننده استخر رباتیک
اروپا بیشترین سهم را با حدود 34.62 درصد از بازار جهانی تمیزکننده استخرهای رباتیک در سال 2021 داشت. پذیرش سریع دستگاه‌های فناوری پیشرفته و افزایش هزینه‌های نیروی کار باعث افزایش تقاضا برای روبات‌های تمیزکننده استخر در منطقه شده است.  این منطقه همچنین خانه سازندگان پیشرو رباتیک تمیزکننده استخر است و شاهد افزایش محبوبیت استخرهای شنای توانبخشی است.
آمریکای شمالی و آسیا و اقیانوسیه نیز پایگاه مشتریان زیادی برای پاک کننده های رباتیک استخر پرفروش دارند. صاحبان استخر در آمریکای شمالی به شدت از تمیزی و بهداشت استخرهای خود آگاه هستند و به میزان قابل توجهی برای تجهیزات استخر از جمله پاک کننده های مکنده استخر و پاک کننده های رباتیک استخر هزینه می کنند. رشد بازار در آسیا و اقیانوسیه ناشی از افزایش ساخت آپارتمان های لوکس در این منطقه است.
تجزیه و تحلیل بازیگران کلیدی در بازار جهانی تمیز کننده استخر رباتیک
تولید کنندگان بهترین پاک کننده های رباتیک استخر را در بازار ارائه می دهند.ادغام فناوری ابری در پاک کننده های رباتیک استخر، کاربران را قادر می سازد تا پاک کننده های رباتیک استخر را از راه دور کنترل یا برنامه ریزی کنند. 
 


دانشنامه نظافت صنعتی

لوگو نوین پاک ماشین تهران – کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص، بلوار کرمان خودرو، خیابان ۵۸ (شیرین)، پلاک ۹ تلفن : - 02145947000 09125148782 تلفن : - 02145947000 09125148782
ایمیل :
footer curve
طراحی و بهینه سازی در تیم توسعه اتحاد صنعت صدرا