02186122393

ویژگی‌های یک زمین‌شوی صنعتی مناسب برای هتل‌ها و مسافرخانه‌ها

ویژگی‌های یک زمین‌شوی صنعتی مناسب برای هتل‌ها و مسافرخانه‌ها

اسکرابر مناسب برای هتل و مسافرخانه‌ها از مکان‌های نسبتا پرترددی هستند که به خاطر همین تردد زیاد نیاز به نظافت دائمی در طول شبانه‌روز دارند. اما مسلماً انجام این کار توسط نیروی انسانی موجب هزینه زیاد در دراز مدت می‌شود و البته از نظر استانداردهای بهداشتی هم چندان مطمئن و تائید شده نیست.
به همین خاطر است که زمین‌شوی صنعتی و اسکرابر به یکی از اولین وسایل مورد نیاز هر هتل یا مسافرخانه محسوب می‌شود تا به کمک آنها برای مسئله نظافت پاسخ درخوری ایجاد شود.
اسکرابرهایی که برای هتل یا مسافرخانه مناسبند، باید بسته به فضا و متراژ فضا انتخاب شده، و با توجه به استفاده زیاد از آنها، دارای عمر مفید طولانی و قطعات بادوام و خدمات پس از فروش مناسب باشند.
اینکه دقیقا چه مدل از اسکرابرهای موجود در بازار برای استفاده در یک هتل یا مسافرخانه مناسب هستند پاسخی یکسان و دقیق ندارد، بلکه بر حسب مواردی همچون کم یا زیاد بودن مساحت فضاهای عمومی هتل، میزان رفت و آمد در آن، بودجه صاحبان هتل، محل قرارگیری هتل و... بستگی دارد.
پیشنهاد می‌شود که برای انتخاب اسکرابر مناسب برای هتل، پیش از خرید قطعی، با مشاوران مورد اعتماد نوین پاک مشورت کنید تا بهترین گزینه اسکرابر را با توجه به مورد نیاز شما به شما معرفی کنند.

دانشنامه نظافت صنعتی